Gebe kalamayanlar buraya.....

Kızlar lütfen cevap verin bugün çatlama iğneai vuruldum yumurtlama testini yaptım çift çizgi çıktı ilacun etkisindenmidir yoksa çatlamışmıdır

Ilacin etkisinin gebelik testinde de cift cizgiye neden oldugu soylenir, yaniltici olabilir. Doktorun zaten gerekeni soylemistir, tahminen 36 saat sonrasina iliski demistir ona uy yeter bence.

Maalesef bu sabah regl oldum ben. Belki hatirliyorsunudur bu ay ilk defa klomen ve catlatma ignesini denedik, cok istemistim bu ay olmasini ve basla bir sey gerekmemesini. Uzuldum epey o yuzden... Hayirlisi hakkimizda bakalim
Üzülme benim aşılamada tutmadı o kadar belli söylediğimde karamsarsın diyor arkadaşlarım napıyım bilmiyorum on gün olucak yarın ile birlikte üzülüyorum ama takdir böyle Rabbime bıraktım ne demişse başım üstüne o kadar dua ettim ederim de daha vakti var demek ki bu sıkıntı yüzünden top luma bile gitmek istemiyorum boğuluyorum insanlar yüzünden elim de değil :,(,

Üzülme benim aşılamada tutmadı o kadar belli söylediğimde karamsarsın diyor arkadaşlarım napıyım bilmiyorum on gün olucak yarın ile birlikte üzülüyorum ama takdir böyle Rabbime bıraktım ne demişse başım üstüne o kadar dua ettim ederim de daha vakti var demek ki bu sıkıntı yüzünden top luma bile gitmek istemiyorum boğuluyorum insanlar yüzünden elim de değil :,(,

Cok haklisin.. Ama dur hic belli olmaz sonuna kadar hicbir sey. Bak ben regl oldum ama gene de regl bitsin bir testle bakayim belli mi olur diyorum. Umut dunyasi ya... Zor bir islem miydi asilama peki? Rahim filmi cekildim ben cok da zor olmadi, ondan daha mi zor bir islem yoksa daha kolay mi?

Cok haklisin.. Ama dur hic belli olmaz sonuna kadar hicbir sey. Bak ben regl oldum ama gene de regl bitsin bir testle bakayim belli mi olur diyorum. Umut dunyasi ya... Zor bir islem miydi asilama peki? Rahim filmi cekildim ben cok da zor olmadi, ondan daha mi zor bir islem yoksa daha kolay mi?
Kolay canım acılı bi işlem değil korkma gerçekten yeter ki tutsa :KK43: acı ya dayanırım doğum kadar da olsa dayanırdım hayırlısı ile yeter ki tutsa Rabbim yardım etsin hayırlısı

Maalesef bu sabah regl oldum ben. Belki hatirliyorsunudur bu ay ilk defa klomen ve catlatma ignesini denedik, cok istemistim bu ay olmasini ve basla bir sey gerekmemesini. Uzuldum epey o yuzden... Hayirlisi hakkimizda bakalim
üzme kendini diyeceğim ama bunun zor olduğunu biliyorum. Demek ki kısmet başka aya kaldı çok stres yapma. Bundan sonra neler yapabilirsin onu konuşun doktorunla bi çaresi, bi yolu muhakkak vardır. Bak sana iyi haber vereyim bi arkadaşım var yalan olmasın ama 10 küsür senedir bebeği olmuyordu geçen ay tüp bebek yaptılar tutmuş çok şükür hemde ilk tüp denemeleri. Yanlış anlama lütfen sana git hemen tüp bebek yap demiyorum onun yıllardır olmamıştı ama ümidini kesmedi. Sen daha yeni evlisin, gençsin olacak inşallah yakın zamanda tatlı bir bebişin olacak :KK66:

üzme kendini diyeceğim ama bunun zor olduğunu biliyorum. Demek ki kısmet başka aya kaldı çok stres yapma. Bundan sonra neler yapabilirsin onu konuşun doktorunla bi çaresi, bi yolu muhakkak vardır. Bak sana iyi haber vereyim bi arkadaşım var yalan olmasın ama 10 küsür senedir bebeği olmuyordu geçen ay tüp bebek yaptılar tutmuş çok şükür hemde ilk tüp denemeleri. Yanlış anlama lütfen sana git hemen tüp bebek yap demiyorum onun yıllardır olmamıştı ama ümidini kesmedi. Sen daha yeni evlisin, gençsin olacak inşallah yakın zamanda tatlı bir bebişin olacak :KK66:
Aynen katılıyorum inşallah nasip olur canım

Kızlar progestan ilacı vermişti doktor tansiyon umu düşürüyor ve dün gece içmeyi unuttum ki sabah da içemedim misafirim gelicek diye çünkü uyukluyorum ayakta başım da dönüyor siz ce büyük bir problem olur mu zaten regl belirtilerim de var aşılama sonrası olası düşük olmaması için bu ilacı içmem gerekiyor du içmedim

Cok sagol canim cok tesekkur ederim. Yaklasik bir yil olacak deneyeli, her ay tuh yine olmadi deyip cabucak toparliyorum ama bu ikinci kezdir daha zor atlatiyorum. Esimle de konusup karar verdik doktor ne onerirse ordan devam edelim ara vermeyelim tedaviye dedik. Ya tekrar ilac tedavisi onerir ya asilama der. Hayirlisi hepimizin hakkimizda...

Kızlar progestan ilacı vermişti doktor tansiyon umu düşürüyor ve dün gece içmeyi unuttum ki sabah da içemedim misafirim gelicek diye çünkü uyukluyorum ayakta başım da dönüyor siz ce büyük bir problem olur mu zaten regl belirtilerim de var aşılama sonrası olası düşük olmaması için bu ilacı içmem gerekiyor du içmedim

Canim bence ic ya. Bilemezsin kii ya tuttuysa? Az biraz yorgun olursun az daha az hazirlik yaparsin canin sagolsun ama tuttuysa bebisine yardimci olur icmek

Kızlar bi sorum olacak yardımcı olursanız sevinirimadetimin 4. Gününde klomen sabah akşam içtim dün doktora gittim sat 4mart doktor sağımda yumurtamın oluşmadığını solumda 3tane oluştuğunu hemen bugün çatlama iğnesi yapmam gerektiğini söyledi ve yaptırdım eve gittim yumurtlama testinde çift çizgi aynı koyuluktaydı ama ilacınmı etkisindedir bilmiyorum dün çalışma yaptık doktor iğne vurulduğun gün dahil bir gün var bir gün yok çalışın dedi bugün yine test yapsam ona göre çalışsammı gününü kaçırmaktan korkuyorum yoksa yarınımı beklesem burdaki arkadaşlar 36 saatiçinde demişler ama??

bende uzuldum canım ya senden yana umutluydum insallah bu ay olur banada doktorum 18
martta test yap dedı ama daha 25.gunum erken adet gecıkmesı olmadan test yapmaya korkuyorum
bende klomen kullanmıstım

Kızlar aklıma takılan bir durum var Laparoskopi olduğun da var sayalım göbekden ameliyat olunuyor ya daha sonra hamiş kaldığında doğumu norm al yapabiliyormuyuz yoksa sezeryen mi olunuyor

Protestan ıcme Rahmi'mden fıtıl olarak koy ıcınde tansıyonunu düşürüyor sana söylemeyı unuttular herhalde herkes fıtıl olarak kullanıyor

Kızlar aklıma takılan bir durum var Laparoskopi olduğun da var sayalım göbekden ameliyat olunuyor ya daha sonra hamiş kaldığında doğumu norm al yapabiliyormuyuz yoksa sezeryen mi olunuyor

Normal ameliyat gibi kesik olmuyo ki göbek deliğinden bide bikaç yerden daha delik açılır gibi yapılıyo o operasyon normal doğum yapılabilir tabiki

Kizlar bu hamilelik birazda kafaya takmaktan sürekli acaba bu sefer olcakmiyim demekten strese giriyoruz ister istemez bi süre stres sıkıntı uzak durun suan ben öyle yapiyorum soğan kuru denemeye son gaz devam tabi eşinizle aranızdaki diyalog da çok önemli. Rabbim isteyen herkesi evlat sahibi yapsın.

X