Gebe kalamayanlar buraya.....

canım benim aşılama olmadı klomen ve menegon iğnesiyle kaldım belirtileri ara ara kasıklarda ağrı şiddetli değil televizyonda gördüğüm döneri canım nasıl çekti uyuyamadım başkada bi belirti yok canım bulantı felan yoktu senin varmı belirti

canım benim aşılama olmadı klomen ve menegon iğnesiyle kaldım belirtileri ara ara kasıklarda ağrı şiddetli değil televizyonda gördüğüm döneri canım nasıl çekti uyuyamadım başkada bi belirti yok canım bulantı felan yoktu senin varmı belirti

Yok :KK43: sol tarafimda bisi var bende anlamadim kasiyo gbi sanki.bugun 12.gunum.test yptim negatif

Kızlar benim son adet tarihim 7 haziran yani geçen hafta saliydi . fakat sadece kahverengi lekelenmelerim oldu bu kahverengi lekelenmelerim 8 gün sürdü.yani düne kadar kahverengi azar azar afedersiniz pedimi doldurmayacak kadardı . normalde çok olurdum ben ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım internette biraz araştırdım yerleşme kanaması implantasyon kanaması üstüne görme filan yazıyordu. Fakat bugünde adetim normale döndu.yani anlıyacagınız 8 gün kahverengi ara ara lekelerim oldu ve bugün adetim normale döndü . acaba diyorum bebek rahime yerleşip dusmus olabilirmi ? Bilgisi olan yardım etsin :KK43:

Merhaba arkadaşlar,3 senelik evliyim ve 1.5 senedir de bebek istiyoruz. En başlarda rahat bir takvim uygularken,aylar geçtikçe benim aklıma neden acaba sorusu gelmeye başlamıştı. Eşim herzaman rahat davrandı ve vakti gelince bebeğimizin olacağına inanıyor. Ama insanın içine düştümü birkez ateş çıkaramıyor aklından. Yatıp kalkıp bebek düşünmeye başladım. 5 aylık bir süreçten sonra doktora gittik. Kontrollerde görünür birşey yoktu bende. Düzenli adet, sorunsuz yumurtalar ve rahim. Hormon testi yapıldı ordada bişey yoktu. Eşime test yapıldı herşey olması gerektiği gibi. Sonunda rahim filmine karar verdik. Herkez (doktorda dahil) kesin hamile kalırsın filmden sonra dedi.(tabi Dr kesin demedi, %80 civarında bir olasılık verdi. Bu benim için oldukça yeterli bir olasılıktı) Ama hüsranla sonuçlandı.Tekrar bir hormon testi yine herşey yolunda. Yumurta çatlatıcaz dedi bu seferde. Tamam onada tamam ben çatlıcam çünkü az kaldı. İki sefer denedik yine olmadı. Bu ay küçük bir kist gördü ve üçüncü çatlatmayı erteledi, önce kisti yok edicez dedi ve bu ay doğum kontrol hapı kullanıyorum. Önümüzdeki ay 3. çatlatmayı gerçekleştiricez herşey yolunda giderse. Oda olmazsa sanırım aşılama yapılacak. Nekadar güçlü dursamda içimde kırılan çok şey var. Hiç kimseye birşey anlatmasamda artık etraftan çözüm üretilmeye başlandı bile. Soğan kaynat suyunu iç, fatmaana otu suyu iç...Tüp bebek hikayeleri anlatılınca dönüp benden özür dilenmeye başlandı,sanki ben asla çocuk sahibiolamıcakmışım gibi. Nerden çıkarıyorlar,neden yapışıyor bu üstüme anlamıyorum. Dün sonunda eşimi doktora neden olmuyor derken yakaladım.100kadından 65 i gebe kalmazmış, aslında bebeğin olması zormuş... Böyle söyledi. Evet mucizevi birşey fakat etrafımdaki herkez bu mucizeyi yakalıyor, kim varsa etrafımda evli çatır çatır hamile kaldı,doğurdu,büyüttü bile. Bende hayırlısıyla sağlıklı,mutlu,huzurlu bir bebek istiyorum.
Herkesin başka bir hikayesi var biliyorum, çogu zaman kimsenin beni anlamadığını düşünüyorum ve bu yüzden en iyianlayacaklarla paylaşmak istedim hikayemi. Hala mucizelere inanıyorum ve hayırlısını diliyorum.
Sevgiler
Merhaba cnm bende aynı senin anlattığın durumdayım ve aynı hisleri yaşıyorum bende 3 senedir bekliorum aşılama oldum gene tutmadı en son doktora gittim tamamiyle stres kaynaklı aklından çıkarcaksin dedi yapmaya çalışıyorum ama olmuo :KK43: hayırlısı inş sende bende isteyen herkez hamile kalır Allahım inş bu mübarek günde herkezin dualarını kabul eder

Merhaba cnm bende aynı senin anlattığın durumdayım ve aynı hisleri yaşıyorum bende 3 senedir bekliorum aşılama oldum gene tutmadı en son doktora gittim tamamiyle stres kaynaklı aklından çıkarcaksin dedi yapmaya çalışıyorum ama olmuo :KK43: hayırlısı inş sende bende isteyen herkez hamile kalır Allahım inş bu mübarek günde herkezin dualarını kabul eder
İnşallah canım amin.

X