Gebe kalamayanlar buraya.....

Günaydın kızlar hayırlı cumalar.. Bugün itibariyle adetim 1_2 gün gecikti heyecanım had safhada. Ne olur bana dua edin lütfen inşallah bu kez yeşeren umutlarım sönmez.. Sanki her an başlayacak gibi akıntım var koşuyorum wc ye bakıyorum yok sadece beyaz şeffaf akıntı. Eşim birkaç gün bekleyelim diyor ama ahh ben sabredebilsem keşke.. Sizden ricam ne olur bana dua edin bugün Cuma mübarek gün dualarımız kabul olur inşallah

hadi inş hayrlısıyla bebiş geliyodur inş test yapcanmı biraz beklicenmi canm

Anestezili yapiyoruz dedi doktor bide korkuyorum anestezi ilk defa yapilcak bana
Yok ya ne anestezisi ben yaptırdım hıcte öle bısey yok sole oluyor uzun bı sedye gıbı bı yatak var ona yatıyosun altında bısey kalmıyor ıcıne su verıyorlar ılac yanı çok çok hafıf bı acı gıbı bısey o kadar sonra yat bıraz dıyor o kadar oldu bıttı yanı abartmış

Kizlar usteki ilk yapilan alttaki bugunki test arada cok farklar var ileri hizda sorun varken simdi sayi az cikti

:) evett buca tıp çok güzeldi kadın doğumu oraya gülçin hanıma gidiyordum hep

Yaa gerçekten mi? Oranın doktorlarını bilmiyorum iyi mi değil mi benm gittiğim doktor da egepol de şükran hanım ama sürekli dolu çoğu zaman yer bulamıyorum bu seferde açıkta kalıyorum buca tıp evime de çok yakın gidebilirim aslında

Ins nasib olur cnm.

SONUÇ 0.1 HAMİLE değilim nasıl alışıcam bilmiiyorum artık kendimi çok kaptırıyorum yaşım daha 25 ama ben nasıl baş edicem ya
Bende öyle yim yaşım yirmi altı içime kapattım kendimi iyice yaşıtlarım dan çok çok başka duruyorum hatta uyuşamıyorum evlendiğim günden beri bu böyle çığ gibi büyüyor beş yıl olucak needeyse yıl dönümümün bile gelmesini istemiyorum ve ikinciaşılamam da fiyasko tüp kaldı kimseyle bir diyaloğum yok karşılaşmak hele hiç istemiyorum yapcak bişemiz yok canım dua etmekten başka Rabbim hepimize nasip etsin inşallah üzülme insanız mecburen katlanmak zorundayız bizden daha zor durumda olanlar ı hatırlayalım canım benim gibi yıpratma kendini

selam canlar nasılsınız bakalım??

ciftsariliyumurta A amorevole neler yaptınız nasıl gıdıo son durumlar ne
iyiyim şükürler olsun canım sen nasılsın.ben tüp bebeğe başladım bu 3.ay yumurta toplanacak nasipse pazartesi günü.ondan sonrada döllenip bölünmesine bakıcaklar herşey yolunda giderse Allahın izniyle önümüzdeki perşembe veya cuma günü transfer yapılır sanırım.dualarınıza ihtiyacım var kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…