Gebe kalamayanlar buraya.....

herkese merhabalar...4 sene evvel biz buradan hiç çıkmazdık,ne yazardık be...şimdi çoğunun bebeişi oldu uğramaz oldu...kimisi de iş güç vakit bulamıyo,bi ben böyle arada uğruyom...özledim o uykusuz gecelerimizi ciftsariliyumurta bebeem @mdk35 _Verda_ hatırladıklarım

ilişki olabilir hamilelikte ama önce dr a sorman gerekiyor,olursa bile dikkat etmelisin

Kizzzlaaaarrr beni hatirladinizmi??? Allah'ima sonsuz hesapsiz sukurler olsun ki HAMİLEYİİİİMMMMMMMMMMMMMM
Rabbim isteyen bekleyen hasretini ceken herkese tez vakitte nasip etsin...Rabbim nasip etti yuzumuze bakti ins devamida gelir saglikli hayirli evlat olur ins...2asilamanin ardindan Rabbim tup bebegi ve kaan beyi vesile eyledi...3senelik hasretimiz sona erdi...hic hayal bile edemezdjm buraya HAMİLEYİMMMM yazicami..Rabbim nasip etti insta devamida nasip olur Allah'imin izniylee...Rabbim cumle isteyene tez vakitte saglikli hayirli evlatlar versin insAllah....[/QUOTE]

[/QUOTE]
Canım çok sevindim senin adına rabbim devamını getirsin selametle kucağına al yavrunu :) pko mu vardı sende canım

[/QUOTE]
Hayırlı olsun cnm benim ıns sağlıkla kucağına alırsın darısı bizlere rabbim nasip etsin sorun neydi peki ne tür bi tedavi gördünüz

Canım çok sevindim senin adına rabbim devamını getirsin selametle kucağına al yavrunu :) pko mu vardı sende canım[/QUOTE]

Saollll cnm Allah razi olsun...Rabbim isteyen bekleyen hasret ceken herkese tez vakitte nasib etsin.amin.evet cnm pko wardi

Hayırlı olsun cnm benim ıns sağlıkla kucağına alırsın darısı bizlere rabbim nasip etsin sorun neydi peki ne tür bi tedavi gördünüz[/QUOTE]

Saol cnm Allah razi olsun.amin ins.Rabbim sizlerede tez zamanda versin ins cnm daha cok yeni.ilk degeri ogrendik bugun.pko wardi cnm.tup bebek tedavisi gordum cnm

[/QUOTE]

ayy canım çok sevindim
ne güzel bir haber bu =)

rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin gülüm.
bana da çok dua et.

ben de tüp bebek düşünüyorum
gözünaydın olsun
Rabbim hayırlı evlat eylesin minnak geliyo

Cnim _Verda_ um Allah razi olsun.Rabbim dualarimizi kabul etti hesapsiz sukurler olsun...rüya gbi bi his sanki ins daim olur.ediorum kuzum etmem mi her an isteyen bekleyen herkese Rabbim nasip eyle diyorum amin..hayirlisi olsun senin hakkinda da cnm..ins Rabbim tez zamanda yuzunuzu guldursun.amin.

amin inşallah canım benim..
çok bekledin sen de benim gibi,
inşallah normal doğum yaparsın da
kurtulursun pko'dan..
normal doğum iyi geliyor..

belirtiler var mı bakalım?

[/QUOTE]
Çok sevindim ya :)hayırlı olsun:)

[QUOTE="seza-_-, post: 53041625, member:
Çok sevindim ya :)hayırlı olsun:)[/QUOTE]

Tskler cnm Allah razi olsun.Rabbim isteyen herkese tez zamanda versin ins.

amin inşallah canım benim..
çok bekledin sen de benim gibi,
inşallah normal doğum yaparsın da
kurtulursun pko'dan..
normal doğum iyi geliyor..

belirtiler var mı bakalım?

Bakalim cnm nasipse ins yapabilirsek.diorum ya Rabbim sesimi duydu yakarislarimi duydukasiklarima ani giren sancilar war cnm.goguslerim sizlamaya bsladi.ilaclara yoruyordum ama minigim tutunmaya clisiomus demekki..ins 2.degrim de artar cnm

Bakalim cnm nasipse ins yapabilirsek.diorum ya Rabbim sesimi duydu yakarislarimi duydukasiklarima ani giren sancilar war cnm.goguslerim sizlamaya bsladi.ilaclara yoruyordum ama minigim tutunmaya clisiomus demekki..ins 2.degrim de artar cnm

inşallah canım
sağlıklı bir şekilde ilerler
ben de tüp bebek videolarına bakıyorum

Hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin en yakin zamanda dileyen herkese buradan paylaşmayı nasip etsin

Merhaba arkadaşlar ..
2 yıllık evliyim . Bir gebelik kaybım var ve üzerinden 1 yıl geçti . 8 aydır felan deniyoruz . Bebek yok henüz . Hormon tahlillerimi yaptırdım . Prolaktin sınırın biraz üzerinde çıktı . Doktor düşürmek için ilaç verdi . O engel olabilirmiş diye okudum . Şimdi yumurtamı takip ettiriyorum doktora gidip . Adetlerimi düzenli oluyorum aslında . 4-5 aydır günü şaşıyor. 2-3 gün felan . Eşimle bir türlü tutturamıyoruz . Niye olmuyor bilmiyorum . Benim konsantrasyonum çabuk kayboluyor kuruyorum . Özellikle o içimde yumuşayınca . Eşimde her seferinde sonlandıramıyor işi . Gelmiyor diyor , bitiyor konsantrem. Biraz o yüzden kuruyorum. Etrafta Bebek düşünün artık diyenlere . Düşündüğümüz halde düşünmüyoruz demek, sürekli bir bu da oldu hamile kaldım ya sürmezse takıntılarım . Stresli iş hayatım . Bir Çıkmazın içinde gibiyim . Çoğu kez hislerimi aldırmış gibi , çocuk yüzünden ağladığımda eşime belli etmemek için numara yapmaktan yoruldum . Ve milletin gözüme sokar gibi Bebek muhabbetlerinden de . Çok zor . Allah yardımcımız olsun . İnşallah bu topik uğurlu gelir .

Rabbim tez zamanda nasib etsin cnm..

Bence canını sıkma canım bak demek ki hamile kalabiliyorsun bu da güzel bir şey. Bu arada prolaktini hiç merak etme o kullandığın ilaç onu düşürür bir ayda.
Allah ım inşallah tez zaman da güzel haberler almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…