Gebe kalamayanlar buraya.....

Evet canım sol tüpüm kapalı
Benimde 1i yarım açılması için kesmiş dr diğeri tıkalı tüpümün hiç açamamışlar laparoskopi histeroskopi çikolata kisti karın içi organlarımın tümü yapışıkmış açıldı rahim içinde polipler kistler alınmış 7 kez ameliyat oldum . 2 tüp bebek denemem var oda olmadı. hala bekliyorum gebe kalmayı gerçekten çok zor bu durum

Benimde 1i yarım açılması için kesmiş dr diğeri tıkalı tüpümün hiç açamamışlar laparoskopi histeroskopi çikolata kisti karın içi organlarımın tümü yapışıkmış açıldı rahim içinde polipler kistler alınmış 7 kez ameliyat oldum . 2 tüp bebek denemem var oda olmadı. hala bekliyorum gebe kalmayı gerçekten çok zor bu durum
Evet cok zor tam iki yıl bekledim sizin ne kadar oldu?

Aynen cnm bende sana katılıyorum bende 2 yıllık evliyim çocuk istiyoruz ama henüz hamile kalamadim çikolata kistim var malesef ama doktorum kistlede hamile kalanlar var dedi
Bende iki yillik evliyim çocuğum olmadi çikolata kistleri yüzünden ama benim dayanlmaz ağrılarım oluyodu 11 gün önce ameliyat oldum amelyttan öncede tüp bebek denemistim senin kistlerin kac cm

Üzülmemeye gayret et sabır ben de aynıyım eşimle imtihan oluyorum ailem le oldum imtihan hala da oluyorum. Bebeğim olmuyor onunla imtihan oluyorum kimse bilmez kimsenin içini Rabbim şifa versin

Hayirlisi olsun canim Rabbim tek seferde nasip
etsin ins darisi bizlere :/
İnşallah canim kendi nefesim den önce benim durumumda olanlara istiyorum inşallah gerçekten. Herkesden duaların ı bekliyorum beş yıl oldu hala bi tık yok çok zor bir süreç bizler için insanlar çok acımasız bu konularda yaşım 26 sanki 46 gibi hissediyorum tarifi çok zor

İnşallah canim kendi nefesim den önce benim durumumda olanlara istiyorum inşallah gerçekten. Herkesden duaların ı bekliyorum beş yıl oldu hala bi tık yok çok zor bir süreç bizler için insanlar çok acımasız bu konularda yaşım 26 sanki 46 gibi hissediyorum tarifi çok zor
Bizim de imtihanimiz boyle işte vakti gelince Rabbim verecek insAllah yas acisindan benden kucuksun ben 29 canim bende hep dua ediyorum hayirlisi artik nasip kismet :/

Kızlar iyi geceler tüp bebek tedavisi uygulanacak ilaçları aldım bugün çok şaşırdım aşılama ilaçlarım dan çok farklı gonal f kullandım aşılamada niçin farklı oluyor ilaçlar aynı değil mi yumurta büyütme amaçları. Merak ettim beni aydınlatırmı bilenler ilk tüp bebek denemem olucak

Bizde eşimle çocuk istiyoruz bu ay adet kanamamdan 10 gun once pembe bir lekelenmem oldu ardindan 4 gun suren kahverengi akıntı ara ara karin agrisida oluyor sizce sebebi ne olabilir stres yaptığım için mi yoksa farkli bisey mi yardimci olun.

arkadaşlar bişey sorcam ben vajinismusu yeni yendim artık hamile kalmak istiyorum ilk ay olmadı :KK43: sizce ne kadar süreden sonra olmazsa dr a gitmeliyim

X