Gebe kalamayanlar buraya.....

inşallah canım amin Rabbim senin ve tüm evlat isteyenlerin dualarını kabul eder inşallah.sen ne zamandır bebek için uğraşıyorsun tedavi görüyormusunnuz?
Amin cnm insallah hepimize ben 3 senedir uğraşıyorum hiçbir sorun yok 4 doktora gittim hep aynı tahliller hersey yapıldı hersey normal klomen çatlama iğnesi hepsini kullandım 1 kere aşılama yapıldı sonuç hep negatif olmadı eşimde bütün tahliller yapıldı oda normal çıktı en Son geçen ay yine başka doktora gittim oda baştan tahliller kontroller yaptı hersey normal dedi en büyük engel stres dedi Tanımlanamayan kısırlık dedi kesinlikle aklından çıkarcaksin dusunmiceksin dedi şimdi uygulamaya çalışıyorum ama olmuo nasıl dusunmicem bilmiorum bugün hastalandim gene bütün umutlarım gidio nasıl yapcam bilmiorum hayırlısı artık

Evet senin icin veya bizim icin unutmak biraz zor ama gercekten sen de ve esinde bir sorun yoksa kafani rahatlat et azindan bir sorununuz yok . gez dolas ev isi yap kafandan bi sekilde atmaya calis eminimki insallah unuttugun an hamile kalacaksin

Hic skma canini.aynen bnde oyleyim cnm doktora gittik esimdede bendede hersey yolunda hatta cok iyi bile dedi ama olmuyo iste stresden diyo doktor artik hic takmiyorum zaten ramazanda geliuo ha ramazsn ha bayram derken unutirum insaalh bu konuyu.sende uzulme cok ustune dusme valla kazayla bile hamile kaliniyosa biz niye kalmayimki yetetki stres yapma cnm

Mrb kızlar ben yeniyim ama hep takip ediyordum rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inş bende iki evlilik yaptım ilk evliliğim de iki sene sonra gebe kaldım ve düşük le sonuçlandı uç yil olmadi ve başka sebepten dolayı ayrıldım 8 aylık evliyim ve doğru kişi olduğu için çok istiyorum ama olmadı bir sorunum da yok bu ay incir kurune başladım umarım işe yarar

Amin rabbim hepimize yardimci olsun doktora gittiniz mi sen ve esin once butun tahlileri yaptirip ona gore baslayin :) misal benim bir sene olmadi sonrasinda esim de sorun cikti

Arkadaslar bende ilk bebegimi istiorum ınsalah bu ay bakalım 7 senedir istioruz bi tane bitkisel ilaç var hormonları dengeliyomus ve hamile kalan çok varmış ama ilk doktorunuza muahakkak danışın bende sorucam dokdotruma int araştırın banada bir ark önerdi angucaston ismi istiyen herkese allah en kisa zamanda kucağına versin bebeklerimizi

İnş cnm rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin eczanede n mi aldın ilaci

Benimde adet düzensizliğim var birde yumurtam catlamiomus geçen ay klomen ve catlama ignesi vuruldum ama yok inş bu ay bende alicam ilacı

Bu şekilde hamile kalan çok insan varmış denwmekten bir şey kaybedicegimi dusunerekten başladım inş faydasını görürüm şuan bekliyorum daha adet gunume var cnm

Aynn cnm katiliorum ah su stres bi bas edebilsek inşallah bizde hiç ummadigimiz anda süprizle karşılaşıriz

Evet senin icin veya bizim icin unutmak biraz zor ama gercekten sen de ve esinde bir sorun yoksa kafani rahatlat et azindan bir sorununuz yok . gez dolas ev isi yap kafandan bi sekilde atmaya calis eminimki insallah unuttugun an hamile kalacaksin
Ole yapmaya çalışıyorum bende bian unutuom ama yine bi şekilde aklıma gelio yine ister istemez strese girion sorun olsa zaten bi şekilde sorun var tedavi görüyorum dersin bi sekilde tedavi olursun ama sorun olmadan olmuosa insan dahada bi strese girio en kotusude bu hayırlısı artık

Bu şekilde hamile kalan çok insan varmış denwmekten bir şey kaybedicegimi dusunerekten başladım inş faydasını görürüm şuan bekliyorum daha adet gunume var cnm
Canım bende catlama ignesi olmuştum mayısta haziranın 3 de gelmesi gerekio du adetim ama 1 de geldi ve 3 gun sürdü acaba ignenin etkisi mi anlamadım inş bu ay gusel haberi alırım isteyen herkes beklemek her ay aynı şeyleri yapmak yordu beni artık

merhaba kizlar benim bi sorum olucakti
benim pco hastaliigim var ama hafif derece adetim düzenli sorunum yok
fakat test sonuclaara göre benim yumurtlamam olmadiigi göründü ultrasondada ayni sekilde tabiki
hap tedavisine basladim adetimden 3 gün sonra metformin hapi almam gerekiyordu ( yumurtlama hapi almanyadan ..)
10. gün kontrolle gittim ve yumurtalarin büyüdügünü gördüm 2 tane büyük yumurta vardi sag ve sol
soldaki 13 mm büyüklügündeydi sagda 10 mm . fakat kadin doktorum dediki normalde igneyle patlatiyoruz ama bu sefer yapmicaz kendisi yumurtlaya Bilir dedi .. eger olmazsa öbür ay igne tedavisiyle baslariz dedi . 20 mm büyüdükden sonra kendi oluyormus zaten .. ama internetde okudumki olmaya bilirde yani acikcasi biraz kafam karisti ...

Haklisin canm insallah hayirlisi olur hakkimizda beklemek zor ama ben yemin ettim bu ayin 11ine kadar test yapmicam diye 11ine kadr olmazsam hemen yapicam insallah hamileyimdir

Kafani karistirma canim internette gezinirsen kafayi yersin doktor ne diyosa onu.uygula insallah hamile kalirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…