Gebe kalamayanlar buraya.....

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
@bebeem----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
@tm26-------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
@umutbitmz-----------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Miraç Ege :emir_bebek:19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
@aysima00-------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen :emir_bebek:08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@esoes1919------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Kaan :emir_bebek:27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
@zeynepsibel----------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Erdem :emir_bebek:12 Şubat 2016 Doğum Saati ?
@emine sabrim -------:anneadayı:--------------------------------:nazar: İyi ki doğdun Prens Berat Ömer :emir_bebek:21 Mart 2016 Doğum Saati ?
@Melekkaya19 --------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@Kara_bocugum88 - :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Prens Eren :KK37:bekliyoruz
@Sirinemm_lina -----:anneadayı:---22 Ekim-13.deneme:nazar::emir_bebek:Prenses Elif Eslem :KK37:bekliyoruz
@ftsch------------------ :anneadayı:---15 Aralık-23.deneme :nazar::emir_bebek:Prenses Gökçe Hatunu :KK37:bekliyoruz
@yaren92 --------------
xenforo-smilies-kk78.gif
---04 Mart-17.deneme
xenforo-smilies-kk02.png
xenforo-smilies-kk46.gif
Prens Doğan Alp :KK37:bekliyoruz
@Ezra35 ---------------
xenforo-smilies-kk78.gif
---02 Mart-16.deneme
xenforo-smilies-kk02.png
xenforo-smilies-kk46.gif
Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@kiymetlimiz ---------
xenforo-smilies-kk78.gif
---10 Mayıs-36.deneme
xenforo-smilies-kk02.png
xenforo-smilies-kk46.gif
Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz

ilfa53 ilfa53 -----------------:110:---11 Şubat-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@Sonsuz_umut ------:110:---18 Şubat-10.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@Karadut41 ----------:110:---28 Şubat-44.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@Pembe-beyaz ------:110:---10 Mart-14.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@Sermincigimm ----:110:---12 Mart-14.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@sudeizmir ----------:110:---?-23.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@Kilim ve tohum ----:110:---14 Nisan-19.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@yusufseyma ---------:110:---08 Mayıs-12.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@ebrar09--------------:110:---29 Mayıs-25.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@nurun_ala_nur --- :110:---11 Haziran-23.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:
@citlembik1994 -----:110:---12 Haziran-24.deneme :KK64:Çok çalışıyomuş öyle dedi:KK70:
@RUKAYYE44 -------:110:---26 Haziran-20.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@ciftsariliyumurta --:110:---06 Temmuz-38.deneme:KK69:Kün Fe Yekün
xenforo-smilies-kk36.gif

@mdk35----------------:110:---09 Temmuz-38.deneme:KK69:Hsg tamamdır hadi hayırlısı :KK9::KK36:
bende istiyorum nasıl oluyor bu:)

tesekür ed erim yazdığın için ama ben hiç bişey Anlmadım üç test silik çıktıkahveringiyi gördüğümde bidaha test yaptım daha net çıktı hemen doktora gitim rahimde bebek yok dedi aa oda şaşırdı bitanedaha büyümüş yumurta vardedi hem adet oluyorum bitane daha yumurta ilginç ve hiç aydınlatmadı kanda tahlilde adet olmama bi gün kala geldiği için 0.100 çıktı 200 lira tutu muayne doktor 14 gün sonra yine çağırdı yumurta takipi apıcak sanırım

ama bende işe yaramı bilemiyorum doktora gitiğimde anlıycam bakalım
bide kızlar muğlada aşılama 2milyar çok değilmi nedersiniz

ama bende işe yaramı bilemiyorum doktora gitiğimde anlıycam bakalım
bide kızlar muğlada aşılama 2milyar çok değilmi nedersiniz
Cok canim 2 bin 1200 biliyorum ben bu arada esinde doktora gittimi :) bende de oldu o olay canim adet olduğum halde yumurta m vardi doktor temizlenmesi icin dogumkontrol hapi vermisti ama sende farkli olabilir yine aksaatma git doktora canim

siğorta şuan yok bide benim iki çocuğum var ikinci evliğim eşim dünyanın en iyi babası öz baba olsa okdar iyi olabailir yani onun hiç yok ve sırf onun için isdiyrum
doktor hiçbişey vermedi zaten kendiside şaşırdı ayın 14 gün sonra bidaha gel dedi güya özel ama kafam daha çok karışdı sanırım yumurta takibine başlıycak

yani ilk muayneler ve sanırım çok yol katetmemiz lazım aşılama rahim filimi 3 milyar dedi ama sanırım hemen ona geçmiycek test felanda daha isder of bakalım sabredip bekliycez herşey kısmet

yani ilk muayneler ve sanırım çok yol katetmemiz lazım aşılama rahim filimi 3 milyar dedi ama sanırım hemen ona geçmiycek test felanda daha isder of bakalım sabredip bekliycez herşey kısmet
Yani asilama oncesi rahim filmi yumurta takibi yapilmali birde eşin sperm testi yaptrmali bunlara baslamadan once belki sende degil esinde sorun vardir benim esimde sorun cikti mesela 15 aydir da olmiyor

Bu gün benim laboratuvar sonuçlarım geldi birde size sormak istedim.

Fsh - 8.7
Lh- 7.8
Progesteron- 1.11
Prolactin- 15.6
DHEA-S : 3.060 [0.609-3.37] ( Bunu hiç bilmiyorum ne demekse )

Bir el atın kızlar bunlar ne demek oluyor ..

Fsh - 8.7
Lh- 7.8
Progesteron- 1.11
Prolactin- 15.6

Tsh e2 falan yok mu canim doktora gosterdin mi anladigim kadariyla normal gorunuyor hormon degerlerin

Fsh - 8.7
Lh- 7.8
Progesteron- 1.11
Prolactin- 15.6

Fsh ve lh değerler yakın. Kist durumu ya yaşadınız yada şuan var diye düşünüyorum

siğorta şuan yok bide benim iki çocuğum var ikinci evliğim eşim dünyanın en iyi babası öz baba olsa okdar iyi olabailir yani onun hiç yok ve sırf onun için isdiyrum
doktor hiçbişey vermedi zaten kendiside şaşırdı ayın 14 gün sonra bidaha gel dedi güya özel ama kafam daha çok karışdı sanırım yumurta takibine başlıycak
Slm canım senle kaderdasiz biz benimde kızım var ve ikinci evliliğim eşim çok iyi bi baba..ama onunda hakkı evladının olması. Bende yumurta takibindeyim hayırlısı olsun bizim icin

Merhabalar;
Ben de evliliğimin 5.yılı içindeyim. 10 aydır Bebek düşünüyoruz. Fakat bu süre zarfında hamile kalamadım. Geçen yıl temmuz ayında doktora gittiğimde iki tane 4 cm çapında çikolata kisti olduğunu söyledi. Ocak ayında elimde usg görüntüleri ile bir başka doktora gittiğimde doktor kist olmadığını söyledi. Bir yıl olmadan birşey yapamayacağını söyledi. Denemeye devam ettik fakat nisan ayında adete bir hafta kala çok aşırı kasık Ağrı'sıyla doktora gittim. Doktor iltihap olduğunu söyleyerek antibiyotik ve iki adet fitil şeklinde ilaç vererek kullanmamı söyledi. İlaçlar bitince kontrolde yine hiçbir sorun olmadığını öğrendim. Fakat mayıs ve haziran aylarında yine adete bir hafta kala yığın kasık Ağrı'sı çektim. Bunun ne demek olduğunu bilmiyorum ve açıkcası doktorlara da güvenim kalmadı. Süreç bu şekilde olduğundan sizlerin de fikirlerinizi almak için buraya yazayım dedim. 4 temmuz beklenen adet tarihim. İki gündür yığın beyaz akıntım var. Deneyimlerinizle belki bana da yardımcı olursunuz.
Çok teşekkürler
Cok gecmis olsun cnm bu çikolata kistlerinden cok çektiğim icin yazmak istedim 4 cm capindaki çikolata kistleri mutlaka anlasilir usg de sen iyi bi doktora git gerekrse ozel muayensne git cnku eger çikolata kistin varsa hamilelk cok zor ve agrilrnda ondn olabilir ama inşallah yoktur ben iki yillk evliym hic kornmadm cocgm olmadi ve agrilrm 6 yildir dayanlmz seklde oluyo bi hafta önce amelyt oldum inşallah hepimz en kısa zamanda hamile kalirz

X