Gebe kalamayanlar buraya.....

Bende sorun yok deniliyor ama bilmiyorum ki doktorlar durust degil kime inanicaz

Geçmiş olsun canım vajinismus Nedir bilmiyorum gerçekten duyuyordum ama haşlanmış ya da ıslatılmış nohut yesin Sperm için iyi geliyor muş rahim filmini de çekil tamamen için rahatlar emin olunur tüplerden rahim den

Merhaba kızlar bende 1 kimyasal gebelik geçirdim ve ondan sonra hamile kalamadım 2 ay klomen çatlatma iğnesi ama yine olmadı klomen kist yaptı dr adetle atarsın dedi ama benim merak ettigim bu wu boş mu geçecek kistten dolayı yumurtlama olmayacakmı

Hayirlisi işte bi daha ki ay rahim filmi cdktrcem vaji cok kotu Allah kimseye yasatmasin

Aynen bende merak ettim son gittigim de doktor cok buyumus yumurtan var dedi ama biseyde vermedi sormayida unuttum ya daha cok buyurse 30 mm olmustu

aynen öyle şu an romatizmam artışta artı kireçlemem var bu ararlar onunla ilgilenicem hemde kafam dağılmış olur. sizde bi meşgale bulun düşünmeyin

sizde sıkıntı var mı sorun ne

Rahım fılmı cektırebılırsın korkulacak bısey yok kolay bı ıslem hem aklınızda bısey kalmaz esıne kecı boynuzu pekmezi ve tahın yedır faydasını goreceksın ama bır kaç ay yesin

Yumurtlaman olur endişe etme Benım arkadasım Kocaman kıstı olduğu halde hamıle kaldı bebısı bıle oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…