Gebe kalamayanlar buraya.....

Hamile kalıp 3 aya yaklaşıp kaybetmek de çok acı . Allah düşmanımıza yaşatmasın. Psikolojimi alt üst etti bu süreçler .

Hamile kalıp 3 aya yaklaşıp kaybetmek de çok acı . Allah düşmanımıza yaşatmasın. Psikolojimi alt üst etti bu süreçler .

Tabi ki çok zor canım biz nasıl hiç gebe kalamayıp onun üzüntüsünü yaşıyorsak ki gebe kalıp ta kaybetmekte çok zor allah ım sabir versin inşallah bir daha böyle bir şey yaşamazsın ve yavrunu hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip eder rabbim[/QUOTE]

Yumurta ölçümlerimi yaptırdım . Dün döngümün 14. Günüydü . Programa göre yumurtlama günüm dündü . Doktor sağdaki yumurtayı göremedi çatlamış olabilir dedi. Solda bir çok yumurtan var ama gelişmemiş en büyüğü 12 mm . Bunlardı da geliştirmek için ilaç tedavisi kullanabilirsin, sonra da çatlatırız . Doktoruna bu tedaviyi Öner dedi . Bunları söyleyen nöbetçi doktor . Kızlar ben anlamadım . Bir ay bir sürü yumurta oluyor ama sadece bi tane mi olgunlaşıp çatlıyor .

Günaydın canım benim de un dediği şey bir kadında bir ayda sadece bir tane kaliteli yumurta oluşur onacsa denk gelirse hamile kalır

Evet cnm bende smdi yazdim haberiniz warmi mdk35ten ciftsariliyunurtadan ve bebeem den diye???

Bişey danışıcam kızlar bata 4 gün var acayip sancılarım ve bel ağrım var sanki belimi testereyle kesiyolar Sabah uyandığımda kahverengi lekelenmem olmuş stresten bu kadar erken gelirmi regl?

Bişey danışıcam kızlar bata 4 gün var acayip sancılarım ve bel ağrım var sanki belimi testereyle kesiyolar Sabah uyandığımda kahverengi lekelenmem olmuş stresten bu kadar erken gelirmi regl?
Canim test yap istersenkahverenginin arkasına kan gelmezse bende de öyle oldu düşük yaptim

Kizlar yaklaşık bir yıldır düşünüyoruz bizde bir kez düşük yaptim 3 ay oldu ama ne zaman çocuk düşünmeye başladık o ay idrar yolu enfeksiyonu oldum ve hala her ay tekrarliyor bu ay soğan suyu bile ictim dün biraktim ama yine sizlanmaya başladim size sormak istedigim bu enfeksiyon engelmi hamile kalmaya doktor degil diyo?

İdrar kültürü yaptır. Bende doktoruma sormuştum fazla olmasa bile gebeliği etkiliyor sonuçta mikrop yani spermler ölüyor

İdrar kültürü yaptır. Bende doktoruma sormuştum fazla olmasa bile gebeliği etkiliyor sonuçta mikrop yani spermler ölüyor
İki üç kez idrar kültürü de yapıldı monurol diye tek Şase antibiyotik veriyorlar gebelik düşündugum icin bu antibiyotige kültür sonucu duyarlı icebilirsin dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…