Gebe kalamayanlar buraya.....

Canım içiyordu ama sevmeyerek içiyordu.çocugu iste:)))
Ama bir ara hastalandi ateş vs. Bayagi kötüydü oxaman icemedi oncesindede kalple ilgili sıkıntısı çıkmaya başladı hastalıkta bahanesi oldu canim:)
Bravo birakabilene. Benimki ne olursa olsun bırakamiyor. Hastalaninca iki katına cikiyor sigara Sıkıntıdan.

Bravo birakabilene. Benimki ne olursa olsun bırakamiyor. Hastalaninca iki katına cikiyor sigara Sıkıntıdan.
Yaaa :)) hastalandi nca icemeyecegim diye stok yapıyordur:)) şaka bir yana eşim içiyordu ama hep şikayet ederdi sigaradan insallah spermlere etkisi olmuştur aslında bizde sayıdan çok morfoloji sorunu varfi hayırlısı bakalım sizin varmi çocuğunuz ikinciyimi ilki mi istiyorsunuz

Ben de bisey sormak istiyorum benim adetime 4 gun var sabah oylesine idrar testi yaptim ikinci cizgi silik cikti dayanamadim kan verdim 7.2 cikti gecen ay 0.02 gibi bisey cikmisti tam sevinemedim size de sormak istedim

Ben de bisey sormak istiyorum benim adetime 4 gun var sabah oylesine idrar testi yaptim ikinci cizgi silik cikti dayanamadim kan verdim 7.2 cikti gecen ay 0.02 gibi bisey cikmisti tam sevinemedim size de sormak istedim
Bence çok güzel bir haber adet e 4 gün kala 7 çıkmış 2 günde bir katlar degerin 2 katı kadar ..
2 gün sonra tekrar yaptır 2 katı veya fazla çıkarsa iyiye işarettir ..Allah gönlune gore verir insallah canim

Bence çok güzel bir haber adet e 4 gün kala 7 çıkmış 2 günde bir katlar degerin 2 katı kadar ..
2 gün sonra tekrar yaptır 2 katı veya fazla çıkarsa iyiye işarettir ..Allah gönlune gore verir insallah canim

Evet ben de basta sevindim ama sonra az mi acaba dedim. Carsamba tekrar yaptircam Rabbim insallah herkesin gonlune gore versin...

Yaaa :)) hastalandi nca icemeyecegim diye stok yapıyordur:)) şaka bir yana eşim içiyordu ama hep şikayet ederdi sigaradan insallah spermlere etkisi olmuştur aslında bizde sayıdan çok morfoloji sorunu varfi hayırlısı bakalım sizin varmi çocuğunuz ikinciyimi ilki mi istiyorsunuz
Bizde çocuk hic yok. Iki negatif aşılama ve bir negatif tüp bebek

Kızlar pazartesi günü den beri uğraşıyorum sulu ultrason için rahim ağzı dar denildi ilaç verdi gönderdi doktor ertesi gun gel dedi gittim yapmaya çalıştı geri attı olmadı su geri geldi v.s hatta bişe mi var dedi rahimde miyom mu hiç uğraşmayalım olmuyor direk histereskopi yapsın dediler kendi aralarında ve derken oldurdu gibiler polip görülmüyor dedi öyle sonuç verdi rahim filmi çekildim böyle ağrı görmedim çok zor geçti yandım dedim durdum sonuç histeroskopi olmayacağım olmasını çok istiyordum emin olmak için rahim de filmde sıkıntı görülmüştü ben anlamıyorum çok yoruldum tüp bebek tutmazsa bilmiyorum niye böyle yapılıyor

Cok teşekkür ederim. Inşallah hayırlısı ve sagliklisi olsun inşallah
Canım bende progestan kullanalım düzenli adet olmak için bitireli 13 gün oldu 3 gün önce Dr. A gittim keseye benzer birsey var dedi heveslendirdi kan testi yaptık 0.1 çıktı tarlusal verdi ama içmemis kendi kendime adet olmayı istiyorum 1 hafta daha olmazsam içerim heralde ama testler hala negatif progestana guvenmistim oda düzene sokamadi maalesef

Meraba ben yeni üyeyim arkadaşlar 20 gündür adet gecikmem var 2 gün önce kan testi yaptrdm 0.5 çıktı ama kasiklarmda çok ağrı var uykusuzluk yorgunluk mide bulantısı sık idrara çıma gibi belirtiler var hamile olma şansım var mı acaba kan testinde yanılma payı varmıdr çok istiyorum bi bebegimin olmasını 1 senedir evliyim hiç korunmadık da ilk defa böyle birşey oluyo

Meraba ben yeni üyeyim arkadaşlar 20 gündür adet gecikmem var 2 gün önce kan testi yaptrdm 0.5 çıktı ama kasiklarmda çok ağrı var uykusuzluk yorgunluk mide bulantısı sık idrara çıma gibi belirtiler var hamile olma şansım var mı acaba kan testinde yanılma payı varmıdr çok istiyorum bi bebegimin olmasını 1 senedir evliyim hiç korunmadık da ilk defa böyle birşey oluyo
Canım seni üzmek istemem ama 18.hun test yapmışsın negatif çıkmış bence Dr. A git muhakkak için rahat eder en azindan

Canım bende progestan kullanalım düzenli adet olmak için bitireli 13 gün oldu 3 gün önce Dr. A gittim keseye benzer birsey var dedi heveslendirdi kan testi yaptık 0.1 çıktı tarlusal verdi ama içmemis kendi kendime adet olmayı istiyorum 1 hafta daha olmazsam içerim heralde ama testler hala negatif progestana guvenmistim oda düzene sokamadi maalesef
Ptogestan adeti düzene sokarmi bilmem. Çünkü hic pozitif birşey duymadım. Ama adetleri düzene sokmak için ya hayit suyu yada tohumu yada hayit tableti iceceksin yada testere disli aslan pencesi kürü ile adeti düzenliycen. Ama ilk olarak tarlusal adet söktürücüyü ic kanaman gelsin. Adetin bitince dediklerime başlasan adetin diger ay düzene girer. Eger kist varsada adetin bittikten 2 gün sonra sogan kürüne başla

X