Gebe kalamayanlar buraya.....

benimde az kaldı ama ben vaktınde adet oluyum diye beklıyorum bu ay üstüne düşmedik soğan suyu içiçem adet olayım diye. inşallah seninde bebiş gelir
Sagol canim bende bu ayda olmazsa hayit tohumu yapicam sogan kurunu ben bi defa yaptim ama bende bi etki yapmadi insAllah sende ise yarar canım

Merhaba bizimde hiç bir sorunumuz olmamasına rağmen 3 yıldır hamile kalamiorum 3 doktora gittim tahliller klomen çatlama iğnesi 1 kere aşılama sonuç yine hüsran :KK43: geçen Ay soğan suyunu yaptım çok akıntım oldu bu ay umutluyum inşallah olur stres en büyük engel diolar ama nasıl yapmadan durcaz hiç bilmiorum Allah inşallah isteyen herkeze nasip eder
Stres hep var malasef iyi sende sorun yokmus canim dogal kurler yap esinele birlikte :) uzulme vakti zamani var iste bekliyoruz Allah en kisa zamanda nasip etsin bize

Bende pko var 1 sene dolacak bu ay korunmayali adetlerim gecikse de geliyor başka sorunum yok ne kilo ne tüylenme kızlar şimdi Dr gidemiyorum doğuda görev yapıyor eşim ve merkeze uzağız yaz tatilinde gidicem Dr a ve korkuyorum kızlar ama ne Dr dan ne tedaviden çevremde herkes çocuk konuşuyor inanin başka muhabbet yok gorumcelerim komşular arkadaşlar birer ikişer doğuruyor ve ben çok üzülüyorum belli etmemeye çalışmak da en kötüsü gidip lavaboya ağlamak dişlerini sıkmak :KK14::KK42:bi de yıllardır ugrasmisiz olmuyor gibi konuşan teselli edenler oy oyy...

Bende pko var 1 sene dolacak bu ay korunmayali adetlerim gecikse de geliyor başka sorunum yok ne kilo ne tüylenme kızlar şimdi Dr gidemiyorum doğuda görev yapıyor eşim ve merkeze uzağız yaz tatilinde gidicem Dr a ve korkuyorum kızlar ama ne Dr dan ne tedaviden çevremde herkes çocuk konuşuyor inanin başka muhabbet yok gorumcelerim komşular arkadaşlar birer ikişer doğuruyor ve ben çok üzülüyorum belli etmemeye çalışmak da en kötüsü gidip lavaboya ağlamak dişlerini sıkmak :KK14::KK42:bi de yıllardır ugrasmisiz olmuyor gibi konuşan teselli edenler oy oyy...
En guzel gunlerimizi boyle geciriyoruz iste. Sende Allah nasip edecek once illaki hayirli bir zamanda olacak simdilik yatmanin rahatligin tadini cikariyorum de :KK66: ümidimizi kaybetmeyip beklememiz lazim. Hicbirsey elimizde degil aslinda. Benimde bkr senedir olmuyor bir kizim var ama olmayinca insanin istesivi daha cok artiyor sanirim. Cocuk yetistirmek cok zor neler oluyor cevremde korkuyorum gercekten. Hayirliysa Rabbim nasip etsin milleti bosver

En guzel gunlerimizi boyle geciriyoruz iste. Sende Allah nasip edecek once illaki hayirli bir zamanda olacak simdilik yatmanin rahatligin tadini cikariyorum de :KK66: ümidimizi kaybetmeyip beklememiz lazim. Hicbirsey elimizde degil aslinda. Benimde bkr senedir olmuyor bir kizim var ama olmayinca insanin istesivi daha cok artiyor sanirim. Cocuk yetistirmek cok zor neler oluyor cevremde korkuyorum gercekten. Hayirliysa Rabbim nasip etsin milleti bosver
Öyle canım dogru soyluyosun hayirliysa versin rabbim layıkıyla yetistirebileceksem ana gibi ana olabileceksem versin rabbim her geçen gün insanı olgunlastiriyor diye düşünüyorum benim için ne zaman doğru rabbim biliyor gerisi boş stresi bırakmak lazım daha Dr bile gitmedim tedavi görmedim ne bileyim şimdiden böyle strese de hakkım yok sanırım :110:

Öyle canım dogru soyluyosun hayirliysa versin rabbim layıkıyla yetistirebileceksem ana gibi ana olabileceksem versin rabbim her geçen gün insanı olgunlastiriyor diye düşünüyorum benim için ne zaman doğru rabbim biliyor gerisi boş stresi bırakmak lazım daha Dr bile gitmedim tedavi görmedim ne bileyim şimdiden böyle strese de hakkım yok sanırım :110:
Aynen oyle canim gercekten. Bende az evlendikten sonra az bir yerimde birsey olsa doktora gidiyordm. Tabiki gercekten gitmem gereken zamanlarda oldu birseyim olmadigi zamanlarda. Simdi doktor progestan verdi 3 ay bi sıkıntin olmazsa gelme dedi Bir yerimde agrida gitmemeye karar verdim. Bu kezde bobreklerde filan agrim oldu antibiyotik tedavisi filan. Pek umutlu degilim bu aylar saldim artik :KK66:

Adeti duzene sokmak icin progestani kac ay kullanmak gerekiyo kizlar.ben kullandim ama adet olmam icin vermisti doktirum 12 gun kullandim.acaba bi etkisi olmusmudur ki duzenimde.

Yaptı cnm yapılması gereken herseyi yaptık hersey normal sorun yok diolar ama işte demek zamanı gelmedi daha :KK43:
Canim hayirlisi bende bu sabah o kirmizlari gordum kendime hakim olmadim cok agladim :KK43: esim teselli etmeye calisti ama ilk defa bu kadar kotu oldum :KK43: hayirlisi iste nasip

Selam cnm bende de war adet duzensizligi :KK43: tarlusal icmezsem olmuom hatta.pko war.gercekten progestan duzene sokuyo mu canim yaaa???
Canim tanidigim biri vardi pklu doktorlar hep sokturucu veriyodu kadina sonra kac sene ole gecti baska bi doktor progeston vermis hic umudu yokken ucuncu kutuyu yazdirmaya gitmis doktor tahlil yapayim eminn olalim demis ilaci yazmadan ve kadin hamile :) Rabbim bu mucizeleri bizede tatdirsin

X