Gebe kalamayanlar buraya.....

Bende ebeye gittim rahimin egri dedi bi ilaç koydu Rahime 5 gün kaldı ama inanılmaz kahve rengi akıntım oldu adet gibi. Sonra rahimi düzeltti ama çok acı vericiydi sonra tekrar o ilaçtan koydu Rahime. 5 gün daha kaldı sonra çıkartıp attım yünün içinde ilaç varmış yağlı birşey ama rahimi düzeltti ilacı koydu rahime ayağa kalktım sanki bi bardak su aktı benden. Yine kahve rengiydi akıntı. Bakalım bu ay olur dedi bekliyoruz 6 temmuz adet günüm beklemedeyim yani. Ama ebe dedi ki rahim ters yani çangal gibi olduğu için eşinin menisi spermi yani hiç yumurtalarına ulaşamamış dedi bakalım ne denli doğru bu durum temmuzda görücez Hüyük bi ihtimalle hamile kalacaksın dedi.
Ben msjinizi okudum rahimde nasil bir egrilik varbi benim rahmim iki tane gibi ortasinda perdedem dolayi doktorum bana ameliyatla o perdeyi alacagini soyledi bu ay ben hala adet olmadim bugun 14. Gunum oldu geceli kan testi yaptimd 4 gun once 0.71 cikti hala adet olmadim ama belirtide yok hic bi sekilde adrt sokturucu kullanicam bu gidisle sanirim hamilelik yoksa

Ben msjinizi okudum rahimde nasil bir egrilik varbi benim rahmim iki tane gibi ortasinda perdedem dolayi doktorum bana ameliyatla o perdeyi alacagini soyledi bu ay ben hala adet olmadim bugun 14. Gunum oldu geceli kan testi yaptimd 4 gun once 0.71 cikti hala adet olmadim ama belirtide yok hic bi sekilde adrt sokturucu kullanicam bu gidisle sanirim hamilelik yoksa
Sizin galiba rahim anormallikleri gurubunda olan bi problem benim de arcuate uterus ama doktor gebelik oluşmasında da sonrasında da problem olmaz dedi. Ben ebe kadına gittim o bana rahim eğriliğin var dedi yani rahimin ağzı yukardan geri dönmüş bu şekilde sperm kanallara geçip yumurtaya ulaşamaz dedi. Artık ne kadar doğru bilemem onu bu ay gebe kalırsam doğru olduğunu öğrenicem herşeyin hayırlısı olsun. Ama ebeye inanmaya başladım çünkü eşimde problem yok benimde Hsg çekildi , hormon testi yapıldı , yumurta rezervlerine bakıldı , hiç bi problem yok açıkçası hatta yumurtam çok iyi hiç ilaç kullanmadan bile yumurtam 21 ml olabiliyor çatlıyorda ama gebelik oluşmuyor açıkçası.... Dediğim gibi herşeyin hayırlısı. Önceden çok takıyordum bu ay hiç takmıyorum valla olursa olur olmasa da yapacak birşey yok hayatımı keder içinde yaşamak istemiyorum bi probleme takılıp eşimi de kendimi de yıpratmıycam

Sizin galiba rahim anormallikleri gurubunda olan bi problem benim de arcuate uterus ama doktor gebelik oluşmasında da sonrasında da problem olmaz dedi. Ben ebe kadına gittim o bana rahim eğriliğin var dedi yani rahimin ağzı yukardan geri dönmüş bu şekilde sperm kanallara geçip yumurtaya ulaşamaz dedi. Artık ne kadar doğru bilemem onu bu ay gebe kalırsam doğru olduğunu öğrenicem herşeyin hayırlısı olsun. Ama ebeye inanmaya başladım çünkü eşimde problem yok benimde Hsg çekildi , hormon testi yapıldı , yumurta rezervlerine bakıldı , hiç bi problem yok açıkçası hatta yumurtam çok iyi hiç ilaç kullanmadan bile yumurtam 21 ml olabiliyor çatlıyorda ama gebelik oluşmuyor açıkçası.... Dediğim gibi herşeyin hayırlısı. Önceden çok takıyordum bu ay hiç takmıyorum valla olursa olur olmasa da yapacak birşey yok hayatımı keder içinde yaşamak istemiyorum bi probleme takılıp eşimi de kendimi de yıpratmıycam
Allah hepimizin gonlune gore versin bugun gittim doktora adet olmadim diye gebelik yokmus bana adet olayim diye estrofem verdi kullanicam 10 gun boyunca ilac bittikten sonra 10 gun daha bekliycem yine adet olmazsam tekrar gidicem insallah sorun cikmaz cunku ameliyat olucam rahimdeki perdeyi alicaklar insallah hamilesinizdir sizde

Allah hepimizin gonlune gore versin bugun gittim doktora adet olmadim diye gebelik yokmus bana adet olayim diye estrofem verdi kullanicam 10 gun boyunca ilac bittikten sonra 10 gun daha bekliycem yine adet olmazsam tekrar gidicem insallah sorun cikmaz cunku ameliyat olucam rahimdeki perdeyi alicaklar insallah hamilesinizdir sizde
İnş cnm ama senin onproblem hallolursa emin olun sizin gebelik oluşur. Allah yar ve yardımcımız olsun inş

Arkadaşlar yeni uyeyim bana bir fikir verin.30 yaşındayım 13 aylık evliyim hiç korumadım. Bebek istediğiniz için doktora gittim. Elinin sperm test sonucu iyi çıktı. Benim hormon tahlillerim progesteron tahlilin çok iyi cikti.Hatta rahim filmi çekildim tüpler açık sorun yok.Doktor yınede klomen diye bir hap basladı yumurtlama sorunum olmadıgı halde gebeliği hızlandırır dedi.hap bitti kontrole gıttm adetin 10.gunu 5 yumurta 20mm 17mm 15 mm 13mm gibi doktor çok iyi tepki vermiş vücut dedi. Şimdi adetım 4 gun gecti tekrar doktora gittim özel hastane doktorum izinliymiş başka doktora göründüm hap ben de4 cm kist yapmış. Haftaiçi adet olmazsanız tekrar kendi doktorunuza gelirsiniz dedi bide kan tahlili o da pztesi çıkcak. Benm doktorum hiç kist gibi yan etkiden bahsetmedi.bilseydim kullanmazdım .bide 2damla koyu kahve akinti geldi 2. Gecıkme gunu. Ben simdi napayım doktorumumu değiştireyim cok uzun oldu ama hiç bişeyim yokken kist cıktı cok üzgünüm
Bu ilaçlar bazi kisilerde yapıo cnm kist bende senin gibi hizlandirmak için vermişti doktor kullandım ilk kullandığımda kist yapti sonra doktor ilaç verdi adet oldum çözüldü kist sonra bi kac kez daha kullandım klomen çatlama iğnesi yapmadı bida kist şimdi bıraktım kullanmıyorum fazla kullanmakta iyi değilmiş

Hamilelik Takvimi :KK37::anneadayı::nazar:
@bebeem----------------:anneadayı:---13 Ocak-10.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Umut Alper:emir_bebek:19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz----:anneadayı:---9 Şubat-6.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen:emir_bebek: 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
@tm26-------------------:anneadayı:---3 Şubat- 3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mert :emir_bebek:11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
@umutbitmz-----------:anneadayı:---17 Mart-12.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Miraç Ege :emir_bebek:19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
@aysima00-------------:anneadayı:---24 Mart-26.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen :emir_bebek:08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@esoes1919------------:anneadayı:---21 Nisan-3.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Kaan :emir_bebek:27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
@zeynepsibel----------:anneadayı:---9 Haziran-14.deneme :nazar: İyi ki doğdun Prens Muhammed Erdem :emir_bebek:12 Şubat 2016 Doğum Saati ?
@emine sabrim -------:anneadayı:--------------------------------:nazar: İyi ki doğdun Prens Berat Ömer :emir_bebek:21 Mart 2016 Doğum Saati ?
@Melekkaya19 --------:anneadayı:---2 Temmuz-24.deneme :nazar::emir_bebek:Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@Kara_bocugum88 - :anneadayı:---3 Eylül-6.deneme :nazar::emir_bebek:Prens Eren :KK37:bekliyoruz
@Sirinemm_lina -----:anneadayı:---22 Ekim-13.deneme:nazar::emir_bebek:Prenses Elif Eslem :KK37:bekliyoruz
@ftsch------------------ :anneadayı:---15 Aralık-23.deneme :nazar::emir_bebek:Prenses Gökçe Hatunu :KK37:bekliyoruz
@yaren92 --------------
xenforo-smilies-kk78.gif
---04 Mart-17.deneme
xenforo-smilies-kk02.png
xenforo-smilies-kk46.gif
Prens Doğan Alp :KK37:bekliyoruz
@Ezra35 ---------------
xenforo-smilies-kk78.gif
---02 Mart-16.deneme
xenforo-smilies-kk02.png
xenforo-smilies-kk46.gif
Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz
@kiymetlimiz ---------
xenforo-smilies-kk78.gif
---10 Mayıs-36.deneme
xenforo-smilies-kk02.png
xenforo-smilies-kk46.gif
Cinsiyetini :KK37:bekliyoruz

@ilfa53 -----------------:110:---11 Şubat-13.deneme:KK69:Çalışmalara devam
Sonsuz_umut Sonsuz_umut ------:110:---18 Şubat-10.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@Karadut41 ----------:110:---28 Şubat-44.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@Pembe-beyaz ------:110:---10 Mart-14.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@Sermincigimm ----:110:---12 Mart-14.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@sudeizmir ----------:110:---?-23.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@Kilim ve tohum ----:110:---14 Nisan-19.deneme :KK69:Çalışmalara devam
seyyav seyyav ---------:110:---08 Mayıs-12.deneme :KK69:Çalışmalara devam
@ebrar09--------------:110:---29 Mayıs-25.deneme:KK69:Çalışmalara devam
@nurun_ala_nur --- :110:---11 Haziran-23.deneme:KK69:Prensesini bekliyor:KK36:
@amelia2 -------------:110:---25 Haziran-6.deneme :KK69:Çalışmalara devam
Amine45 Amine45 -------:110:---26 Haziran-20.deneme:KK69:Çalışmalara devam
ciftsariliyumurta ciftsariliyumurta --:110:---06 Temmuz-38.deneme:KK69:Kün Fe Yekün
xenforo-smilies-kk36.gif

@mdk35----------------:110:---09 Temmuz-38.deneme:KK69:Hsg tamamdır hadi hayırlısı :KK9::KK36:

citlembik1994 citlembik1994 -----:110:---12 Temmuz-25.deneme :KK64:Çok çalışıyomuş öyle dedi:KK70:
bat oldum ablacım 24 haziran da...sonraki ay 23 temmuz

Kızlar günaydın hepinize, ben Mustafa beyden nisan ayından bu yana gün bekliyordum bugün görüşmem var nihayet. Erken menapoz teşhisi koyulmuştu nisan ayında ve yasım 38 yumurta rezervim de az. İnşallah iyi geçer görüşmem :KK43:(

Merhabalar;
Ben de evliliğimin 5.yılı içindeyim. 10 aydır Bebek düşünüyoruz. Fakat bu süre zarfında hamile kalamadım. Geçen yıl temmuz ayında doktora gittiğimde iki tane 4 cm çapında çikolata kisti olduğunu söyledi. Ocak ayında elimde usg görüntüleri ile bir başka doktora gittiğimde doktor kist olmadığını söyledi. Bir yıl olmadan birşey yapamayacağını söyledi. Denemeye devam ettik fakat nisan ayında adete bir hafta kala çok aşırı kasık Ağrı'sıyla doktora gittim. Doktor iltihap olduğunu söyleyerek antibiyotik ve iki adet fitil şeklinde ilaç vererek kullanmamı söyledi. İlaçlar bitince kontrolde yine hiçbir sorun olmadığını öğrendim. Fakat mayıs ve haziran aylarında yine adete bir hafta kala yığın kasık Ağrı'sı çektim. Bunun ne demek olduğunu bilmiyorum ve açıkcası doktorlara da güvenim kalmadı. Süreç bu şekilde olduğundan sizlerin de fikirlerinizi almak için buraya yazayım dedim. 4 temmuz beklenen adet tarihim. İki gündür yığın beyaz akıntım var. Deneyimlerinizle belki bana da yardımcı olursunuz.
Çok teşekkürler

iyi günler sizlere bişey sorucam idrar testleri yaptım hep silik çıktı ilk defa bu ay adet günümde kahverengi akıntı gelmeye başladı bitanedaha test yaptım daha belirgn çıktı bende doktora gitim rahim boş bebek yok dedi ama bi yumrta daha var hemde büyümüş bu olmaması lazımdı dedi ikitane yumurtan olmuş dedi ama hem adet görüp hem diğeri nasıl kalırki
doktor bile şaşrırdı benim kafamsa iyce karıştı
:KK51::KK51:

X