Gebe kalamayanlar buraya.....

insallah vardir bilmiyorum goghslerim buyudu belimde agriyo insallah vardir yarin gidiyorum hastaneye artik umudjmu kaybettim

insallah vardir bilmiyorum goghslerim buyudu belimde agriyo insallah vardir yarin gidiyorum hastaneye artik umudjmu kaybettim

Benim bata 3gün var canım göğüs büyüme bende de var dı 1 haftadır azaldı ara ara kasıklarıma bıçak saplar gibi bi ağrı ama tüm belirtiler geçti yani muhtemelen adet olcam bi kaç güne

insallah bebegim ya adet olsam olurdum simdiye kadr diye dusunuyorum. belki gec dollenmedir. bebim gcen seferde 12 gun gecmisgi idrar cikmadi kanda cikti ama dusuk yaptim

Bu soğan kürü bazen gecikme yapıyor diye yazmışlardı burda bi kaç kişiden bildiğim kadarıyla ama kullandığı ay hamile kalan da çok

klomen bebek icin tedavi goren anne adaylarina verilir ilk 3 ay. adetin 5. gunu icmeye basliyosun 5 gjn icip birakiyosun. yumurtaliklari buyutuyo 22 mm kadar gebelik olussjn diye sana hic vermedilermi

klomen bebek icin tedavi goren anne adaylarina verilir ilk 3 ay. adetin 5. gunu icmeye basliyosun 5 gjn icip birakiyosun. yumurtaliklari buyutuyo 22 mm kadar gebelik olussjn diye sana hic vermedilermi
Yok bana hiç vermedi ilaçsız hamile kalırsın sen çok büyük sıkıntın yok dedi geçen yıl kimyasal gebelik oldu Mart da da dış gebelik ama klomenden hiç sözetmedi

o ne sacmalik ona bakarsan bizimde kari koca biseyimiz yok ama veriyor sonucta cocuk istiyosun o nasil bi doktor oyle
Klomen hormon ilacı galiba yumurta geliştirdiğine göre öyle anladım ama ben prolaktin için hormon ilacı alıyorum zaten onun için ekstra hormon vermek istemedi galiba bunjda kesecek normale döndü çünkü

X