Gebe kalamayanlar buraya.....

Slm arkadaşlar bende pko luyum bizde 3 yıllık eviliyiz ve bebşimiz hala yok. bu ay adetime 1 hafta kala 3 gün boyunca hafif penbe ve kahve rengi az az akıntım oldu. bu ilişkiden sonra başladı sonra bitti. kasıklarımda ağrı da var ama adet günüm geldi hala adet olmadım. böyle olan var mı yandımcı olur musunuz ?

herkese merhaba hanımlar.aradabır takıp edıyordum sıteyı ama bgun katıldım aranıza.
bende 1 yıllık evlıyım. evlılıgımızın 3.ayında gebelıgım oldu ama tutunamadgndan kımyasal dusuk oldu.hıc korunmadık.esım 7 aydır sehır dısında ıse gırdı 15 gunde bır gelıyordu 1 gunlugne korunmamamıza ragmen olmaması normal dedık 14.gune denk gelmedgınden dolayı.1,5 aydır esım burda ama yumurlama donemını takıp etmemıze ragmen yıne olmadı.bu ayda adet oldum.ve doktora gıttım ozel hast.dırek bana aşılama yapcaz dedı.şok oldum daha 1 yıllık evlıyım yanı.neyse devlet hastanesıne gttm tekrar.orda ıyce kontrol ettı yumurtalıkların temız.enfeksıyon var sadece dedı.esımden sprem tahlılı ıstedı.urolojı doktoruna gıttık yaptrdk tahlıli sonucu ,sayısı yuksek ama hareketszlık var dedı.esımde bende sıgara kullanıyorz.bırakmamızı onerdı.1-2 ay ıcmeyın tekrar test ypalım sonucda degısme olmazda varıkosel amelıyat yapcagnı soyledı.bu durumda olupta hamıle kalan varmı acaba?

Slm arkadaşlar bende pko luyum bizde 3 yıllık eviliyiz ve bebşimiz hala yok. bu ay adetime 1 hafta kala 3 gün boyunca hafif penbe ve kahve rengi az az akıntım oldu. bu ilişkiden sonra başladı sonra bitti. kasıklarımda ağrı da var ama adet günüm geldi hala adet olmadım. böyle olan var mı yandımcı olur musunuz ?

Canım yerleşme kanaması olabilir, adet günün de gelmiş hala olmamışsın. Bir test yap bence :)

Merhaba

Benimde çocuğum olmuyor. 1,5 yıldır evliyim ve korunmadık. Genç kızlığımdan beri adet göremiyordum. Çok doktorlara gittim hepsi polikis over teşhisi koydu. bekarım diye doğum kontrol haplarıyla adet görmemi sağladı. Evlendikten sonra doktor prolaktinin yüksek olduğunu bu yüzden adet göremediğimi kistlerimin küçük olduğunu adet görmeme engel olmadığını söyledi. Bir haftalık ilaç tedavisiyle prolaktini düşürdü. 7 aydır duphaston ve folikasit kullanıyorum ama olumlu bir sonuca varamadık. Doktora tekrar gittiğimde senin yumurtalıkların çalışmıyor yumurtalık tedavisi uygulayalım bir daha ki gelişine dedi. Aynı doktor önceden anlamadı mı yumurtalığın çalışmadığını doktora güvenim kalmadı. Doktoru değiştirsem mi diye düşünüyorum. Benimle benzer rahatsızlığı olan var mı ? Yardımcı olur musunuz ?

Canım merhaba, bende de aynı sorunlar mevcut maalesef. Doktor iyi olsa bile senin aklında hep soru işareti kalacaktır. Bence başka bir doktora gitmende fayda var. En azından kafanda soru işareti kalmaz, daha rahat bir şekilde denemelerine devam edersin.

Merhaba cnm bende pkoluyum .. tedavi görüyormusun zamaninda geliyormu hep adetin cünkü normalde pkonun baslarda gelen sorunu düzensiz adettir ya hic gelmezz aylarca yada gec gelir .. ??

Merhaba

Benimde çocuğum olmuyor. 1,5 yıldır evliyim ve korunmadık. Genç kızlığımdan beri adet göremiyordum. Çok doktorlara gittim hepsi polikis over teşhisi koydu. bekarım diye doğum kontrol haplarıyla adet görmemi sağladı. Evlendikten sonra doktor prolaktinin yüksek olduğunu bu yüzden adet göremediğimi kistlerimin küçük olduğunu adet görmeme engel olmadığını söyledi. Bir haftalık ilaç tedavisiyle prolaktini düşürdü. 7 aydır duphaston ve folikasit kullanıyorum ama olumlu bir sonuca varamadık. Doktora tekrar gittiğimde senin yumurtalıkların çalışmıyor yumurtalık tedavisi uygulayalım bir daha ki gelişine dedi. Aynı doktor önceden anlamadı mı yumurtalığın çalışmadığını doktora güvenim kalmadı. Doktoru değiştirsem mi diye düşünüyorum. Benimle benzer rahatsızlığı olan var mı ? Yardımcı olur musunuz ?
Bence sen direk doktor degistir cnm bu hastalikda zaten yumurtlama olmuyor .. bunu bastan ultrasonda görmesi gerekiyordu .. ki görmemesine gerek yok bile.. bazi doktorlar böyle iste uzattikca uzatiyorlar aynisini bendede olduu . Simdi allaha sükür yeni doktora gittim bi ay önce vebu ay yumurtlamam olduu hic olmadigi haalde .. ve hala tedavi görüyorum. Her hafta ultrasonla bakiyor . Zaten bu hastalikla hamile kalmak zor tabi hersey allahtan .. tedaviyi uzatmamak gerekiyor .. yas ilerledikce hersey daha cok zorlasiyor .

bende sürekli takip eden ama arada yazanlardanım bu ay yine olmadı adet oldum çok üzgünüm iyice umutsuzluğa kapıldım hiç olmıcak mı diye düşünüyorum Rabbim inş hepimizin gönlüne göre verir en kısa sürede bebişlerimize kavuşuruz tedaviye devam sabırla :KK43:

bende sürekli takip eden ama arada yazanlardanım bu ay yine olmadı adet oldum çok üzgünüm iyice umutsuzluğa kapıldım hiç olmıcak mı diye düşünüyorum Rabbim inş hepimizin gönlüne göre verir en kısa sürede bebişlerimize kavuşuruz tedaviye devam sabırla :KK43:
Cnm hic umutsuzluga kapilma hersey allahtan üzülmee. Yine bak düzenli adetin geliyor adet düzensiz olunca insan iyce cildiriyor . :) allah büyük insallah hepimize nasip eder ..

Cnm hic umutsuzluga kapilma hersey allahtan üzülmee. Yine bak düzenli adetin geliyor adet düzensiz olunca insan iyce cildiriyor . :) allah büyük insallah hepimize nasip eder ..

Öyle herşey Rabbimden ama sanki bu ay olucak gibiydi adet olduğumu görünce yıkıldım çarşamba yine doktor yolunu tutucam bakalım herşey kısmet ama bir an önce gelseler bebişlerimiz

Öyle herşey Rabbimden ama sanki bu ay olucak gibiydi adet olduğumu görünce yıkıldım çarşamba yine doktor yolunu tutucam bakalım herşey kısmet ama bir an önce gelseler bebişlerimiz
Insallah bende 7 aydir aynisini yasiyorum o yüzden seni cok iyi anliyorum :) ama inankii hic unmadigimiz an olucak insallah ümitli olunca nedense olmuyor .. herseyin hayirlisii

Insallah bende 7 aydir aynisini yasiyorum o yüzden seni cok iyi anliyorum :) ama inankii hic unmadigimiz an olucak insallah ümitli olunca nedense olmuyor .. herseyin hayirlisii

galiba çok umut ettiğimiz için bi heves her ay olucak diye ama bakalım ben 7 sene önce ilk çocuğumdada böyleydim o olmuştu yine bi merakla bekliyodum kafaya takıyodum ama tabi o zaman hiç bir sağlık sorunum yoktu oğlumdan sonra 1 düşük bir dış gebelik yaşadım ve tiroid problemim var geçtiğimiz mayıs ayında ameliyat oldum amliyat sonrası 4. ayımızı geride bıraktık korunmadan bakalım kısmet herşeyin hayırlısı çok istiyoruz ailemize bir melek daha katılsın ama olmayıncada olmuyor :KK43:

Merhaba cnm bende pkoluyum .. tedavi görüyormusun zamaninda geliyormu hep adetin cünkü normalde pkonun baslarda gelen sorunu düzensiz adettir ya hic gelmezz aylarca yada gec gelir .. ??
Tabi canım ben 3 yıl içerisnde gerkli tüm tedavileri gördüm ama sonuç vermedi doktor en sonunda rahim filmi verdi. benimde adetim cok düzensiz oluyor evet ama ben birkaç bitki kullanmıştım o yüzden aylardır heray adet görüyorum.

Yerleşme kanaması adet gününde veya adet döneminde olmuyor mu? bir hafta önce olması çok erken olur.zaten hamile olduğumu düşanmüyorum bir belirti yok
Yerleşme kanaması çoğunlukla adete 10 gün kala olur. 14 gün kala yumurtlama, 4 gün sonra da yerleşir ve artık kan tahlilinde kendini göstermeye başlar. Adet döneminde lekelenme olabilir hatta bu birkaç adet dönemi boyunca olabilir, bütün adet belirtilerini görebilirsin. En sağlamı tahlil yaptırarak kesin sonuca ulaşmak ki inşallah pozitif sonuç alırsınız :)

Yerleşme kanaması çoğunlukla adete 10 gün kala olur. 14 gün kala yumurtlama, 4 gün sonra da yerleşir ve artık kan tahlilinde kendini göstermeye başlar. Adet döneminde lekelenme olabilir hatta bu birkaç adet dönemi boyunca olabilir, bütün adet belirtilerini görebilirsin. En sağlamı tahlil yaptırarak kesin sonuca ulaşmak ki inşallah pozitif sonuç alırsınız :)
Bu geniş bilgi için ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim:) ama dün gece test yaptım negatif çıktı malesef :KK43:(

Arkadaslar ebru destanı hamile kalma kurunu uygulayan yada bilen varmi.ebru destan da yıllarca cok ugrasmis ve bir iki kür uygulayarak hamile kalmış. Özellikle alttan buhar banyosu kürü varmış o çok etkiliyor. bile duyan yada kitabını alan varmı accaba

X