Gebe kalamayanlar buraya.....

Sagol canim bende bu ayda olmazsa hayit tohumu yapicam sogan kurunu ben bi defa yaptim ama bende bi etki yapmadi insAllah sende ise yarar canım
yapıp yapmamakta kararsızım midem aşırı hassas saraçoğlu yapmayın diıyo ama bilemedim bi sürü hayıt var bende ama içesim yok

Bende pko var 1 sene dolacak bu ay korunmayali adetlerim gecikse de geliyor başka sorunum yok ne kilo ne tüylenme kızlar şimdi Dr gidemiyorum doğuda görev yapıyor eşim ve merkeze uzağız yaz tatilinde gidicem Dr a ve korkuyorum kızlar ama ne Dr dan ne tedaviden çevremde herkes çocuk konuşuyor inanin başka muhabbet yok gorumcelerim komşular arkadaşlar birer ikişer doğuruyor ve ben çok üzülüyorum belli etmemeye çalışmak da en kötüsü gidip lavaboya ağlamak dişlerini sıkmak :KK14::KK42:bi de yıllardır ugrasmisiz olmuyor gibi konuşan teselli edenler oy oyy...
cnm aynı sorun bizde de vardı. Yaz tatili sinir ediyorlardı. Zaten dogu gorevi yeteri kadar bunaltıyo. Bi de onlar üzerimize geliyolar. Hep doğuda görev yapıyoruz bitsin bakıcaz falan gibi bahane uydurduk. Ama bi tarafta da onlara söylemeden doktora gittik. Allahın hikmeti. Bu sene gorevimiz bitiyo. Ve hamile kaldm. Doğuda olmanın verdiği bi stres de var. Yaz tatilinde mutlaka bi doktora görün ama eğer bu şekilde baskı yapıyorlarsa onlarla paylaşma bence. Doğru vakti ancak Rabbim bilir.

Aynen oyle canim gercekten. Bende az evlendikten sonra az bir yerimde birsey olsa doktora gidiyordm. Tabiki gercekten gitmem gereken zamanlarda oldu birseyim olmadigi zamanlarda. Simdi doktor progestan verdi 3 ay bi sıkıntin olmazsa gelme dedi Bir yerimde agrida gitmemeye karar verdim. Bu kezde bobreklerde filan agrim oldu antibiyotik tedavisi filan. Pek umutlu degilim bu aylar saldim artik :KK66:
Ben pkoluyum zaten Dr gitsem
cnm aynı sorun bizde de vardı. Yaz tatili sinir ediyorlardı. Zaten dogu gorevi yeteri kadar bunaltıyo. Bi de onlar üzerimize geliyolar. Hep doğuda görev yapıyoruz bitsin bakıcaz falan gibi bahane uydurduk. Ama bi tarafta da onlara söylemeden doktora gittik. Allahın hikmeti. Bu sene gorevimiz bitiyo. Ve hamile kaldm. Doğuda olmanın verdiği bi stres de var. Yaz tatilinde mutlaka bi doktora görün ama eğer bu şekilde baskı yapıyorlarsa onlarla paylaşma bence. Doğru vakti ancak Rabbim bilir.
Aynı bahaneleri bizde üretiyoruz ama aslında bahane de değil gidemiyoruz Dr a cidden bakalım yazın gidicez artık Rabbim bebeğini size bağışlasin inşallah canım

Canim tanidigim biri vardi pklu doktorlar hep sokturucu veriyodu kadina sonra kac sene ole gecti baska bi doktor progeston vermis hic umudu yokken ucuncu kutuyu yazdirmaya gitmis doktor tahlil yapayim eminn olalim demis ilaci yazmadan ve kadin hamile :) Rabbim bu mucizeleri bizede tatdirsin

Amin cnm benim amin.agzin bal yesin ins.

Peki sende de mi pko war cnm?yada adetinmi gelmiyor?
Ben 34 35 gunde adet olurdum.son 3 aydir 45 gunden fazla adet olmaya basladim.en son bayagi bi gecikince doktira gittin progestsn verdi 12 gn kullandim adet oldum.stresten duzenim bozuldu anlayacagin.prolaktin hormonu yuksek cikti.ilac kullandim.ins dusmustur adet oldugumde hormon tahlili yaptircm.

benim prolaktinim yüksek çıktı bide fsh yüksek tabi prolaktin ilaçla düştü.hormonları düzenliyo diye testere dişli aslanpençesiyle birlikte...daha yeni başladım bakalım sonuç nasıl çıkıcak:KK43:...
Testere disli aslan pencesini bende icicem ama cesaret edemiyirum.prolaktin yuksek cikinca artik yemek yemege korkar oldum acaba sunu yesem cikarir mi diye dusunmktn.

ilaçla düşüyo prolaktin ama ne kadar yüksek çıktı.?ikinci testi yaptırmadan önce gece yatarken sütyensşz yattım ben bide duşta falan çok gögüslerinle uğraşma bular bile yüksek çıkmasını etkiliyomuş:KK43:

Testere disli aslan pencesini bende icicem ama cesaret edemiyirum.prolaktin yuksek cikinca artik yemek yemege korkar oldum acaba sunu yesem cikarir mi diye dusunmktn.

valla artık herşeyi deniyorum...bu ayda böyle deniycem olmadı artık dr ne yaparsa...ben ilaçla beraber inkür kürü yapmıştım çokçok düşük çıktı bu kezde...denemeden bilemiyruz..ibrahim saraçoğlu hormanlrı düenliyo diyo:KK43:

Canim hayirlisi bende bu sabah o kirmizlari gordum kendime hakim olmadim cok agladim :KK43: esim teselli etmeye calisti ama ilk defa bu kadar kotu oldum :KK43: hayirlisi iste nasip
Ah cnm sorma o kirmizilari her görüsumde bende ole olurum benimde 3 gün sonra adet günüm dün sabah erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bende çok ağladım nasip kısmet inş birgün bizimde yüzümüz gülcek üzme kendini

Tamam cnm sorayim hemen.peki seninde mi benim gbiydi?yani sokturucu icmeden gelmezmiydi?
Benim düzenliydi sonra bebek istemeye basladigimiz aydan beri yani yaklasik 1 senedir gec adet goruyorum. 15 -20 gun sonra gordugum oluyordu. Gittigim doktorlar hep birseyin yok dedi gonderdi. Son gittigim doktor yumurtaliklarinda tembellik var dedi ve progestan verdi canim. Suan ikinci ayimdayim insallah hayirlisiyla guzel bir sonuc aliriz : ))))

X