Gebe kalamayanlar buraya.....

selam kızlar benımde size bir sorum olacak bu ay yumurta takıbı yaptrıdım serophone (yumurtayı büyütmek için) kullandım . en son kontrole gittiğimde 15 martta 20 mm demişti doktor kendiliğinden çatlar ilişki önerdi haftaya gel kontrol edelim yumurta ne olmus diye 23 mart yanı dün gittiğimde yumurtam hala duruyordu sizce normal bi durumdu bir hafta önce 20mm olan yumurta hala catlamamıs bu konuda bılgısı olanlar yardımcı olursa cok sevınırım. moralım bozulunca dun yumurtanın kaç mm oldugunu soramadım

Bende serephone kullanmştm cnim sana çatlatma iğnesi yapması lazımdı dr.unun

iğneye gerek yok kendı kendıne çatlıyor dedı . acaba kiste mi dönüşüyor yumurtam dün yumurtam yatsı bi şekildeydi

Daha şimdiden takılma böyle cnim dr çatlar derse çatlar illa
Benimki 22 mm.di ovitrelle olmuştum sonu hüsran tabiki
Asıl ben napcam hiç bilmiyorum adetlerim düzenli, sağlıklı bireyleriz, iki buçuk yıllık evliyiz, hsg filmi dahil tüm testlerimiz temiz ama gelen giden yok üzülüyorum artık

aynı durumlar bende de var bende 2.5 yıllık evliyim eşim ve ben tüm testlerimi yaptırdım 3 kez klomen 1 kez çatlatma iğnesi oldum sonuncu yıne hapla ama bende de bi gelişme yok psikolojık olarak cok yoruldum ufacık şeyler kocaman soru işaretine dönüşüyor. umarım bu ay o yumurtam çatlar bi umut işte

Niye böyle oluyoruz ya ortada bişey yokken hemde Allah büyük en hayırlı zamanda geçer bu günler inşallah

Kızlar gercekten bıktım bu hamile kalamama durumundan prolaktinimde sıkıntı var ama 64 yani düşmesi imkansız değil! Yinede olmuyor dostinex kullanmama rağmen 2 ay olucak baslayalı o ilaca ama kalamadım

Bayanlar benımde Tsh 2.32.. Lh 11.99 .. Fsh 5.44 .. prolaktin 16. 34 .. progesteron 0.050 cıktı sizce bende polikistk over var mı . Bilgisi olan yardımcı olabılır mı

kızlar merhaba bende 3 sene oldu evleneli ilk 3. ayda kimyasal gebelik yaşadım sonra olmadı hiç halen uğraşıyorum soğan denedim incir denedim ne eşimde ne bende bi sorun var ama olmuyor bu süreç çok yıprattı inşallah rabbim bizimde yavrularımızı çok artmadan gonderir

laparoskopi ameliyatıyla rahim yumurtalara ve tüplere bakıldı mı??dıştan görünmeyen kistlerde vardır

rahim filmi çekildim aşılama yapımdım 1 defa bu ay incir kuru yaptım adetim 8 gün gecikti bu ay tahlil yapılsın 1.20 beta dr 3 gün sonra tekrar yapalım dedi ama adet oldum bu gün ne yapmalıyım bilmiyorum

Kızlar ben araniza yeni katıldım 1 yıldır evliyim 8 aydır denememize rağmen bebegimiz olmuyor onerileriniz nelerdir Ahmet Maranki nin kurunu uygulayıp hamile kalan var mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…