Gebe kalamayanlar buraya.....

Rabbim mübarek ay mübarek gün hatrına sizlere hayırlı sağlıklı tam evlat nasip etsin inşallah. Lütfen umudunuzu asla yitirmeyin elbet bir vakti saati var Melek'leriniz o saati beklıyor dualarınızda eksik istemeyin tam isteyin. Rabbim sizi hayırlı vakıtte mucizenin haberini almayı nasip etsin

Merhabalar ben 6 yıllık evliyim ve bebeğim olmuyor bir kez düşük yaşadım o bile 3 sene önce.. geçen yaz bi doktora gideyim dedim çikolata kistim varmış bir daha da gitmedim.. şimdi soğan suyu ve hayıt tohumuna başladım 4 gün oluyor ve günüme 1 hafta olduğu halde adet oldum ama kesmiyeceğim ikisine de devam adetim bitince de hacamat yaptıracağım kısmetse bir de 41 gün Meryem süresi okuyacağım inşallah şimdilik bunlar var aklımda olacak Allah'ımın izniyle ben inanıyorum

Selamın aleyküm kızlar o kadar çok zaman geçti ki herşey den kendimi soğuttum neredeyse ben bi aşılama bir tüp bebek tedavisi geçirdim malesef negatif sonucum toplamda beş sene iki aşılama bir tüp bebek akabinde Laparoskopi ve de histeroskopi ameliyat ı geçirdim öyle işte miyomlatım varmış iki tane bide endometreal polip şekil bozukluğu v.s çıktı biyopsi yapıldı temiz çıktı sonucum öyle işte ben durumlar

Kızlar bende folikül kisti vardı soğan kuru yapmıştım geçen aylar.. Bu ay reglim baya yogun ve kırmızı uzun aradan sonra sizce bu iyi işaret mi..
Kızlar bebis ler ne zaman gelicek sizce çok üzülüyorum artik

iyi günler hanımlar.Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin.eski bi vajinismus hastasiydim.onu yendikten sonra yaklaşık bi 5 ay sonra hamile kaldım. bu ikinci hamileliğim.ikisinde de öncesinde bi hazırlık dönemi geçirdik.ilkinde incir (ben)keçiboynuzu(esim) kürü yaptik.o dönemde bi okunmuş suyumuz vardı onu içiyorduk.bi de ilişkiye girmeden bi 10dk önce ayaklarımı duvara yaslayıp popo biraz havada yumurtalıktan karnıma doğru hafif masaj yapıyordum. orayı rahatlatmak için.rahim ağzı düzeliyor transfer kolay oluyor demişti bi tanıdığımız.folik asit kullanmıştım ayrıca.
ikincisinde biraz daha uzun süre uğraştık.adetim düzensizdi.soğan kuru yaptım önce şükür düzene girdi.sonra Meryem suresini okudum 41 gün boyunca.daha sonra klomeni öğrenmiş oldum onu kullandım 3 ay.son ayımda sabunla zeytinyağıyla bi masaj okudum İnternette kocakarı usulu diye geciyordu galiba .bulursam paylaşayım onu yapmıştım. dualarimiz herdaimdi zaten hayırlı zamanda olsun diye.şimdi 7 aylık hamileyim.kısmetse haziranda saglik sihhatle ins bekliyiruz.inşallah faydalı olur sizin içinde.Rabbim hepimize de inş hayırlar versin beklerken sabırlar versin.

Rabbim sağ salim kavuşmayı nasip bebeğin e.. dua et bizlere de

Bende arada soğan kuru yapıyorum ama bu ay aşırı bir kanamam var bende sasirdim bu ay kür yapmadığı m halde

Kisler gitmiştir inş diyorum

Mrb tatlım ben doğuluyum bizim burda koca karı inançları çoktur onlardan biride kırklık çarpmasıdır yeni doğum yapanları ve yeni evlenenleri tutuyormuş 7 yıl boyunca çocuk sahibi olamıyorlar. İlk bende inanmadım batıl inanç dedim ama ailemde görünce inandım. Belki sendede o olmuş olabilir sonuçta hiçbir sorununuz yok

kızalr 1 ayda birden fazla yumurtlama oluyor ya,hangi en sağlıklısı dölleniyor döllenmez ise arkadan çatlayan yumurta döllenebilir mi Sanki ben yumurtlamadan sonra tekrar ovs akıntım oluştu kuru günleri ıslak geçirdim şimdi bata 8 gün var daha bugün kuruluk oluştu? bilen anlayan??

Ben kendim için soğan kürü ve hayıt tohumuna başladım 10 gün oluyo bende çikolata kisti ve prolaktin yüksekliği vardı. Eşimin sperm sayısı 80 milyon ama ileri hareketli %35 onun için de keçiboynuzu özü aldım eczaneden. Polen aldım aktardan ace plus vitamin hapı aldım bıldırcın yumurtası bal süt veriyorum bir de kısmetse ikimiz de hacamat yaptıracağız haftaya.. ben çok ara verdim yıllardır hiçbişi yaptırmadım doktora gitmek dışında.. şimdi bunlara kalkıştım Rabbimin ol emrini bekliyorum inşallah benim de benim gibi yüreği evlat hasretiyle yanıp tutuşan herkesin de hayırlı sağlıklı çoook tatlı bebişimiz hatta bebişlerimiz olur.. herşey Allah'tan ben ondan istiyorum sadece Rabb'den

merhaba arkadaslar bnde 2 yil 3 ayim doldu evliyim 1bucuk yildir istiyoruz..doktora gittik iltihabimin oldugunu soyledi..reglim 23 26 30 gunleri degisiyor yumurtlamami hesapliyorumda bu gunlere gore nasil hesaplamam lazim lutfen yardimci olurmusunuz

Son düzenleme:
Bizim de hiç sebepsiz 2.bebeğimiz olmuyor 4 ay klomen kullandım onu da bıraktım artık. Acaba 1. Bebekten sonra tupler tikanir mi rahim filmi çektirmeli miyim

Merhaba...
Yaklaşık yedi yıl önce 3 kez tüp bebek tedavisi görerek şu an 5.5 yaşındaki oğluma kavuştum. Zor bir süreçti ve oğluma kavuşana kadar ben Kadınlar Kulübünün her an çevirimiçi olan üyelerindendim.
Neden tüp bebek yaptırdık? Çünkü eşim 2 defa varikosel ameliyatı olmuştu ve sperm sayısı buna rağmen çok düşüktü. Bende ise gelişmeyen yumurtalar mevcuttu. Normal yolla olması ya zaman alacaktı ya da zaman bile almayacak, olmayacaktı. Şükür ki şans bize 3. tüp bebek denememizde güldü. Ama ben sonrası için yazmak istedim sizlere. Heyecanımı ve belki de bana faydası olan sebeplerin sizlere de yarar sağlayacağını düşündüm naçizane.
Hamileyim.
Normal yolla!
Mucize gibi.
Adet döngümün bozuk olmasından sebep doğum kontrol hapı kullanan bir kadın olarak... Elbette hamilelik öncesinde hapları bırakmıştım ancak... Gebelik düşüncesi ile değil! Hapların zamanla bana kilo vermesi ama bunun yanında adet döngülerimi düzene oturttuğu için.
Hayat şartları sebebiyle vitamin takviyesi olması açısından hem de birbirimizden habersiz başlayarak; eşim Pharmaton, ben ise Supradyn All Day kullanıyorduk. Saçlarım feci halde dökülüyor diye de 1 kavanoz bal ,içine bir küçük paket çörek otu katıp sabah akşam 2 tatlı kaşığı yiyordum. Yine saçlarıma ek yarar sağlasın diye her gün sabah akşam 1 adet folbiol folik asit aldım. ve... astımla mücadele eden oğluma şifa olsun diye her gece 422 defa Ya Şafi esmasını okuyordum. Bilenler bilir kişiye özel okunsa da bu esma evdeki herkese şifa dağıtır. Velhasıl, geçen ay adetim gecikti. Normal yolla hele ki herhangi bir takviye veya doktor desteği olmadan hamilelik ihtimali olmayan ben, tüp bebekte oğlum tutmasına rağmen idrar testinde 10 dakika beklememe rağmen çift çizgiyi göremeyen, bhcg değeri ise 38.4lerde olan ben! bu gecikmede idrar testinde hiç beklemeden çift çizgiyle afalladım. korunma yöntemimiz kondomdu, bir defalık kondom kullanmadım. ayrıca bhcg değerim 9860 çıktı.
neden bunları yazdım derseniz?
elbette belki de bilmeyerek kullanılan normal şeyler ve şifa esması sayesinde belki de şans eseri... Bilmiyorum ama... her kul Rabbinin gözdesi ise bana faydası olan size de olur diye yazdım. İçimden geldiği için yazdım. Yolunuz, bahtınız, şansınız açık, dualarınız kabul, eksikleriniz tam olsun... Sevgiyle, saygıyla...

Ne okudunuz

Merhaba arkadaşlar,
Hamile kalanlara bir sorum var. İlişki esnasında her seferinde orgazm oldunuz mu? Hamile kalmayı kolaylastiriyormus diye duydum. Bana her seferinde zor geliyor. O yüzden hamile anlamıyorum belki de. Benim durumumda olup hamile kalanlar var mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…