Gebe kalamayanlar buraya.....

Merhaba hanımlar aynı duygu selinin insanlarıyiz. 1 yıl 3 ay oldu korunmayi bırakalı yaşım 32 5 yıllık evliyim. Bat im yarın Bu ay yumurtlama testi ve çalışmalar iiydi umutluydum İçimden bir his sahura kırmızı kartı yicen diyor Şu an aglamıyorum Ama yarın ı bilemem Bazen bi kriz geliyo resmen ağlama krizine giriyorum İsyan değil Başkaları çatır çatır hamile kalırken neden ben kalamıyorum duygusunu yoğun yaşamak Kendini eksik gibi hissetme Belki de hiç olmayacakmış gibi düşünmeler Birinin hamile haberini alinca sevinme ama icinde burukluk vsvs . ... bunu yaşamayan bilmez. Ama sonuçta herşey bebekte Allahın denesiyle olacağı için içimin bi nebze rahatlaması. ... Nedenleri nicinleri geçtim Sebepsiz infertilite denen bir olay var Rabbim kimseyi kaldiramayacagi yüklerle imtihan etmesin. Amin Burdaki arkadaşlarında Rabbim hayırlısiyla gönüllerine göre versin Amin

Merhaba hanımlar aynı duygu selinin insanlarıyiz. 1 yıl 3 ay oldu korunmayi bırakalı yaşım 32 5 yıllık evliyim. Bat im yarın Bu ay yumurtlama testi ve çalışmalar iiydi umutluydum İçimden bir his sahura kırmızı kartı yicen diyor Şu an aglamıyorum Ama yarın ı bilemem Bazen bi kriz geliyo resmen ağlama krizine giriyorum İsyan değil Başkaları çatır çatır hamile kalırken neden ben kalamıyorum duygusunu yoğun yaşamak Kendini eksik gibi hissetme Belki de hiç olmayacakmış gibi düşünmeler Birinin hamile haberini alinca sevinme ama icinde burukluk vsvs . ... bunu yaşamayan bilmez. Ama sonuçta herşey bebekte Allahın denesiyle olacağı için içimin bi nebze rahatlaması. ... Nedenleri nicinleri geçtim Sebepsiz infertilite denen bir olay var Rabbim kimseyi kaldiramayacagi yüklerle imtihan etmesin. Amin Burdaki arkadaşlarında Rabbim hayırlısiyla gönüllerine göre versin Amin
Dediğin gibi aynı dertten muzdaribiz bazen diyorum ki hani hormonlarda bi problem olsa tedavi olurum düzelir gebe kalırım yada adet düzensizliğim olsa düzene girmesi için yine tedavi olurum ama sebebi belli değil işte belli olmayınca ne yapacagını da şaşırıyor insan. Allah bu ayın yüzü suyu hürmetine bizlere de Bebekler nasip etsin inş dua etmekten başka çaremiz yok maalesef.

Rabbim ol deyince olacak mucizeye muhtaciz :KK43: benim 16 aydir olmuyor sorun esimde ama ilac kullanıyor :KK43:

Ben de sahurda kirmizilari gordum malesef aglayamadim kendimi tutuyorum ramazan diye doktora da gitmiyorum bu ay incir havuc kurunu de deneyip olmazsa gerekeni yapacagim Artik her ay husran gunlerce kendine gelememe yoruldum:KK43:

Bi an once basla cnm tedaviye.kizligimdan beri war bnde.gordum cnim halada goruyorum.2.asilamami oldum
Benim gittiğim doktor biraz deneyin hemen ilaca baslamayalim demişti bizim de şartlar musait olmayınca 1 sene denedik gitmedik Dr a işte temmuzda gidicem bakalım ben de uni de ogrenmistim pkolu olduğumu o zaman bi anlam ifade etmiyordu amaaan adet olsam ne olmasam ne derken evlenince hapı da bırakınca gelmeyen adetler acabalar oyyy oyyy çok doluyum

Kizlarrr selamlar.hayirli ramazanlar olsun....2.asilamam oldu ve bugun 7.gunum.nolur dua edin banada.ben hepinize ediyorum....Rabbim cumlemize en tez zamanda saglikli hayirli evlatlar Nasib eder ins
Cnm ben asılama yaptırdım o ay tutmadı sonrakı ay kendı kendıme hamıle kaldım asılamadan sonra kendı kendıne hanıle kalma olasılıgın cok fazla kendını sıkma olucak ınan

Benim gittiğim doktor biraz deneyin hemen ilaca baslamayalim demişti bizim de şartlar musait olmayınca 1 sene denedik gitmedik Dr a işte temmuzda gidicem bakalım ben de uni de ogrenmistim pkolu olduğumu o zaman bi anlam ifade etmiyordu amaaan adet olsam ne olmasam ne derken evlenince hapı da bırakınca gelmeyen adetler acabalar oyyy oyyy çok doluyum

Aynen cnm bende kizken salladim evlenince hapi yutmayinca gelmio adet.6 ay 7 ay

Merhaba ben 42 yaşındayım ve 3 yıllık evliyim 2 düşügüm oldu ve üç hafta önce Laparoskopi ile kist ameliyatı oldum ameliyat dan 3 gün öncede 1.5 aylık Bebeğimi düşürdüm Dr. Um Kasım ayına kadar deneyin olmazsa tüp bebek ve zayıfla dedi. Şimdi sevgili hn lar sizden ricam benim yaşadıklarımı yaşayıp hamile kalan var mı ve ben vücudumu nasıl hazirlamaliyim Anne olmakda geç kaldım çok paniğim hiçbir detayı atlamak istemiyorum ne olur yardimci olun banada

Merhaba ben 42 yaşındayım ve 3 yıllık evliyim 2 düşügüm oldu ve üç hafta önce Laparoskopi ile kist ameliyatı oldum ameliyat dan 3 gün öncede 1.5 aylık Bebeğimi düşürdüm Dr. Um Kasım ayına kadar deneyin olmazsa tüp bebek ve zayıfla dedi. Şimdi sevgili hn lar sizden ricam benim yaşadıklarımı yaşayıp hamile kalan var mı ve ben vücudumu nasıl hazirlamaliyim Anne olmakda geç kaldım çok paniğim hiçbir detayı atlamak istemiyorum ne olur yardimci olun banada[/
Kizlar 14 gun gecikti adetim evde test yaptim negatif uine husran :KK43:
kan testi yaptır inşallah vardır benimde çıkmamıştı testte ama kanda çıktı adetimi 12 gün geçmişti

X