Gebe kalamayanlar buraya.....

Hayıt suyu mevidefendinin mi canım faydasını gördün mü ne kadar zaman oldu kullanıyorsun ben de başlamayı düşünüyorum da

şöyle benim regli gecikmem gibi bi sorunum yoktu sadece fsh yüksek çıktı bide daha az oldu kanama.yani normalde 7 gün sürer ama ilk beş günü baya olurdum..azalınca bide bu arada testere dişli aslan pençesini kaynatıp içiyorum sabah akşam...reglime daha 23 gün vardı ama dün gece oldum kanamada gayet normal...hormonları düzenlesin diye içiyorum..bi test yaptırırssam belli oluck işe yarayıp yaramadığı:)))bence bi zararını görmezsin tadına öle kötü değil bence damla sakızı gibi...

Bend
şöyle benim regli gecikmem gibi bi sorunum yoktu sadece fsh yüksek çıktı bide daha az oldu kanama.yani normalde 7 gün sürer ama ilk beş günü baya olurdum..azalınca bide bu arada testere dişli aslan pençesini kaynatıp içiyorum sabah akşam...reglime daha 23 gün vardı ama dün gece oldum kanamada gayet normal...hormonları düzenlesin diye içiyorum..bi test yaptırırssam belli oluck işe yarayıp yaramadığı:)))bence bi zararını görmezsin tadına öle kötü değil bence damla sakızı gibi...
Arkadaş önerdi de kullan diye o çok memnun benimde adet gecikmem yok sadece rahim için şifa niyetine kullanıcam işin rast gitsin sonucu söylermisin bana yaradıysa ben de başlayayım inşallah inşallah Mevlam nasip etsin bize

Merhaba Kızlar.. Facebookda. Gelsin Bebişler isimli grup kurduk. Bebek bekleyenlerle bilgi alışverişi yapıyoruz. Dilerseniz bekleriz. Meleklerimizi hep birlikte bekleyelim.

merhaba arkadaşlar.
hamile kalamayanlar,burada sorunlarımızı paylaşalım,anlatalım.

6 senelik evliyim 5 yaşında kuzucuğum var.ama 4 senedir hamile kalamıyorum.klomen sürekli kullandım,daha sonra çatlatma iğnesi vuruldum yine olmadı.artık gelecek ay aşılama yapılacak.inşallah hamile kalabilirim.ve ayrıca tüm tesler yapıldı ben ve eşim gayet sağlıklıyız.nedeni bilinmeyen kısırlık buna denir sanırım.
hadi gel artık bebeğim:emir_bebek:
ben 4 yıllık evliyim çok zor hamile kaldım hamile kaldıktan 3 ay sonra kanamam oldun bu 1 hafta sürdü sonra geçti daha sonra devam etti kanamam durmadı ilaç falan verdiler ve 10 haftada kaybettim bebeğimi şim di 2 ay oluyor düşük yapalı ama çalışmalar devam sence nasıl kolay hamile kalabilirim reglim düzensizleşti düşükten sonra o yüzden yumutrlama gününü de hesaplayamıyorum ya ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim allah hepimize nasip etsin inşallah

Slm kızlar ben hamıleyım daha 1 saat once ogrendım allah ısteyen herkese versın ıns ben 1 sene once dusun yapmıstım daha yenı oldu ıns buna bıseh olmaz
Hayirli olaun canim Rabbim saglikli hayirlu bir evlat nasip etsin insallah.. Doktor soyler tehliken olup olmadigini insallah saglicakla kucagina alirsin :)

sessizleşmiş burası iyice 46 gün oldu adet olmadım bu sefer söktürücü içmicem bakalım ne zaman olcam. hem geç olayım da ramazanda olmam

X