Gebe kalamayanlar buraya.....

valla artık herşeyi deniyorum...bu ayda böyle deniycem olmadı artık dr ne yaparsa...ben ilaçla beraber inkür kürü yapmıştım çokçok düşük çıktı bu kezde...denemeden bilemiyruz..ibrahim saraçoğlu hormanlrı düenliyo diyo:KK43:
incir kürü incir prolkatını yükseltyor saraçoğlu da demişti prolaktını yuksek olanlar incir kürü yapmasın diye.bilginiz olsun

Merhaba kızlar bugün doktora gittim tekrar kontrollerim yapıldı hersey tekrardan normal çıktı eşimde de bende hiçbir Problem yok doktorum kesinlikle ovulasyon testlerini takvimler önermiyorum herseyi kendi haline bırakmaniz lazım stres en büyük engel dedi tamamen aklınızdan çocuk olayı çıkartıp öyle ilişki yaşayın dedi ve en önemlisi ilişkide kadının orgazm olmasıymis bebek olucak fikriyle kesinlikle ilişkiye girmeyin bu olayı daha yeni kongrede konuştuk dedi ama bunu nasıl başarıcaz nasıl bu fikirden kurtul caz :KK43: bu şekil uygulayıp hamile arkadaşlar varsa yardım edin lütfen nasıl başardiniz

Merhaba kızlar bugün doktora gittim tekrar kontrollerim yapıldı hersey tekrardan normal çıktı eşimde de bende hiçbir Problem yok doktorum kesinlikle ovulasyon testlerini takvimler önermiyorum herseyi kendi haline bırakmaniz lazım stres en büyük engel dedi tamamen aklınızdan çocuk olayı çıkartıp öyle ilişki yaşayın dedi ve en önemlisi ilişkide kadının orgazm olmasıymis bebek olucak fikriyle kesinlikle ilişkiye girmeyin bu olayı daha yeni kongrede konuştuk dedi ama bunu nasıl başarıcaz nasıl bu fikirden kurtul caz :KK43: bu şekil uygulayıp hamile arkadaşlar varsa yardım edin lütfen nasıl başardiniz
Malasef dusunmeden olmuyor iste stres etkiliyor dusunmemek icin biseylerle ugras elisi falan ne bilim evde yapican bisiler :) organzm olunca rahim kendini hazirliyor gebelige tabi bunu bende okumustum bi yerde

Benide alın sıranıza ekimde hamile kaldım ama 7 haftada kahverengi kanamam basladı ve bebek kesesi buyumedi dondu resmen. Dustu subat ayından denemeye basladık ve ortada daha hıcbırsey yok. Mayısın 10 hastalığım yaklasıyor inşallah hamile kalırım die dua ediyorum. Ve en sacması ovulasyon testi kullandım ve ovulasyon gununden itibarıyla 5 gun test yaptım ovulasyon pozitif cıktı. Eskiden oyle olmuyodu. Bu ne demektir acaba?

Benide alın sıranıza ekimde hamile kaldım ama 7 haftada kahverengi kanamam basladı ve bebek kesesi buyumedi dondu resmen. Dustu subat ayından denemeye basladık ve ortada daha hıcbırsey yok. Mayısın 10 hastalığım yaklasıyor inşallah hamile kalırım die dua ediyorum. Ve en sacması ovulasyon testi kullandım ve ovulasyon gununden itibarıyla 5 gun test yaptım ovulasyon pozitif cıktı. Eskiden oyle olmuyodu. Bu ne demektir acaba?
Ovulasyon testlerı sadece senın yumurtlayıp yumurtlamadıgı gosteroyor gebelıkle alakası yok cnm testı yap pozıtıf cıkarsa ılıskıye gırın

resized_fa64c-b81e8c2bc2.jpg

Gunaydın kızlar sıze bır tecrubeyı aktarıcam abımın esı bebek ıstıyordu ınternetten ovulasyon testı almıs 2 ay denemesınde hamıle kaldı suan hamıle banada bu bılgıyı dun aksam paylastı bende sızr aktarayım dedım bende bu ay adet olduktan sonra hemen ovulasyon testıyle denıcem

Arkadaşlar lütfen yardımm! !!benhamileydim dusuk yaptim agrilarim hala oluyor içeride parça kama ihtimali var rahim duvarı kalınlaşması görünüyor. Hala. doktora alttan baktirmaya korkuyorumlütfenyardimmm. Ne yapacağım hiç bilmiyorum vajinismusuyenmedenhamile kaldım ve baktırmanmamıştır belkide tehlikeli olacakyardımlarınıza muhtacim

X