Gebe kalamayanlar buraya.....

canım benim aşılama olmadı klomen ve menegon iğnesiyle kaldım belirtileri ara ara kasıklarda ağrı şiddetli değil televizyonda gördüğüm döneri canım nasıl çekti uyuyamadım başkada bi belirti yok canım bulantı felan yoktu senin varmı belirti

Yok sol tarafimda bisi var bende anlamadim kasiyo gbi sanki.bugun 12.gunum.test yptim negatif

Kızlar benim son adet tarihim 7 haziran yani geçen hafta saliydi . fakat sadece kahverengi lekelenmelerim oldu bu kahverengi lekelenmelerim 8 gün sürdü.yani düne kadar kahverengi azar azar afedersiniz pedimi doldurmayacak kadardı . normalde çok olurdum ben ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım internette biraz araştırdım yerleşme kanaması implantasyon kanaması üstüne görme filan yazıyordu. Fakat bugünde adetim normale döndu.yani anlıyacagınız 8 gün kahverengi ara ara lekelerim oldu ve bugün adetim normale döndü . acaba diyorum bebek rahime yerleşip dusmus olabilirmi ? Bilgisi olan yardım etsin

Merhaba cnm bende aynı senin anlattığın durumdayım ve aynı hisleri yaşıyorum bende 3 senedir bekliorum aşılama oldum gene tutmadı en son doktora gittim tamamiyle stres kaynaklı aklından çıkarcaksin dedi yapmaya çalışıyorum ama olmuo hayırlısı inş sende bende isteyen herkez hamile kalır Allahım inş bu mübarek günde herkezin dualarını kabul eder

İnşallah canım amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…