Gebe kalamayanlar buraya.....

E
Ilgisi var ama tamamen neden degil orgazm sadrce kasilmadan solayi spermlerin gecis hizini ilerletiyor olmuyor diye hamile kalamiyorsun degil.

Çok heyecanla okudum gözünüz aydın darısı başımıza inşallah size bir sorum var eşiniz ve siz ne kadar süre vitamin haplarını kullandınız doğal yolla hamile kalmadan önce kaç ay içtiniz yani ballı karışım için de aynı sorum geçerli

Merhaba
Kızlar benm bi sorum olcak. Ben bu ay laboquick test kullandm. 14. Gün çift çizgi gördüm. İlişki günleri 8-10-13 ve 15. Günler. Hamile kalabilirmiyim

K8zlar bnde 9 aydr ewliyim hastaneye hic gtmedim gerci 1 yil dolmadan bakmiyor diyorlar ama hastaneye gidince ne gibi testler yapiliyor

K8zlar bnde 9 aydr ewliyim hastaneye hic gtmedim gerci 1 yil dolmadan bakmiyor diyorlar ama hastaneye gidince ne gibi testler yapiliyor
Canım muayene rutin olarak git mutlaka illa birsey olmasını bekleme mesela ilk smear testi yapıyorlar herkese . Vajinal muayene ile daha sonra kist var mı vajina anotomi n nasıl bakıyor ona göre yönlendiriyor.. Benimde çocuk için 8 ay flan oluyor bekliyorum

arkadaşlar merhaba ben 1 nisan günü sabah saat 11 de çatlatma iğnesi vuruldum. kandaki etkisi ne zaman geçer ve idrar testini ne zaman yapmam gerekiyor adeti beklesem mi bilemedim çünkü geçen ay 22 mart da adet olmuştum..

Kızlar dün akşam çok afedersiniz lavaboya gittiğimde ic çamaşırım da koyu siyah tonlarında leke gibi azıcık birşey vardı en son 20 martta adet oldum bu ay ise bat 21 nisan goguslerimde zaten çok ağrı var nedeni hamilelik olabilir mi acaba adetim geçerse öyle test yapayım diyorum (ama mide bulantim baş dönmesi felan bunlar yok sadece midem çok su içmeye çalışıyorum o yuzden midem allak bullak )

Son iki ay bile degil vitaminler... ve aklimizda hic bebek yoktu :)) balli karisim da ayni desem? Son bir bucuk ay falan.ve inanin umudun u'su yoktu! Tekrar tup bebek deneyecek ruh halim de yoktu. Mucizenin tabirini sorsalar, su an bu bebek diyebilirim... ama hersey bir yana oglumun surekli hastalanmasina engel olduguna inandigim o şifa esmasini da unutmayin lutfen. Yaptiklarim sadece buydu. Dilerim ki Rabbimizden herkese gonlunce mucizeler bagislasin...

Gogus agrisi bende de olmustu ve ben anlamamistim. Hatta baska da hic belirti yoktu sadece ilk dogumdan kalan dikislerimin uyusuklugu artmisti. Hala da gogus agrisi ve dikis uyusuklugu disinda hic belirtim yok. Dilerim ki guzel haberleriniz olur...

Gogus agrisi bende de olmustu ve ben anlamamistim. Hatta baska da hic belirti yoktu sadece ilk dogumdan kalan dikislerimin uyusuklugu artmisti. Hala da gogus agrisi ve dikis uyusuklugu disinda hic belirtim yok. Dilerim ki guzel haberleriniz olur...
Amin hayırlısıyla inşallah çok teşekkürler

çatlama iğnesinden sonraki 13. gün testte çıkar öncesi yanıltır.

A
Ad duzensizliginden gitmistimden allatn muaine kan ve idrar testi yapyilar yumurtaliklara da bakatlar mi acaba

Merhabalar, eş çıkması denilen bir durum vardır, gebe kalmanıza engel olur, göbek etrafında berbat bir siziya sebep olur, el ayak buz gibi olur, adetler çok sancılı geçer, dizlerde titreme yapar, dik duramazsiniz, bulantı yapar, doktora gidersiniz birşey bulamazlar, ağrı kesici yapar gönderir, hayat zindan olur, en sonunda psikiyatri servisinde bulursunuz kendinizi. Bu işten anlayan biri tarafından eş' in yerine konması gerekir. Büyükler daha iyi bilir bu mevzuyu, lütfen hamile kalamayan arkadaşlar bu konuya bir egilsin. Sevgiler.

Canım demek istediğini çoğumuz anlayamadik sanırım ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…