Gebe kalamayanlar buraya.....

2 buçuk senedir olmuyo bizimde klomen kullandım olmadı bu ay femeraya başladım cumartesi regl günüm ama hiç umudum yok gene 2 ay daha deneyip tüp bebeğe geçicem ben artık vakit kaybetmek istemiyorum.

Allah nasib etsin ins cnim.

Amin tsk ederim Allah hepimize saglikli hayrli evlat versin. Birsey sorabilir miyim dun ovulasyon testinde cft cizgi gordum esimle yaptik. Bugun ilk idrarla tekrar yaptim yine cift cizgi. Bugunde mi yapayim yoksa 1 gun ara mi vereyim. Bu hafta takvimde de yumurtlama haftam gibi gozukuyor nasil yapicam sasirdim 6 gun boyunca hergun mu yapicam

Yok cnm hergun iliski sperm kalitesini dusurur.guna asiri yani bi gun war bigun yok seklinde daha dogru

Bir de şuvar ama böyle güneşe tutunca görülüyor ikinci çizgi

Eklentiler

• IMG_20171019_154034679.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 187
Ne kadarlik evlisin cnm?belli bi sorununuz warmi?

2.5 senelik evliyim vajinismus yasadim 1 sene. 6 ay falan esimle birlikte oluyordum ama hamile kalmak icin ugrasmadim vajinismusu tam yenmek icin caba harcadim. Simdi 1 senede iste hamile kalamadim. Kasimda doluyor surem . Doktora gittim bende sorun yok kasima kadar olmazsa esimden sperm testi istedi onu yapip gelin dedi. Bakalm artk kader

Bir an once yaptirin testi onemli o test.hatta en once erkekten sperm isterler genelde

He başımın tatlı belası soyle kulaklarimi cinlatmissin nasılsın iyimisin tatlım benim.sen iste gelirim ben

Bana yardim eder misiniz sabah ovulasyon testi yaptm cift cizgi silik gordum. Smdi aksam yapaym dedm cizgi fln yok nasil oldu bu ya anlamadm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…