Gebe kalamayanlar buraya.....

Daha cok diyolar ama kaliteleri orta kalitedeymis hep canim 2 denemede negatif oldu. Sali gunu transferim var insallah olacak hayirlisiyla bu sefer.. sanada bol sanslar hayirlisini dileyecegim senin icinde canim. Insallah hayirlisiyla pozitifle sonuclanir. Saglikla sihhatlede kucagina almayi nasip eder Allahım :KK200::dua:
Canım ilkinde tutmadı ya tüp bebek ikinciye de aynı para mı veriliyor. Sen özel hastaneye mi gidion

Kızlar bende bu ay bebek düşünüyorum var mı tavsiyeleriniz
Düşünme sadece inan Allah a güven. Bende çok istiyorum hiçbir sorun yok ama olmadı :KK43: geçen ay çok ümitliydim adetim 5 gün geçti artık hamile olduğuma inanmıştım ki o sabah adet oldum. İlişkiden sonra ayağa kalkma yeter

Düşünme sadece inan Allah a güven. Bende çok istiyorum hiçbir sorun yok ama olmadı :KK43: geçen ay çok ümitliydim adetim 5 gün geçti artık hamile olduğuma inanmıştım ki o sabah adet oldum. İlişkiden sonra ayağa kalkma yeter
Rabbim en kısa sürede verir inş.
5dk filan duruyorum açıkçası. Olsa allah nasip ederse o bile yetr diyorum. Her gün mü ilişki olsa acaba. Zararı var mi

Arkalar bir yazıyi baylasmak istedim bende 9 sene oldu ki gitmediğim doktor kalmadı insan çok yıpranio paylaşmak istedim birde sarmisak suyu ve karabiber buharı deniyim inşallah herkeze şifa olur vesile olur
.14 haftalık hamileyim .hamile kalmam mucize gibi bir şey.çünkü 7 defa tüpbebek denedim 6 sı aynı hastanede sonuncusunuda başka bir dr. da denedim. heriki dr. da boşuna denememi istediler.menepoza girdiğimi hamile kalmamın mümkün olmadığını ilettiler. tabii ben o günlerde yıkıma uğradım .psikolojik destek aldım.eşimin iş arkadaşlarından biri bir bitkisel ilaç kullanmamı önerdiler. bu bitkisel ilaç hem regl liyi düzene koyacağını menepozu geciktirici özelliği olduğunu ve yumurta geliştirme özellliğinin olduğunu iletti. ilacın adı HAYIT SUYU 2 ay kullandıktan sonra regl olmaya başladım.4. ayındada hamile kaldığımı öğrendim .yani mucize oldu . dr.larım inanamadı .mucize bir bebek olduğunu ilettiler.bir bitkisel ilaçla olan mucizeyi sizle paylaşmak istedim .Çocuğu olmayan yakınlarınlarınızla paylaşmanızı istiyorum.hayıt suyunu

Ozele gidiyorum ben canim. Ilkini memorielde 2. Anadolu saglikta yaptirdim. Suanda anadolu sagliktayim dondurulmuş icin oluyorum. Ayni hastanede 2. Tup denemesi icin ayni ucret verilmiyodu sanırım indirim oluyodu.
Sen ozaman iki hastaneye de ayrı ayrı para verdin dimi. Toplam kaç liraya mal oldu şuan.

Canın bak int araştırirken karşıma çıkan bir yazı bende denemek istiorum eczanede satilio

Eşimle 6 yıllık evliyiz. Son 3 yıldır bebek istememize rağmen bir türlü gebe kalamamıştım. Bu 3 yıl içersinde bir sürü tedavilerden geçmedim değil tabii.. Eşimde sperm sayı ve hareket sorunu vardı. İleri hareket %5 lerde falandı. İlk hayal kırıklığımızı bu şekilde yaşamıştık. Sonrasında doğuştan rahmimin yarısının olmadığını, ve 2 tüp yerine tek tüplü olduğumu öğrendim. Bu da gebelik şansımı düşürüyordu. Sonrasında bende PCO durumu çıktı. Düzenli olarak yumurtlayamıyordum. Hepsinin üstüne yine bende yüksek seviyede kan pıhtılaşması sorunu çıktı. Geçtiğimiz sene tam da bu aylarda ilk tüp bebek denememizi yaptık. Tutmadı. Sonra 2.deneme ve sonra 3.deneme. Her defasında 1.kalite 3 embriyo konmasına rağmen, bir türlü hamile kalamıyordum. Artık rahmimde bir sorun olduğunu düşünmeye başlamıştım. Aradan 1 sene geçti. Bu mayıs ayında tekrar 4.denemeyi yapmayı planlıyorduk. Denemeden önce Pre-Seed i 2.kez kullanmaya karar verdim. Fertiltr yi arayarak, Gül hanımla konuştum. Pre-Seed i nasıl kullanmam gerektiği konusunda bana bilgi verdi. Bunun yanında çinko tablet kullanmamı ve ilişkiden sonraki günlerde ağır işler yapmamamı önerdi. İyiki de önermiş sağolsun, iyikide aramışım. Öyle yumurtlama zamanı hesabı falan yapamadım bu ay. Yine tutturamadığımı düşünüyordum. Yaklaşık 2 haftadır süren lekelenmelerim içi doktora gittiğimde hamile olduğumu öğrendim. Bu bana 6.yılımın mucizesi, hediyesi.. Çok ama çok mutluyum.. ALLAHIM herkese nasip etsin inşallah..

İnşallah hepimize faydası olur ben ilk defa duydum 9 senedir doktor gidiyorum hiç böyle birşey söylemedi bana ama karşıma çıktı belki bir işarettir diorum

Haklısın bi ton ilaç kullanıyoruz jelden bir zarar geleceğini sanmıyorum denedikten sonra faydası olursa gebe kalirsan buraya yazarsin olur mu canım bide insaALLAH sebep olur sana da gebe kalirsin
İnşallah canın sende inşallah gerek kalmadan kalırsın hamis bugn kan verdim hayıt suyu iciorum ya hormonlarımda düzelme varmı die yarın sonucu alicam adet daha bir hafta var adet olayım sonra o jeli alicam ve faydası olursa sana muhakkak haber vericem

X