Gebe kalamayanlar buraya.....

Canim hemen kötü düşünme, antibiyotik bittikten sonra bi muayene ol. Tüplerinin kapalı mı açik mi oldugunu rahim filmi cekerek anlarlar, eger kapaliysa rahim filmi cekilirken acilanlar ve hamile kalanlar var
Ozamanlar 21 yasindaydim ve toydum pek dusunemedim fitil falanda kullanmstm benden parcalar dokulmustu snra bi aradan snra durmustu kendiliginden baska doktora gtmistm ozelde o bana herseyn normal demisti eger hala parca olsa soylerdi degilmi?? suan nisanliyim evlenicem ve korkuyrm kalamazsam diye tek basima gidip cektirsem olrmu snce rahim flmini yoksa 1 yil daha denemeyimi beklesem evlendikten snra cnku 6aya yakin hamile kalamamistim ama iliskiden hemen snra ayaga kalkiyodum ve ozmnlar bulumia hastasiydim ve 2 kere falan ertesi gun hapi kullankistm acaba o hormonlarimda dengesizlikmi yapmisti bilemiyrm hergun bnu dusunmekten skldm artk

Ozamanlar 21 yasindaydim ve toydum pek dusunemedim fitil falanda kullanmstm benden parcalar dokulmustu snra bi aradan snra durmustu kendiliginden baska doktora gtmistm ozelde o bana herseyn normal demisti eger hala parca olsa soylerdi degilmi?? suan nisanliyim evlenicem ve korkuyrm kalamazsam diye tek basima gidip cektirsem olrmu snce rahim flmini yoksa 1 yil daha denemeyimi beklesem evlendikten snra cnku 6aya yakin hamile kalamamistim ama iliskiden hemen snra ayaga kalkiyodum ve ozmnlar bulumia hastasiydim ve 2 kere falan ertesi gun hapi kullankistm acaba o hormonlarimda dengesizlikmi yapmisti bilemiyrm hergun bnu dusunmekten skldm artk
Şimdi şunu anlamadim canim. ilk evliliginde mi yaşadin bu sorunlari, antibiyotigi o zaman mi kullandin kafam karisti

Anladim canım. Tek gidip rahim filmi cektirebilirsin tabikide ama önce durumundan bahset, daha onceki doktorun söylediklerini de söyle.
Anladim canım. Tek gidip rahim filmi cektirebilirsin tabikide ama önce durumundan bahset, daha onceki doktorun söylediklerini de söyle.
Soyledim doktor bilemeyiz o kalamazsan tekrardan ozmn gerekli testler yapilir ddi okdr gicik bi durumki ben nasi boyle bi hata yapip hayatima mal oldu bu kendmden nefret edyrm :KK43:(

Soyledim doktor bilemeyiz o kalamazsan tekrardan ozmn gerekli testler yapilir ddi okdr gicik bi durumki ben nasi boyle bi hata yapip hayatima mal oldu bu kendmden nefret edyrm :KK43:(
Hepsi imyihan canim, yaşadigun sey bi hataymis evet ama sonuçlarini da ödemişsin. isin o kismi kimseyi ilgilendirmez önemli olan yeni bir sayfa acmiş olman, yani yalan iyi bir sey degil tabi de istersen baska doktora evliyim diyerek git tahlil yaptir. Deniyoruz kac aydir olmuyo falan dersin, aklindaki soru isaretleri gider. Baska cozum gelmiyor aklima maalesef

Benimde troidler calismiyomus o yuzden hamile kalamiyorum boyle bisey mumkunmu ya tedavisi ne kadar surer acaba agliyasim var surekli 28 yasindaym cocugum yok tez zamanda istiyom rabbim nasip etsin ins

Kızlar bat a 1 gün kaldı dua edinde bu ay hamile kalayım artık anne olmak istiyorum bnm normalde de adet olurken bi belirtim olmadığı için olup olamayacagimi bilemiyorum inşallah olmam adet anne olurum 2017 ye anne olarak girmek istiyorum inşallah isteyen herkes bu duyguyu tadar

Canim istanbulda herhangi bi kadin dogum hastanesine bile gitsen bakarlar. Kisirlik bolumu infertelite ye gidiceksin. Ne demek gondermiyorlar hastaneye yurt disindaki doktorlar burdakilerden daha iyi nasil bi zihniyet ya deliriyorum :kızgın:

Ilgilenmiyolar eskisi gibi degil cnm valla orda nekdr kolay istediginde gidebiliyosun burda zar zor bi randevu bakmiyolar dogru duzgun :KK43: cok tsk ederim orda herseyime baktircam insallah

Kızlar bat a 1 gün kaldı dua edinde bu ay hamile kalayım artık anne olmak istiyorum bnm normalde de adet olurken bi belirtim olmadığı için olup olamayacagimi bilemiyorum inşallah olmam adet anne olurum 2017 ye anne olarak girmek istiyorum inşallah isteyen herkes bu duyguyu tadar
İnşallah adet olmazsın canım hayırlı olan zaman bu zamandır allah büyük

kizlar vallahi kafayi yicem adetimden 8 gun gecti hala negatif cikiyo idrar testinde. brlkm agriyor goguslerjm sisti iki gundur ne yapacagmj bilmiyorjm

X