Gebe kalamayanlar buraya.....

Benim adetin üstünden 16 gün geçmesine rağmen degerim 80 çıktı düşün artık. Değer artarsa sorun yok.
Keseyi nasil gordunuz o zaman suan 4. Hafta icide degilmisin su hcg degerleri kisiye gore degisiyor dedilerde inanmadiydim vay canina masallahta bende dokorlar konustum 1000 olmadan deger kese gorunmez muayene icin bekle henuz gelme kanla takipta kal dedi yaaa

Keseyi nasil gordunuz o zaman suan 4. Hafta icide degilmisin su hcg degerleri kisiye gore degisiyor dedilerde inanmadiydim vay canina masallahta bende dokorlar konustum 1000 olmadan deger kese gorunmez muayene icin bekle henuz gelme kanla takipta kal dedi yaaa
Canim benim geç döllenme o yüzden. Ben bat a 2 gün kala hamile kalmışım o yüzden geç çıktı benimki. Ilk degerim 80 çıktı 1 hafta sonra 5000 çıktı keseyi çarşamba günü gördük. Benim ilk gebeligimde bat a 8 gün kala 24 çıkmıştı degerim. Çok farklı ikisi de birbirinden.

İnşallah canım benim ne güzel dedin bak bugün milat olsun mu dış gebeliği unutmaya varmısın 28.09.2016 yazalım buda burda dursun. allah nasip eder inşallah isteyen herkese bizede hayırlı sağlıklı bir evlat[/QUOT
kiyamam sana ya benimde oyle oldu iki ay ust uste anliyorum seni
canım en baştan beri nerdeyse okuyorum hamile haberini dört gözle bekliyordum ki sağlıksız gebelik diyip düşük olduğunu yazana kafar benimde aynı oldu kanda var göründü ama kan değerimde istenildiği gibi yükselme olmadı sağlıksız gebelik olduğunu söylediler ve bi hafta içinde düşük oldu 4 Aralık'ta o zamandan beri adet olmamıştım bugün bi prof gittim ve bana femara verdi bakalım 5 gün kollanıp haftaya kontrole gidicem

Canim benim geç döllenme o yüzden. Ben bat a 2 gün kala hamile kalmışım o yüzden geç çıktı benimki. Ilk degerim 80 çıktı 1 hafta sonra 5000 çıktı keseyi çarşamba günü gördük. Benim ilk gebeligimde bat a 8 gün kala 24 çıkmıştı degerim. Çok farklı ikisi de birbirinden.
Çok ilginç geldi bana biz o zamanlarda olmaz diye hiç tinlamiyoz:KK48:sen hep korundn adresten iki gün önce ilişki ve hamilesin oyle mi:KK58:hayırlı olsun bu arada:KK68:

Çok ilginç geldi bana biz o zamanlarda olmaz diye hiç tinlamiyoz:KK48:sen hep korundn adresten iki gün önce ilişki ve hamilesin oyle mi:KK58:hayırlı olsun bu arada:KK68:
Sağol cnm. Evet aynen dediğin gibi oldu benim de çok tuhafima gitti. Anlayabiliyorum seni çünkü bende zamanında az cabalamadim hamile kalmak için bu topik teki eskiler bilir :)

X