Gebe kalamayanlar buraya.....

Anldm cnm a
Canım yumurtayi catlamasi için ilk önce doktor ilaç verio ve yumurtan büyüdugunde catlama ignesi oluo ve bu tedavi en fazla 6 kere uygulanio daha sonra kist yapio doktor değiştir bence çünkü artık tip çok ilerledi benim de aynı yumurta catlamiomus ve büyümüomus ama ilaç tedavisi gördüm sonra prengnly 2 kutu igne oldum eğer sen bi faydası olmadiysa adet düzenli gelmesi için ve adet öncesi şikayetlerin varsa agnucaston kullanabilirsin tamamen bitkisel bi yan etkisi yok ve hormonları duzenlio adet öncesi kasık ağrısı olmuo göğüslerdeki ağrıyi alio bende bu ay başladım bizde 7 senedir istioruz ama ilk defa catlama ignesi oldum Mayıs ayında temmuzda başka bir tedavi olucam bu ay fitil kullaniorum hiç sıkma canini inan bana herseyin vakti ve zamanı var sadece iyi düşün ki iyi olsun hersey[/QUO anldm cnm inş Allah herkese verir bnde 2 adet pregnyl vuruldum bkliorum ama hc ümidim yok ya.ss

Slm kızlar ben de 1.5 senedir çocuk istiyorum ama olmuyor. Hormon testine, Hsg, sperm testine ve de Dr ' A göre sorunumuz yok ama bir buçuk senedir çocukta yok bi klomen + ovitrellee denemem oldu ama sonuç negatif. Bu ay yine klomen+ estrofem + folbiol kullanmaya başladım. Klomen + folbiol kullanıyorum 4. Günümdeyim. 5. Günden sonra günde 1 tane estrofem kullanmaya başlıcam. Sonra da Dr gidicem yine. Allah herkese yardım etsin ama bu çok zor bi süreçmiş her adet olduğumda dünyam başıma yıkılıyor Allah kimseye bu süreci yaşatmasın

Slm kızlar ben de 1.5 senedir çocuk istiyorum ama olmuyor. Hormon testine, Hsg, sperm testine ve de Dr ' A göre sorunumuz yok ama bir buçuk senedir çocukta yok bi klomen + ovitrellee denemem oldu ama sonuç negatif. Bu ay yine klomen+ estrofem + folbiol kullanmaya başladım. Klomen + folbiol kullanıyorum 4. Günümdeyim. 5. Günden sonra günde 1 tane estrofem kullanmaya başlıcam. Sonra da Dr gidicem yine. Allah herkese yardım etsin ama bu çok zor bi süreçmiş her adet olduğumda dünyam başıma yıkılıyor Allah kimseye bu süreci yaşatmasın
amiin canım biz de 1 buçuk senedir istiyoruz ama olmuyor bize de hormon sonuçları normal dendi eşime de iyi dediler ama olmuyor ben de klomen ve folbiol kullandım ama olmadı Allah yardımcımız olsun

bu arada Sanlıurfada yaşıyorsun galiba ben de Urfadayım tabi ilçede hangi hastaneye gidiyorsun özelden yazabilir misin bana :)

yok canım üzülme belirtin olmayabilir düşük yaptığımda benimde belirtim yoktu adetimi 12 gün geçti ben test veya kan vermedm çünkü yok diyordum ve öğrendimki hamileyim inşallah sende belirtisiz hamilesindir cnm

yok canım üzülme belirtin olmayabilir düşük yaptığımda benimde belirtim yoktu adetimi 12 gün geçti ben test veya kan vermedm çünkü yok diyordum ve öğrendimki hamileyim inşallah sende belirtisiz hamilesindir cnm
amin canım çok sağol duaların için inşallah hepimiz buraya hamileyiz yazarız en yakın zamanda

X