Gebe kalamayanlar buraya.....

nerden biliyorsun hemen ne bu negatif halin senin.çatlatma iğne kullandında ondanmı diyorsun silik çizgiyi.belki gebesindir sen duanı et

Hic belirtim yok abla millet karin kasik agrisindan ölür bnde tik yok goguslerim bike gecti artik.asilamanin 9.gunu gece test yaptim bisi yok.sabah kaktim silik czgi var baya belli.sonrada ondanda umudu kestim zaten.gecersizmis ole dio hanimlar

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz --------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 ----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
esoes1919 ---------------21 Nisan-3.deneme İyi ki doğdun Prens Kaan 27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel -------------9 Haziran-14.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Erdem 12 Şubat 2016 Doğum Saati ?
emine sabrim --------------------------------------- İyi ki doğdun Prens Berat Ömer 21 Mart 2016 Doğum Saati ?
@Melekkaya19 -----------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Kara_bocugum88 - ---3 Eylül-6.deneme Prens Eren bekliyoruz
Sirinemm_lina --------22 Ekim-13.denemePrenses Elif Eslem bekliyoruz
ftsch ------------------ ---15 Aralık-23.deneme Prenses Gökçe Hatunu bekliyoruz
yaren92 --------------
---04 Mart-17.deneme
İsimsiz Prensi bekliyoruz
Ezra35 ---------------
---02 Mart-16.deneme
Cinsiyetini bekliyoruz
ilfa53 --------------------11 Şubat-13.denemeÇalışmalara devam
Sonsuz_umut ---------18 Şubat-10.denemeÇalışmalara devam
Karadut41 -------------28 Şubat-44.denemeÇalışmalara devam
Pembe-beyaz ---------10 Mart-14.deneme Çalışmalara devam
@Sermincigimm -------12 Mart-14.denemeÇalışmalara devam
S sudeizmir -------------?-23.deneme Çalışmalara devam
Kilim ve tohum -------14 Nisan-19.deneme Çalışmalara devam
@yusufseyma ------------08 Mayıs-12.deneme Çalışmalara devam
kiymetlimiz ------------10 Mayıs-36.deneme Tüp bebek aşamasında
@ebrar09-----------------29 Mayıs-25.denemeÇalışmalara devam

nurun_ala_nur --- ---11 Haziran-23.denemePrensesini bekliyor
citlembik1994 --------12 Haziran-24.deneme Çok çalışıyomuş öyle dedi
@RUKAYYE44 ----------26 Haziran-20.denemeÇalışmalara devam
ciftsariliyumurta -----06 Temmuz-38.denemeKün Fe Yekün

@mdk35-------------------09 Temmuz-38.denemeHsg tamamdır hadi hayırlısı

Hic belirtim yok abla millet karin kasik agrisindan ölür bnde tik yok goguslerim bike gecti artik.asilamanin 9.gunu gece test yaptim bisi yok.sabah kaktim silik czgi var baya belli.sonrada ondanda umudu kestim zaten.gecersizmis ole dio hanimlar
o zaman sabırla cuma gününü beklicez bakalım hiçte belli olmaz belirti olacak diye bir kaide yok.benim belirtim yoktu günüm 5 gün geçti kan verdim 816 çıkmıştı.duaya devamm moral bozma hemen.gerçi senin günlerin uzundu sanırım ama yinede cuma verirsin artık kan

İsimsiz prens

Aynen abla benim gunlerim baya uzundur:)
Cuma vercem sonucu blsemde

Allah razi olsun...Etmemmi canimmm inan hep aklimdasiniz test sonucu aldigimda bile.aklimdaydiniz Rabbim en.kisa zamanda yuzunuzu guldursun insAllah....
5. Hafya girdik teyzsiii daha keseyi gormedik doktor 15 gun sonra dedi bakalm bnde altan.baktrmak istemiyorummm tanimasamda hepinizi seviyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…