Gebe kalamayanlar buraya.....

Günaydın herkese. Yine biriken mesajları okudum bir de ben yazayim dedim :) Klomeni 5 gun kullandim cuma bitti dune iliski olsun odevi vermisti doktor, bugun kontrolum var yumurtaciklara bakacak. Catlatma ignesi de verecek bakalim ne zamana.. Bu donemlerde dinlenmek falan gerekiyor mu yoksa gunluk hayatimiza mi devam ediyoruz?

İlaçlara başladım çarşamba günü kontrole gideceğim hayırlısı kızlar asi bi tavırlar içersindeyim ne yapacağım bilmiyorum yumurta ilaçlarından olabilir mi

Canim doktorunu degis ne denek gerek yok bennilk gittigim doktorum her testimi yapti hersey normal dedi erken adet oldum baska doktora gittim bi hormonum yuksek cikti ve catlamamis yumurtalarin var dedi yani bi doktorla olmuyor
Benim ilk doktor um da dedi öyle özele gitmiştim eşim tartıştı resmen bizim altı ayımızı çaldı gerçi olmayınca olmuyor şuan yine bişe yok anlamıyorum kısacası bi başka doktora gittim şükür farklı konuştular tanı bu rapor da konuldu sebebi bilinmeyen geliyor ilk daha sonra da yazmış üç tanı var ilk bilinmeyen kısırlık çok üzülüyorum bu duruma döllenmiyor mu hiç yumurtalarım :,(şimdi bi aşılama olucam nasip sana da tavsiyem git başka doktora fayda artıyor sorun olmaz inşallah olursada tedavi gösterir vakit kaybetme

Mayısta evlendim 15ay düşünmedik
normalde kolaylıkla hamile kALANLAR özel bir dinlenme yapmıyolar ama bızım bıraz dıkkat etmemiz gerekiyo agır kaldırma cam sılme yuksek raflara uzanma perde takma bu gıbı seylere bıraz dıkkat et insallah rabbım bır gun bızede nasip eder

Cok tesekkur ederim bu dediklerini yapmiyorum ama biraz hareketli biriyim yasima bakmadan hoplar ziplarim :) o zaman biraz durulayim bu aralar.

Ben 3 doktor degistrdim hic sorunumuz yoktu ama 3 yıldır olmuyordu en son gitygim tüp bebek dedi ben sonra bi doktora daha gittim hani asilamayla olmazmış diye oda normal yolla kalabileceğini söyledi aspirin verdi kan sulandırıcı 6 ay içinde inşallah hamile kalcaksin dedi 6 ayim bitti artık tüp bebek yapcaz dedik esimle megerse hamile kalmisim herşey rabbimden Rabbim hayirlisini nasib etsin inşallah tez zamanda dizede nasib etsin

İnsAllah asilamayla olur canim bizim durum cok degisiyor yani ilaclarin etkisine kaldi bakalim hayirlisi

bende klomenin 3.günundeyım ınsallah bu ay da hüsran olmaz

Insallah olmaz, benim bugun kontrolum vardi guzel gecti :) klomen guzel ve iyi buyutmus yumurtami oyle soyledi doktor. Catlatma ignesini yazdi, cars sabah gel bakalim buyuk ihtimal vururum o sabah dedi. O kucuk klomenler kucuk bir bebis olarak donsun bize insallah :)

gelismelerden haberdar edersen benı sevınırım

Geçen sene bu sayfaya ilk geldiğimde şubat mart olmazsa aşılama diyordum. Tabi süreç farklı gelişti. Şimdi 1 sene sonra aşılama yaptırdım ve çok sukur sonuç pozitif.

Saol ya benim daha 14 haftalık ama hissedemedim ultrason da hareketli görünüyor hissedemeyince sorunmu var acaba diye dusunuom
Suan allah nasip ederse 2.ciye hamileyim ve bundada 18 hafta civarlari tam net hissetmeye basladim... hic telas etme annesi insallah buyudukce tekmelerde Sertlesiyo, suan 30.haftadayim ve tekmeleri cidden acitiyo

Merhaba arkadaslar adetim 3 gün gecikti. Göğüs ağrısı acısı var bi de biraz belim ağrıyor. Test yaptm negatif ;(

Suan allah nasip ederse 2.ciye hamileyim ve bundada 18 hafta civarlari tam net hissetmeye basladim... hic telas etme annesi insallah buyudukce tekmelerde Sertlesiyo, suan 30.haftadayim ve tekmeleri cidden acitiyo
Ayy inşallah biraz evhmliyim sanırım sabırsızimda uzun bir aradan sonra gelince korkuyor insan

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme İyi ki doğdun Prens Miraç Ege 19 Kasım 2015 Doğum Saati 00:15
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme İyi ki doğdun Prens Mehmet Eymen 08 Aralık 2015 Doğum Saati 18:30
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme İyi ki doğdun Prens Kaan 27 Aralık 2015 Doğum Saati 17:30
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
emine sabrim ------------------------------------------ Prens Beratbekliyoruz
Kara_bocugum88 -------- ---3 Eylül-6.deneme Prens Eren bekliyoruz
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemePrenses Elif Eslem bekliyoruz
ftsch -------------------- ---15 Aralık-23.deneme Prensesimize isim bulmasını bekliyoruz
yaren92 ----------------
---04 Mart-17.deneme
Kadifeden kesesini görmeyi bekliyoruz
@yusufseyma ---------------28 Ocak-9.deneme Çalışmalara devam

ilfa53 ----------------------11 Şubat-13.denemeÇalışmalara devam
Sonsuz_umut -----------18 Şubat-10.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ------------21 Şubat-16.denemeÇalışmalara devam
Kilim ve tohum -----------21 Şubat-17.deneme Çalışmalara devam
@nurduaa --------------------23 Şubat-?.deneme Çalışmalara devam
nurun_ala_nur ------ ---25 Şubat-20.denemePrensesini bekliyor
@mdk35-----------------------28 Şubat-32.denemeHsg tamamdır hadi hayırlısı
Karadut41 -----------------28 Şubat-44.denemeÇalışmalara devam
@ebrar09-------------------29 Şubat-22.denemeÇalışmalara devam
Ezra35 --------------------02 Mart-16.denemeÇalışmalara devam
Pembe-beyaz -------------10 Mart-14.deneme Çalışmalara devam
citlembik1994 ------------10 Mart-21.deneme Sabırla meleğini bekliyor
@Sermincigimm -----------12 Mart-14.denemeÇalışmalara devam
ciftsariliyumurta --------16 Mart-33.denemeKün Fe Yekün

S sudeizmir -----------------?-23.deneme Çalışmalara devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…