Gebe kalamayanlar buraya.....

Merhaba kizlar

Gecen ay hsg cektirmistim bu ay adetim bikac gun gecikti bugun geldi ama bu degisik . Ilk kahverengi gibiydi sonra acik pembe gibi sonra acik kirmizi renk gelmeye basladi bir pecete dolusu hepsi sonra durdu . Kasik agrim sancim falanda olmadi . Hsg den dolayi mi boyle oldu yerlesme kanamasi olamaz dimi :KK43:

Merhaba kizlar

Gecen ay hsg cektirmistim bu ay adetim bikac gun gecikti bugun geldi ama bu degisik . Ilk kahverengi gibiydi sonra acik pembe gibi sonra acik kirmizi renk gelmeye basladi bir pecete dolusu hepsi sonra durdu . Kasik agrim sancim falanda olmadi . Hsg den dolayi mi boyle oldu yerlesme kanamasi olamaz dimi :KK43:
Yerleşme kanaması olabilir bence dikkat et kendine gebe olabilirsin. İçimden öyle geçti.

Kızlar yardimmm. 6 aylık evliyim hiç korunmadim evliliğimizin ilk ayı bi ay boyunca ilişki de avon krem kullandık acaba buyüzden mi olmuyo ki lütfen biriniz cvp yazsın

Kızlar yardimmm. 6 aylık evliyim hiç korunmadim evliliğimizin ilk ayı bi ay boyunca ilişki de avon krem kullandık acaba buyüzden mi olmuyo ki lütfen biriniz cvp yazsın
merhaba avon krem el kremı mı kullandınız ? 6 ayı gecmısse bence bir doktora görün canım ama kremle ılgili bir durum yoktur bence bazen nedensız yerede hamıle kalmak guclesıyor... ama 6 ay bitmişse doktor tavsıyesı almanızda fayda var

Evet avon el kremi kullandık 2 doktora gittim bu enfeksyon var dedi diğeri yok dedi moralim çok bozuk ya
canım enfeksiyon önemli guvendıgın bır doktora gıt. emfeksıyon varsa dedıgı tedavıyı mutlaka uygula. buarada el kremı tarzı seyler kullanmayın ozel kremler var onlardan alın grekırse.

Ayy ne bilim arkadaşlarım kullanmış ama onların bebekleri oldu bisey olmaz sandım
canım zaten bebeğinin olmaması onunla kaynaklı birsey değil. ama enfeksıyona neden olabılıyor. yanı 6 ay denıyorsunuz daha basında sayılırsınız. kadın dogumcu ıle konus belkı yumurta takıbı onerır klomen verırı. eşinin sperm durumuna bakılır... ama bunlar ıcın ne kadar sure denemenız lazım normal sartlarda bılmıyorum.

canım zaten bebeğinin olmaması onunla kaynaklı birsey değil. ama enfeksıyona neden olabılıyor. yanı 6 ay denıyorsunuz daha basında sayılırsınız. kadın dogumcu ıle konus belkı yumurta takıbı onerır klomen verırı. eşinin sperm durumuna bakılır... ama bunlar ıcın ne kadar sure denemenız lazım normal sartlarda bılmıyorum.
Prolaktinim de yüksek doktor büyük ihtimalle buay düşer dedi bu krem meselesini doktora sormadım kızar diye kimseye soramiyodum buraya yazdimcanım sağolun cvp verdiğiniz için

tarlusal içiyorum adet olunca klomeni başlıcam doktor sabah akşam verdi dozu sonra klomen bitince 3. gün doktora gidicem bakalım neler olucak bu ay haydi bismilllah

Merhaba

Benimde çocuğum olmuyor. 1,5 yıldır evliyim ve korunmadık. Genç kızlığımdan beri adet göremiyordum. Çok doktorlara gittim hepsi polikis over teşhisi koydu. bekarım diye doğum kontrol haplarıyla adet görmemi sağladı. Evlendikten sonra doktor prolaktinin yüksek olduğunu bu yüzden adet göremediğimi kistlerimin küçük olduğunu adet görmeme engel olmadığını söyledi. Bir haftalık ilaç tedavisiyle prolaktini düşürdü. 7 aydır duphaston ve folikasit kullanıyorum ama olumlu bir sonuca varamadık. Doktora tekrar gittiğimde senin yumurtalıkların çalışmıyor yumurtalık tedavisi uygulayalım bir daha ki gelişine dedi. Aynı doktor önceden anlamadı mı yumurtalığın çalışmadığını doktora güvenim kalmadı. Doktoru değiştirsem mi diye düşünüyorum. Benimle benzer rahatsızlığı olan var mı ? Yardımcı olur musunuz ?

X