Gebe kalamayanlar buraya.....

amin inşaallah kalp atışını duyarsın bebişinin bizede haber et olurmu

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz --------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 ----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra-------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 ---------------21 Nisan-3.deneme İyi ki doğdun Prens Kaan 27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel -------------9 Haziran-14.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Erdem 12 Şubat 2016 Doğum Saati ?
@Melekkaya19 -----------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
emine sabrim --------------------------------------- Prens Beratbekliyoruz
Kara_bocugum88 - ---3 Eylül-6.deneme Prens Eren bekliyoruz
Sirinemm_lina --------22 Ekim-13.denemePrenses Elif Eslem bekliyoruz
ftsch ------------------ ---15 Aralık-23.deneme Prensesimize isim bulmasını bekliyoruz
yaren92 --------------
---04 Mart-17.deneme
Kalp atışının duyulmasını bekliyoruz
Ezra35 -----------------02 Mart-16.deneme
Kalp atışının duyulmasını bekliyoruz

@yusufseyma ------------28 Ocak-9.deneme Çalışmalara devam

ilfa53 --------------------11 Şubat-13.denemeÇalışmalara devam
Sonsuz_umut ---------18 Şubat-10.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ----------21 Şubat-16.denemeÇalışmalara devam
Kilim ve tohum -------21 Şubat-17.deneme Çalışmalara devam
@nurduaa ---------------23 Şubat-?.deneme Çalışmalara devam
Karadut41 -------------28 Şubat-44.denemeÇalışmalara devam
Pembe-beyaz ---------10 Mart-14.deneme Çalışmalara devam
@Sermincigimm -------12 Mart-14.denemeÇalışmalara devam
S sudeizmir -------------?-23.deneme Çalışmalara devam
@ebrar09----------------29 Mart-23.denemeÇalışmalara devam
ciftsariliyumurta ----05 Nisan-34.denemeKün Fe Yekün

@mdk35------------------06 Nisan-35.denemeHsg tamamdır hadi hayırlısı
nurun_ala_nur -- ---08 Nisan-21.denemePrensesini bekliyor
citlembik1994 --------13 Nisan-22.deneme Çok çalışıyomuş öyle dedi

Slm bayanlar aşılama yaptıran ve sonucunda + pozıtıf sonuç alan varmı varsa sonucu alana kadar yaşadığı deneyımlerı paylasabılırmı

Merhaba canım. Çok sukur ilk asilamam da hamile kaldım. Belirti olarak belirtim yoktu kendime dikkat ettim ağır kaldırma makta falan. Sormak istediğin bisi olursa sor cnm

Ay abla napalim yoksa kafaya takiyorum daha stres oluyorum herseyin hayirlisi

Yok canım başlaw
Bel ağrısı gögüs şişliği sivilceler çoğaldı aşılama güm oldu sanırım çünkü her ay beni yanlız bırakmaz reglim. Bugün sekizinci gün belirtiler başladı altıncı günden bu tarafa belli etti kendini napalım nasip dedik üzülmiyeceğim desem de üzülüyorum ama teslimiyet im allah a kalben olmalı elhamdürillah yine bekleyeyim diceniz dimi erken daha karamsarlık için ama bu da karadut sonuçta kendini biliyor :)

Belli olmaz canim adet ile hamilelik aynı belirtilere sahip

gözünaydın canım maşaallah dur hemen ne sorunu arıyosun ya daha minicik tabiki önümüzdeki hafta duyarsın tatlım kalp atışını inşaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…