Gebe kalamayanlar buraya.....

Merhaba bende 2 senelik evliyim 1 yıldır deniyoruz nerdeyse olmuyor evet ben çok kafaya takıyorum doktora gittim polikistik overim olduğunu söyledi ama bu gibi hastalarda çocuk olma olasılığı çok yüksekmiş ayrıca Regli düzensizliğim var yumurtam çatlamıyomuş yani çatlasa bile denk getiremiyoruz galiba en sonunda gittim doktora aşılama yapalım dedi bunun öncesinde farklı tedavi gören varmı acaba arkadaşlar Allah herkesin gönlüne göre versin..
Internetten ovulasyon testı al cnm adetınden sonra 14 gın testı yap pozıtıf cıkarsa ılıskıye gırın bıde bunu deneyım derım

canım hbsag eliza testi bulaşıcı hastalıkların bakıldığı bir test gebelik testi beta hcg olmalı, tahlilin girişinni doktor kendi mi yaptı başka birimi?
sonucum o zaman tam cıkmamıs sonra doktorla gorustum beta hcg 1.20 cıkmış 3 gun sonra idrar tahlılı yaptım 2. çizgi silik cıktı fakat 10 dakıka sonra kayboldu testı cok salladım elımde galıba 2 gun sonra tekrar yaptım tek cızgı cıktı bugun gunum gecelı12. gun daha hastalanmadım sasırdım kaldım

sonucum o zaman tam cıkmamıs sonra doktorla gorustum beta hcg 1.20 cıkmış 3 gun sonra idrar tahlılı yaptım 2. çizgi silik cıktı fakat 10 dakıka sonra kayboldu testı cok salladım elımde galıba 2 gun sonra tekrar yaptım tek cızgı cıktı bugun gunum gecelı12. gun daha hastalanmadım sasırdım kaldım
Doktorun bu konuda bisey demedi mi canim mesela cocuk yoksa sokturucu verebilirdi ben her ay duphaston iciyorum adetim duzenlensin diye verdi eger cocuk olursa cocugun tutunmasinida sagliyormus .

Bende yeni ogrendim bu asi herkese uygulanmaz mi ya :)
özelde tüp bebekse uygulanır doktor uygun da görüyorsa.genelde defalarca düşük yapan yaşı ileri olanlara falan yapıyorlar.benim 1 dış gebelik 1 normal düşük 1 negatif tüp sonucum vardı .bana doktorum kendisi yaptı ama nasip değilmiş tutmadı zaten

zaten benimkisi muamma.ben kendim yapıyodum 1 çay kaşığı kadarı 5 dk.kaynatıyodum bişey olmuyodu.işterinde aşçıya rica ettim oda yanlışlıkla çay kaşığı yerine yemek kaşığıyla koymuş beni mahvetti
Ben yarida biraktim bas donmesi oldu ben de bi zarari olmaz insAllah

X