Gebe kalamayanlar buraya.....

Kızlar hamilelik için pco virkocel kromozom ve sperm le ilgili facede onur aktar diye bir sayfa var sevim abla die bir kadın ve eşi doktor raporlarınıza bakıp karışım hazırlıyolar benide bir arkdşım eklemişti gruba orda yazılanları okumuştum bu gibi problemler yüzünden hamile kalamayanlar hamile kalmış sonrasında yorumlar yapmıştı bir bakın isterseniz B buketyaman

tavsiyenle üye oldum canım şimdi :)

Hayırlı olsun inşallah kucağına alırsın benimde dört buçuk yıl oldu tık yok senin sorunun varmıydı bi rahatsızlığın

Kızlaar acil cvpp yumurta akı gibi olan sıvıyı görünce yumurta çatlamşmı oluodu? Onu gördüm şimdi.gordukten sonra ne zaman ılışkiye girmek gerekıodu lütfen cvpp ilk defa gordumm

ben dun gebelık testı yaptırdım sağlık ocagında doktorum elıza testı yaptı bırde bugun netten baktım tek sayfa sonuc cıkmıs bısey anlamadım paylaşmak istedim hbsag 0.22 negatifs/co <1.00 yazıyor bısey anlamadım

canım hbsag eliza testi bulaşıcı hastalıkların bakıldığı bir test gebelik testi beta hcg olmalı, tahlilin girişinni doktor kendi mi yaptı başka birimi?

canm benm ablam sadece klomen vs bir ilaç kullandı adı klomen değildi ama bileşenleri aynıydı ki ona bekarlığından beri pco var ve kistleri cok fazlaydı o yumurtlama ilacını kullandığı ilk ay hamile kaldı. nedne hemen aşılama dendi sana anlamadm benmde pcos var ama bende ilk klomen + çatlama iğnesiyle hamile kaldım. fakat kürtaj olmak zorunda kaldım önümüzdeki ay tekrar denicez inşallah

bende uzun süredir klomenle tedaavi görüyorum doktorun söylediğine göre hormonlarım iyimiş pco da yok çok şükür bazen adetlerim gecikiyo ama biliyorumki stresten. yalnızca yumurta rezervini ölçen amh testi düşük çıktı oda çok düşük değil ama bukadarı etkilemez dedi doktor. eşimin spermlerinde şekil bozukluğu var yalnız ama onunda sperm sayısı ve hızı normal. neden olmuyo anlamıyorum artık aşılama yapılacak o da olmazsa tüp bebek.. rahmimde yumurtlama dönemimde resmen seyirmeler hissediyorum silkelenir gibi. sanki birşey yerleşmesin diye atıyor dışarı. onu hissedince anlıyorum zaten gebe olmadığımı okadar üzülüyorumkii

Hayirlisi Cnm Allah inşallah yüzünü güldürür sıkma canını inşallah bigün bizde sevincez aynı dediğin seyirme banada oluo yumurtlama donemimde bende hep umutlaniodum seyirme olunca ama sonuç hep hüsran

Hayirlisi Cnm Allah inşallah yüzünü güldürür sıkma canını inşallah bigün bizde sevincez aynı dediğin seyirme banada oluo yumurtlama donemimde bende hep umutlaniodum seyirme olunca ama sonuç hep hüsran
inşallah canım amin Rabbim senin ve tüm evlat isteyenlerin dualarını kabul eder inşallah.sen ne zamandır bebek için uğraşıyorsun tedavi görüyormusunnuz?

Yoktum bi kac haftadir kizlar varmi gelismeler sizde benim normal de bugun adet gunum ama olmadim 3 gun oncesi pembe ve kahvemsi akintilar oldu ole cok degil acaba kist falanmi dusundum ama yumurta tembelligi de olabilirmis kafam karisti :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…