Gebe kalamayanlar buraya.....

canjm en basindan inferteliteye gitmen gerekiyordu onlar herseyi arastiriyorlar zaten infertelite doktorlari klomeni yaziyor bence ocak ayini bekleme

Ben dış gebelikten nsomra

amin insallah canim. bak yeni evli bir ciftin ilk 6 ah korunmadan cocuk sahibi olamiyosa infergelitehe bas vurmasi gerek bence cunku rahimin filmini tuplerini falan cekiyolar ona gore tedavi yada muane ediyorlar gec olmasin senin icin soyluyorjm ben cok sabirsizdim o konuda :) tuplerimden biri kapali cikti pco cikti

Bende aynı sen gibiyim dr da bunun farkında kafayı biraz rahat tutarsan sende hiçbir sıkıntı yok diyor bana çok da iyi drm herkeste memnun bilemedim valla hayırlısı olsun bakalım benim bir oğlum var 5 yaşında hemen oldu sorunsuz ama ikinci sabırla gelecek heralde inşallah allahın izniyle bende takmıyorum artık çok fazla ocağa kadar dr dinlicem

o masallah bi oglunda var allah bagislasin benim bi tane olsahdi o bile yeterdi :)
Canım benim allah inşallah sanada nasip eder ama öyle olmuyor insan istiyor bitane daha onu da geçtim kardeş istiyorum diye oğlum psikolojimi bozdu hergün anne kardeşim ne zaman olacak diyor hergün hiç unutmadan ve usanmadan

Kızlar adetimden gecikme var 3. Gün idrar testi yptm sonuç negatif 5 gün oldu bugün hala adet olmdm geç döllenme olabilir mii belim çok agriyor kasiklarimda batma var dua edin lütfen

Kızlar adetimden gecikme var 3. Gün idrar testi yptm sonuç negatif 5 gün oldu bugün hala adet olmdm geç döllenme olabilir mii belim çok agriyor kasiklarimda batma var dua edin lütfen
belki daha çok yeni idrara geçmemiştir kanda bellidir yarın mı kan vereceksin dualarım seninle

İyi Akşamlar kızlar benim eşimde morfoloji bozukluğu var bende pko hastasıyım 1 buçuk yıldır bebeğimiz olmuyor böyle olup çocuğu olan varmı çok korkuyorum hiç olmayacak diye Allah isteyen herkese tattirsin bu duyguyu

insallah gulum benim insallah tam 15 gunum olsun yine yaptiricam icimde bi his var hamile olmasam goguslerim buyumez belim agrimaz bence suan olusma asamasinda icimde oyle bi his var 10 gun geciktim cunku

insallah gulum benim insallah tam 15 gunum olsun yine yaptiricam icimde bi his var hamile olmasam goguslerim buyumez belim agrimaz bence suan olusma asamasinda icimde oyle bi his var 10 gun geciktim cunku
İnşallah canım içine düştü belkide bebeğinin gelişi benim de umutlar söndü nokta şeklinde kahve leke gelmiş minnacık sanırım adet oluyorum 2gün kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…