Gebe kalamayanlar buraya.....

Kızçeler bende haziranda bir yıl olcak evleneli 2. Ayımız korunmuyoruz bu ay ful time çalıştık önce ilişkiden 4gün snr sol kasığıma bıçak saplandı evde temizlik yapıyordum o akşam uyurken yanlış hareket etmiyeyim die uyku bile uyuyamadım ertesi gün geçti 3gündür kasıklarımda inceden sızı var sanki iltihap olmuş üşütmüşüm ama ben doktr gittim smear testim temiz çıktı sorun yok dedi daha yeni başladınız olur dedi adetime 6gün var test yaptım negatif hakkınızı helal edin uzun oldu

Hic bi belirtim yoktu cnm adetim gecti annnemin zoruyla eczaneden test alip yaptim ve sonrasinda gozlerime inanamdm bugun dr gitigimde 5 haftalik oldugunu ogrendimmm

Gözün aydın canım rabbim saglıklı kucağına almayı nasip etsin @HayatAynaSnYansimasi benimde 5günvar bende merakdan ölcem
Rabim insaAllah Olmayan herkese nasip eder inan bende cok bekledim tam 4 yildir hic beklemedigim anda geldi en buyuk nedeni stresmis demekk neolur adet gunlerinizi takip etmeyin iliskiye giriken olurmu olmaz mi diye dusunmeyin akisina birakin insaAllah olur

Vayyyy maşallah 4yıldır mı ben ikinci ayım bukadr stresliyim çnk 1yıl dolmak üzere akrabalarım olmuyomu soğan suyu iç diyen bile oldu onlar soktular beni strese acaba olmayacakmı die bide ilk zaman yaptın yaptın sonra olmuyor diolar yaşım 28 ah ahhh şu çevre faktörü ne fena @HayatAynaSnYansimasi

Kimseyi takmicaksin kafaya gerekirse cevrendekilere istemiyoruz simdilik diyceksin ama gercektenn en buyuk nedeni stres bende cok agladim t rahim teshisi konuldu laparaskopo hostereskopi ameliyatlari oldum yinede olmuyodu 6 7 ay tedaviyi biraktim hamilelik konusunu dahi acmadik umursamadik bilee beklemedigim andda geldi kucugum InsaAllah olmayan herkese nasip olur

merhaba bayanlar simir testi sonucum boyle çıktı bişey anlamadım test yapılamamışmı :s

KLINİK BULGULARI
RAPOR BİLGİLERİ

KLİNİK TANI Sat: 11.4.2016 MAKROSKOPİK BULGULAR 1 Adet lam (PAP ile boyandı) Konvansiyonel PAP smear İnflamasyon nedeniyle değerlendirmeye elveişli olmayan yayma Endoservikal/transformasyon bölge bileşeni:yok SONUÇ ................ EPİKRİZ - Yayma inflamasyon nedeniyle değerlendirmeye elveişli değildir.

Merhaba bende 2 senelik evliyim 1 yıldır deniyoruz nerdeyse olmuyor evet ben çok kafaya takıyorum doktora gittim polikistik overim olduğunu söyledi ama bu gibi hastalarda çocuk olma olasılığı çok yüksekmiş ayrıca Regli düzensizliğim var yumurtam çatlamıyomuş yani çatlasa bile denk getiremiyoruz galiba en sonunda gittim doktora aşılama yapalım dedi bunun öncesinde farklı tedavi gören varmı acaba arkadaşlar Allah herkesin gönlüne göre versin..

Bende 10 aydır hamile kalamiyorum eşimden ve bende de çok ciddi sorun yok hafif düzeyde pko var ama adetlerim düzenli yumurtlama var 2 defa klomen kullandım bidefada gonal f ile aşılamaya başladık ama eşim stresten örnek veremediği için yarıda kaldı çok stres oluyorum ve kendimi ve eşimi yipratiyorum daha radikal bir kararla tüp bebek tedavisine başlasam mi diyorum

merhaba bayanlar simir testi sonucum boyle çıktı bişey anlamadım test yapılamamışmı :s

KLINİK BULGULARI
RAPOR BİLGİLERİ

KLİNİK TANI Sat: 11.4.2016 MAKROSKOPİK BULGULAR 1 Adet lam (PAP ile boyandı) Konvansiyonel PAP smear İnflamasyon nedeniyle değerlendirmeye elveişli olmayan yayma Endoservikal/transformasyon bölge bileşeni:yok SONUÇ ................ EPİKRİZ - Yayma inflamasyon nedeniyle değerlendirmeye elveişli değildir.
Sanırım testi doğru yapamamış yeteri kadar sıvı materyal alınmamış

Merhaba bende 2 senelik evliyim 1 yıldır deniyoruz nerdeyse olmuyor evet ben çok kafaya takıyorum doktora gittim polikistik overim olduğunu söyledi ama bu gibi hastalarda çocuk olma olasılığı çok yüksekmiş ayrıca Regli düzensizliğim var yumurtam çatlamıyomuş yani çatlasa bile denk getiremiyoruz galiba en sonunda gittim doktora aşılama yapalım dedi bunun öncesinde farklı tedavi gören varmı acaba arkadaşlar Allah herkesin gönlüne göre versin..
Bende 10 aydır hamile kalamiyorum eşimden ve bende de çok ciddi sorun yok hafif düzeyde pko var ama adetlerim düzenli yumurtlama var 2 defa klomen kullandım bidefada gonal f ile aşılamaya başladık ama eşim stresten örnek veremediği için yarıda kaldı çok stres oluyorum ve kendimi ve eşimi yipratiyorum daha radikal bir kararla tüp bebek tedavisine başlasam mi diyorum

Canım tabiki öncelikle stresten uzak durun diyorlar ama nerdeee yaş 30 üstünde olunca aşılama işlemi biraz zor tutuyormuş tabi bu kulaktan duyma laflar bende 30 A giricem yakında tüp bebek neden olmasın yengem yaptırdı benim 10 sene önce şimdi 2 tane aslan gibi oğlu var Allah isteyen herkese versin eşini ikna et rahatlamasını sağla bu işler aceleye gelmez sabırlı olmamız lazım yarım kalan tahlillerini yaptırın bence

Rabim insaAllah Olmayan herkese nasip eder inan bende cok bekledim tam 4 yildir hic beklemedigim anda geldi en buyuk nedeni stresmis demekk neolur adet gunlerinizi takip etmeyin iliskiye giriken olurmu olmaz mi diye dusunmeyin akisina birakin insaAllah olur
Aynn cnm katiliorum sana aynısını doktorum da dedi bana bende suan ole yapmaya çalışıyorum hiçbişey takip etmio rum inan suan adetim nezmana ona bile bakmadım hayırlısı inşallah

X