Gebe kalamayanlar buraya.....

Bizim zaten spermiyogramda sorun varfi ama sigara ve alkole bağlı denildi suan ikisinide bıraktı şükür 5 ay oldu yazın tekrar vericez bakalım değişim olacakmı
İyice araştırma yaptirmadan 3.tup denemesi ni yaptirmicam ama zaman alıyor hepsi yaşım geçiyor diye takiyorym buarada 33 oldum
merhaba kızlar bende 1,5 yıllık evliyim 6 aydır bebek düşünüyoruz 3 ay önce doktora gittim bır sıkıntı var mı dıye sormaya 2 adet çikolata kisti var direk ameliyat ol dedi bende başka doktora gidicem dedim ama o surede bende soğan suyu yaptım 5,5 cm ve 3,5 cm olan kistimin 3,5 olanını parçalamış soğan suyu doktor yenıden yap dedı folk aşıt ve bır kıst ıcın ılac verdıı sımdı adet dönemım başladı adet bıtınce gel dedı gidicem inşallah ameliyat ol demez çünkü olmak istemiyorum benım gıbı bu şekil çikolata kisti olupta hamile kalan var mı acaba nasıl tedavi uygulandı doktorlar başarılı oldumu
Evet canım çikolata kisti olup da hamile kalan var benim komşum büyük müş onun yedi yıllık evliyken kisti aldırmış kendiliğinden kalmış iki üç ay sonra sı üzülme sen de olur Rabbimin izni ile

Ptogestan adeti düzene sokarmi bilmem. Çünkü hic pozitif birşey duymadım. Ama adetleri düzene sokmak için ya hayit suyu yada tohumu yada hayit tableti iceceksin yada testere disli aslan pencesi kürü ile adeti düzenliycen. Ama ilk olarak tarlusal adet söktürücüyü ic kanaman gelsin. Adetin bitince dediklerime başlasan adetin diger ay düzene girer. Eger kist varsada adetin bittikten 2 gün sonra sogan kürüne başla
Sağol canım denemeye değer adet olmadıkça stres oluyorum ve vücudumu iyi hissetmiyorum maalesef

Merhaba bizimde hiç bir sorunumuz olmamasına rağmen 3 yıldır hamile kalamiorum 3 doktora gittim tahliller klomen çatlama iğnesi 1 kere aşılama sonuç yine hüsran :KK43: geçen Ay soğan suyunu yaptım çok akıntım oldu bu ay umutluyum inşallah olur stres en büyük engel diolar ama nasıl yapmadan durcaz hiç bilmiorum Allah inşallah isteyen herkeze nasip eder

Canım bende progestan kullanalım düzenli adet olmak için bitireli 13 gün oldu 3 gün önce Dr. A gittim keseye benzer birsey var dedi heveslendirdi kan testi yaptık 0.1 çıktı tarlusal verdi ama içmemis kendi kendime adet olmayı istiyorum 1 hafta daha olmazsam içerim heralde ama testler hala negatif progestana guvenmistim oda düzene sokamadi maalesef
Canim sen progestani ne icin kullaniyorsun. Bende kullanmaya basladim doktor uc ayin icinde gebelik olabilir buyuk ihtimal dedi. Simdi ikinci ayimdayim adetim duzene girdi bakalm bebek gelecek mi :KK66:

Canim sen progestani ne icin kullaniyorsun. Bende kullanmaya basladim doktor uc ayin icinde gebelik olabilir buyuk ihtimal dedi. Simdi ikinci ayimdayim adetim duzene girdi bakalm bebek gelecek mi :KK66:
Adeti düzene sokması için vermişti 20.gunu başla 7 gün kullan 3 sonra adet olursun defi ama 13 gün sonra oldum ben bende ise yaramadı maalesef

Bende yumurtaliklarimda tembellik varmis. Bana 15. Gun basla 12 gun iç 10 gün icerisinde hasta olmazsan kan tatlili yaptir dedi. 10 gün icinde yani canim 13 gün de baslangic olabilir. Canini sıkma ben 7. Gun oldum gecen ay tam eski adet gunumde yani

Bende yumurtaliklarimda tembellik varmis. Bana 15. Gun basla 12 gun iç 10 gün icerisinde hasta olmazsan kan tatlili yaptir dedi. 10 gün icinde yani canim 13 gün de baslangic olabilir. Canini sıkma ben 7. Gun oldum gecen ay tam eski adet gunumde yani
Canım benim adet gününden tam 10 gün sonraya denk geliyor gidince sorucam artık Dr. A diğer ay da icnelimiyim diye

Ama bak sende 20. Gun icmeye baslamissin. Ben 15. Gun.. Doktoruna aklina gelen butun sorulari sor hic aksatma. Birde doktorda en ufak.bi ilgisizlik goruyorsan hemen degis. Ben belkide 10 tane doktora gitmisimdir. Hemen hemen hepsi birseyin yok gebelik olabilir dedi. En son gittigim bu doktor cok ilgilendi.. İcim rahat gercekten doktorun güven vermesi cok onemli :)

Aynen canım bu yeni Dr. Şimdilik iyi gibi normal kontrole gittiğim Dr U değiştirdim zaten tüp Dr U bend3 kromozom analizi istedi bu ay onları yaptiracagim yeniden. Hsg felan cektirecegim sonuca göre ilerleyen süreçler de 3.tup bebeği denemek istiyorum hatirlisi insallah

X