Gebe kalamayanlar buraya.....

dün ağlamaktan migrenim tuttu :KK43:. temmuzda rastgele 6 cm kistim varken onun kayboldugunu ve pko olduğumu öğrendim ama aşırı adet düzenliğim yoktu ama temmuzdan bu vakte 4 kilo aldım. yumurtam büyümüyor büyüse bile çatlamıyor 2 ay sonra rahim filmi çekilcek. bu ay yumurta takibi yaptırmak istemıyorum doktorumda kendini ne zaman mutlu hisseettin o zaman gel dedi
Bana doktor hemen bu ay yapalim dedi rahim filmini yaptirdiktan sonra daha kolay hamile kalinayomus oyle dedi sende uzulme cektir esin test yaptimi

Bana doktor hemen bu ay yapalim dedi rahim filmini yaptirdiktan sonra daha kolay hamile kalinayomus oyle dedi sende uzulme cektir esin test yaptimi
bilmiyorum doktorum yumurta takibi yapalım ama rahim filmini 3 ay sonra dedi tamam dedim bende. eşimde sıkıntı çıkmadı şükür sayı falan iyiydi üroloji dr sıkıntı yok dedi %55 normal %45 anormal di tek buna takıldm sıkıntı mı acaba diye

bilmiyorum doktorum yumurta takibi yapalım ama rahim filmini 3 ay sonra dedi tamam dedim bende. eşimde sıkıntı çıkmadı şükür sayı falan iyiydi üroloji dr sıkıntı yok dedi %55 normal %45 anormal di tek buna takıldm sıkıntı mı acaba diye
Yok canim %55 iyi ya kafana takma bakalim yumurta takibi yaptir tabi kendiliginden buyuyup catliyosa sorun yok demek cannjm

Yok canim %55 iyi ya kafana takma bakalim yumurta takibi yaptir tabi kendiliginden buyuyup catliyosa sorun yok demek cannjm
kendiliğinden çok büyümüyo klomenle bile zor büyüdü iğneylede çatlattı hayırlısını istemekten baska çare yok. ama soğan kürünü yapıcam her ne kadar saraçoğlu gastriti olanlar yapmasın dedi ama olsun belki feyda eder

Valla suraya yazana kadar yanlışlıkla 3 kere reklamlara tikladim.
Kizlarrr folik asit kullaniyor musunuz? Onu soracaktm ben alacagim da sorayim dedimmmm
onu bebek isteyen herkese cogunlukla verıyolar sağlıkocagıyla görüşüp alın isterseniz ben artık kullanmaktım folic asit tavan yaptı

kendiliğinden çok büyümüyo klomenle bile zor büyüdü iğneylede çatlattı hayırlısını istemekten baska çare yok. ama soğan kürünü yapıcam her ne kadar saraçoğlu gastriti olanlar yapmasın dedi ama olsun belki feyda eder
Sgan kurunden sonra incir kuru yap canim :)

Rahım fılmını tuplerın açık mı dıye bakıyorlar acık değilse Zaten hamıle kalma olasılığın yok ağrılı bı işlem değil rahatlıkla cektırebılırsın

Anestezili yapiyoruz dedi doktor bide korkuyorum anestezi ilk defa yapilcak bana :KK43:
canım bende anestezılı cektırdım cok kolay oldu anestezıden sonra uyudum gozumu actım musahade odasındayım uyanır uyanmaz sadece halıme uzulup agladım bıraz sancım vardı agrı kesıcı yaptılar 1 saat sonra eve gönderdıler

canım bende anestezılı cektırdım cok kolay oldu anestezıden sonra uyudum gozumu actım musahade odasındayım uyanır uyanmaz sadece halıme uzulup agladım bıraz sancım vardı agrı kesıcı yaptılar 1 saat sonra eve gönderdıler
Ameliyat onlugu falami giydiriyolar ya :KK43:

kızlar salı günü 2 parça pembemsi kan geldi ama devamı yok ya ilaçsız olamıcam mı acaba gene ne içsemde sökülürüm

regaib-kandili-mesajlari-.jpg

X