Gebe kalamayanlar buraya.....

Yani Dr larda insan bazen dalgın olabilirler o yüzden iki üç Dr a gitmek gerek bnce birinin göremediğini bir diğeri görebiliyor bnmde guatrimi ilk teste yok dedi Dr bir daha yaptırdım var dedi bu sefer bazen dalginlikla görmeye biliyor insan

İkinci günü başlıyorsunuz 1.5 su bardağı suyla kaynatiyorsun kaynamaya başlayınca 5 dk sonra aliyorsun bn öyle biliyorum YouTube da izlemistim ordaki doktoru ne bi adam var ya Show TV de de çıkıyor o anlattı çocuk isteyenler sonrada incir kuru ne başlayacak 21 gün onuda içecek 7 tane fln kuru inciri önce soğuk suyla yikayacaksin sonra yarım litreden az fazla suda kaynatip iceceksin 10 dkmi ne kaynatacaktin galiba ama şeker hastası olanlar yapmasin dedi
Yanlış duymuşsun canım bende baktım adetin 7. Günü başlıyorlar ve incir kürünü soğan suyunu aynı ayda içmeyin demişti

Hamilelik testi yaptim negatif heralde adet olucam belim gogusum oyle cok agriyor ki bide bu ay bobregim agridi suphelendim bobrek icin test yaptim negatif heralde usuttum o yuzden bobregim agriyor iyice sinirlerim bozuldu . yeni yila 3 kisi olarak girmek istiyordum yine tutmadi artk adet olayim bitsin doktora gidicem daha fazla beklemek istemiyorum

Hamilelik testi yaptim negatif heralde adet olucam belim gogusum oyle cok agriyor ki bide bu ay bobregim agridi suphelendim bobrek icin test yaptim negatif heralde usuttum o yuzden bobregim agriyor iyice sinirlerim bozuldu . yeni yila 3 kisi olarak girmek istiyordum yine tutmadi artk adet olayim bitsin doktora gidicem daha fazla beklemek istemiyorum
Canim Allah buyuk hemen kotu dusunme. hem daha adet olmamissin ki gebelik en son idrarda belli olur yani daha gorunmemis olabilir varsa da.

Bir kaç hafta öncesinde jinekoloji bölümüne gittim alttan muayene ettiler ve kan vermemi istediler 1 gün sonra sonucu verdik ve bir sorun yok dediler kansızlıkta yok dediler 1 yıl korunmasız ilişkiye girmeme rağmen çocuğum olmuyor dedim doktor da adetin 3. günü infertilite bölümüne git dedi geçen randevu alacaktım ama devlet hastanelerinde 20 yaşından küçüklere bakmıyorlarmış bunun sebebi ne anlamadım ama 18 yaşındayım ve evliyim sonuçta bunun için özel hastaneye gitmek zorunda kaldım hastanenin adı ankara cerrahi tıp merkezi kadın hastalıkları ve doğum muayene ücreti 65 tl uygun mudur sizce ve ne gibi testler yapıyorlar ayrıyeten testlere ücret alıyolar mı ve test ücretleri hakkında ortalama fiyat bilginiz varmı yardımcı olursanız çok memnun olurum arkadaşlar .. bende anne olmak istiyorum artık :KK43:

Canim Allah buyuk hemen kotu dusunme. hem daha adet olmamissin ki gebelik en son idrarda belli olur yani daha gorunmemis olabilir varsa da.

Yok canm ya adet olucam biliyorum cok yoruldum su adet bitsin gidicem doktora artk ilac mi verir baska bisiy mi bilmiyorum yoruldum 3gun kaldi adetime olucam yani . bide vajinismus yasadim ben acaba iliskiyi yanlis mi yasiyorum bebek olmak icin baska pozisyon mu var misyoner diolar ya kadin altta oyle oluyor bizde yanlis mi acaba bebek icin lutfen yardim edin boguluyorum artk

Yok canm ya adet olucam biliyorum cok yoruldum su adet bitsin gidicem doktora artk ilac mi verir baska bisiy mi bilmiyorum yoruldum 3gun kaldi adetime olucam yani . bide vajinismus yasadim ben acaba iliskiyi yanlis mi yasiyorum bebek olmak icin baska pozisyon mu var misyoner diolar ya kadin altta oyle oluyor bizde yanlis mi acaba bebek icin lutfen yardim edin boguluyorum artk
Canim ben vajinusmus yasamadim ama acikçasi hala bazen çok zorlanıyorum ve 3 yıllık evliyim sadece 1 kere bir şeyler hissettim. Aynı şeyi bende çok düşündüm ta ki kimyasal gebelik yaşayana kadar. o zaman dedim ki demek ki bir sıkıntı yok diye düşundum. Yok beline yastik koyma yok ayaklarini yuksek bir yere kaldirma denemedigim şey kalmadı, bu iş nasip isi canim. Allah bizi böyle imtihan ediyor sıkma canını. Dua edelim birbirimize. sonucta birbirimizi sadece burdan taniyoruz ve hic bir art niyetimiz yok o yuzden birbirimize edecegimiz dualar saf olacaktir, dua edelim

Can

Canım doktor değiştirmek kafa karıştırmaktan başka birşey değil ben 3. Doktora birden gidiyorum.. Alman, Türk ve Arap aylardır gidiyorum ki hepsi değişik tedavi yapsın diye hepsi bi noktada kitleniyor.. ayrı şeyler söylüyor sıkıntıdan başka bişi değil değişik doktor denemek...
en iyisi takibi bi doktorda yaptırmak zaten aşılama gittigğm hastanenin daha büyüğünde yapılıyor ordanda herkes memnen

Slm aleykum kizlar ben yurtdisinda kaliyorum bir dusuk yasadim tam bir sene oldu ve adetlerim
Cok duzensizdi taki son iki adetim biri 27 gun surdu ve suan yine adet oldum 19. Gunumde. Dusukten sonra 35 gunden assagi olmuyordu. Bana yardimci olurmusunuz sogan kurune nezaman baslanmali cok korktum denemek icin ama artik denicem cunku gidisat iyi degil
Diyor hislerim..

Malesef burda doktora bile gidemiyorum gondermiyorlar aile hekimi sadece ilac veriyor, baktiramiyorum deliricem. Bir kac hafta sonra 10gunlugune istanbula gelicem onerdiginiz doktor varmi? Burda gorunmem 1. Ayin sonunda turkiyede daha evvel gorunebilirim artik siz dusunun. Umarim yardimci olursunuz bende araniza katilirim. Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin evlad acisi gostermesin.. allahin takdiri ama bizde vazgecmemeliyiz, bol bol dua etmeliyiz.. inshallah

Canim istanbulda herhangi bi kadin dogum hastanesine bile gitsen bakarlar. Kisirlik bolumu infertelite ye gidiceksin. Ne demek gondermiyorlar hastaneye yurt disindaki doktorlar burdakilerden daha iyi nasil bi zihniyet ya deliriyorum :kızgın:

Kizlar bende 3 sene once 5 bucuk haftalikken kurtaj oldum kurtajdan snra koyu kahve akintilarim oldu doktor kucuk parca kalmis dedi ve antibiyotik tedavisi verdi szce tuplerim tikanmis olablrmi cnku 6 aya yakin hamile kalamadim yasim daha 24 korku icindeyim inanin lutfen biriniz fikir verebilirmiii

Kizlar bende 3 sene once 5 bucuk haftalikken kurtaj oldum kurtajdan snra koyu kahve akintilarim oldu doktor kucuk parca kalmis dedi ve antibiyotik tedavisi verdi szce tuplerim tikanmis olablrmi cnku 6 aya yakin hamile kalamadim yasim daha 24 korku icindeyim inanin lutfen biriniz fikir verebilirmiii
Canim hemen kötü düşünme, antibiyotik bittikten sonra bi muayene ol. Tüplerinin kapalı mı açik mi oldugunu rahim filmi cekerek anlarlar, eger kapaliysa rahim filmi cekilirken acilanlar ve hamile kalanlar var

X