Gebe kalamayanlar buraya.....

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz --------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 ----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra-------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 ---------------21 Nisan-3.deneme İyi ki doğdun Prens Kaan 27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel -------------9 Haziran-14.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Erdem 12 Şubat 2016 Doğum Saati ?
@Melekkaya19 -----------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
emine sabrim --------------------------------------- Prens Beratbekliyoruz
Kara_bocugum88 - ---3 Eylül-6.deneme Prens Eren bekliyoruz
Sirinemm_lina --------22 Ekim-13.denemePrenses Elif Eslem bekliyoruz
ftsch ------------------ ---15 Aralık-23.deneme Prenses Gökçe Hatunu bekliyoruz
yaren92 --------------
---04 Mart-17.deneme
Kalp atışı duyulmuş şükür
Ezra35 ---------------
---02 Mart-16.deneme

ilfa53 --------------------11 Şubat-13.denemeÇalışmalara devam
Sonsuz_umut ---------18 Şubat-10.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ----------21 Şubat-16.denemeÇalışmalara devam
@nurduaa ---------------23 Şubat-?.deneme Çalışmalara devam
Karadut41 -------------28 Şubat-44.denemeÇalışmalara devam
Pembe-beyaz ---------10 Mart-14.deneme Çalışmalara devam
A Ayyten -------12 Mart-14.denemeÇalışmalara devam
S sudeizmir -------------?-23.deneme Çalışmalara devam
@yusufseyma ------------04 Nisan-11.deneme Çalışmalara devam
@mdk35------------------06 Nisan-35.denemeHsg tamamdır hadi hayırlısı
citlembik1994 --------13 Nisan-22.deneme Çok çalışıyomuş öyle dedi
Kilim ve tohum -------14 Nisan-19.deneme Çalışmalara devam
ciftsariliyumurta -----27 Nisan-35.denemeKün Fe Yekün

@ebrar09-----------------28 Nisan-24.denemeÇalışmalara devam

nurun_ala_nur -- ---08 Mayıs-22.denemePrensesini bekliyor

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz --------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 ----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra-------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 ---------------21 Nisan-3.deneme İyi ki doğdun Prens Kaan 27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel -------------9 Haziran-14.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Erdem 12 Şubat 2016 Doğum Saati ?
@Melekkaya19 -----------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
emine sabrim --------------------------------------- Prens Beratbekliyoruz
Kara_bocugum88 - ---3 Eylül-6.deneme Prens Eren bekliyoruz
Sirinemm_lina --------22 Ekim-13.denemePrenses Elif Eslem bekliyoruz
ftsch ------------------ ---15 Aralık-23.deneme Prenses Gökçe Hatunu bekliyoruz
yaren92 --------------
---04 Mart-17.deneme
Ezra35 ---------------
---02 Mart-16.deneme

ilfa53 --------------------11 Şubat-13.denemeÇalışmalara devam
Sonsuz_umut ---------18 Şubat-10.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ----------21 Şubat-16.denemeÇalışmalara devam
@nurduaa ---------------23 Şubat-?.deneme Çalışmalara devam
Karadut41 -------------28 Şubat-44.denemeÇalışmalara devam
Pembe-beyaz ---------10 Mart-14.deneme Çalışmalara devam
A Ayyten -------12 Mart-14.denemeÇalışmalara devam
S sudeizmir -------------?-23.deneme Çalışmalara devam
@yusufseyma ------------04 Nisan-11.deneme Çalışmalara devam
citlembik1994 --------13 Nisan-22.deneme Çok çalışıyomuş öyle dedi
Kilim ve tohum -------14 Nisan-19.deneme Çalışmalara devam
ciftsariliyumurta -----27 Nisan-35.denemeKün Fe Yekün

@ebrar09-----------------28 Nisan-24.denemeÇalışmalara devam

nurun_ala_nur -- ---08 Mayıs-22.denemePrensesini bekliyor
@mdk35------------------10 Mayıs-36.denemeHsg tamamdır hadi hayırlısı

Canimmm beniii eklememissin :) bende istyrmmm

ablam ıns hakkında hayırlısı olur.Rabbim ol der ıns.ilk tup denemen mı bu?

İnşallah hayırlı haberler ablam

Ben

Ben elime aldım Martin 21de erkek 21.03.2016 sezeryanla adi berat omer 2 kilo 550grm 49 cm

Hadi hayirlisi insAllah guzel habelerini aliriz

A Ayyten inşallah hayırlı haberler verirsin dualarım seninle
Ahh canım nerdeee.. Yine adetim geldi malesef dünden beri moral sıfır bende. Pazartesi sabah dr randevum var ve galiba laparoskopi olucam başka çare kalmadı canım. Aslında çok korkuyorum ama başka şansım kalmadı bende bu çocuk isteği varken mecbur paşa paşa olucam bu ameliyatı. Mübarek üç aylardayız rabbim yardımcımız olsun. Şu anda o kadar cok istiyorum ki laparoskopi olmayı hemen gidip masaya yatasım var pazartesi gelmek bilmez artık. Sen ne yaptın histereskopi falan demiştin bi gelişme var mı canım?

Gerçekten faydası var ise ol canım korkma Allah a teslim ol üzülme diyemiyorum anlıyorum seni canım nasip işte inşallah işin rast gider benim de geçen ay regl oldum tutmadı o gün gittim dr. O da tüp bebek hastasısın dedi artık polip için tekrar bakıcam ultrason görüntülerine emin olalım dedi ilaçların etkisi vardır bu ay diğer ay gel adetinin iki veya üçüncü günü test ultrason dan bakıcam histeroskopi yapıcam dedi tüpü dedim kapalı sıvı oluşumu söz konusu değil mi gebeliği engelliyor diye duydum dedim o da tüp için de kontrol yapıp o şekilde uygulayacağım dedi çözmemiz gereken unsurlar var dedi tüp bebekte şansı mız aşılamaya göre yüksek dedi ya bilmiyorum inanırmısın içim garip çok yoruldum yaşıtlarım dan farklıyım içimden bile gelmiyor içime kapattım artık kendimi

Canim ya yorumlarinizi hep okuyorum ben daha yolun basindaymisim Rabbim hic birimizin kucagini bos birakmasin

İnan hiç keyfim yok. Her ay, her defasında kendimi teselli etmekten yoruldum. Kocaman bir boşlukta hissediyorum kendimi. Kendimi geçtim çocuğumu teselli etmeye de başladım niye bana kardeş almıyorsunuz diye kızıyor.. Offf resmen çaresizim laparoskopi olayım diyorum ama gerçekten çok korkuyorum. Ters giden bişey olursa? Çocuğumla ilgilenemezsem? Yanımda kimsem de yok. Keşke bunlara gerek kalmadan bebeğimize kavuşsaydık.. Etrafımda o kadar çok hamile varki bütün muhabbet gebelik, bebek odası hazırlığı falan iyice bunaldım artık..

İnşallah rabbim sana da nasip edicek bi gün sen de gebeliğini konuşacaksın inşallah inşallah inşallah çocuğunu da dert etme herşey hal olur gerçekten ki ameliyatı ol canım benim korkma Allah ın izni ile kötü bir durum olmaz iyi olur inşallah Rabbimiz yardım edecek inşallah

Canim ya yorumlarinizi hep okuyorum ben daha yolun basindaymisim Rabbim hic birimizin kucagini bos birakmasin
Amin canım sağol Rabbim gönlünce versin herşeyi yıpratma kendini zor ama fayda etmiyor üzülmekte yolun başındasın daha hem kısa sürede nasip olsun hayırlı evlat ne kadar oldu evleneli canım

Amin canım sağol Rabbim gönlünce versin herşeyi yıpratma kendini zor ama fayda etmiyor üzülmekte yolun başındasın daha hem kısa sürede nasip olsun hayırlı evlat ne kadar oldu evleneli canım
Canim cok sagol ben uc yil olacak mayista evleneli ama vajinismus oldugum icin olmadi zaten bir sene once yendim vajiyi korunmadim bir yildir olmadi simdi esimde sorun cikti ileri hareket 0 ilac falan kullandik ileri hareket 21 oldu bakalim iste hayirlisi doktor banada rahim filmi cektir diyo

Evt canim yeni basladim sorun esimde ama tedavi goruyor
Büyük bir Problem yok canım hiç üzülme sen. Eşinin sorunu ilaçlarla çözülür ameliyat falan da gerekmez. Asıl sorun kadında Problem olduğunda. Keşke bizde bi hap içip şifa bulsaydık ama o kadar basit olmadı malesef. Sen eşine bol pekmez içir sabah akşam bir kaşık. Fındık ceviz yedir. İnşallah hemen hamile kalırsın canım. Allah kimseyi evlatla sınamasın..varlığıyla da, yokluğuyla da sınamasın

gülçin hanıma git her sorunu rahatlıkla cevaplıyor çok iyi bir doktor gerçekten :) benımde evıme yakın olunca oraya gittim hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…