Gebe kalamayanlar buraya.....

günseli özdemir canım bayan. şartlar uygunsa (3 sene evlilik, 23 yaşı doldurmak, çocuğunun olmaması ve sigorta primi) hastane çıkartıyor sen rapor istediğini söylüyorsun 30 lira ücret veriyorsun rapor için onlar kendileri çıkartıyor. hatta hastanenin çalıştığı bir eczane var rapor çıkınca istersen hastaneye kadar ilaçların geliyor. ilk muayene 80 lira.. ben gerçekten çok memnun kaldım 2 günde bir takibim yapıldı ve ilaçları uygulamalı olarak kendileri öğretiyorlar.

sence ne zaman gideyim adetim yeni bitti adet olunca mı gideyim yoksa yumurtlama zamanımda mı gideyim

bir de böyle doktor bulamadım hastanenin sitesinde

sence ne zaman gideyim adetim yeni bitti adet olunca mı gideyim yoksa yumurtlama zamanımda mı gideyim

aşılama düşünüyorsan adetin 2. günü gideblirsin. ama öncesinde konuşmak görüşmek istiyorum dersen daha öncesi de olabilir.. benim düsensizdi adetim çarşamba doktora gittim perşembe adetim geldi cuma iğnelere başladım.. hastaneyi arayıp doktorun asistanıyla görüşebilirsin o da fikir verebilir sana doktor öncesinde görmek istiyor mu diye. beni ilk adetsiz muayene etti. benim aklımda giderken aşılama kesin olarak yoktu ilk gidişimdi o doktora

aşılama düşünüyorsan adetin 2. günü gideblirsin. ama öncesinde konuşmak görüşmek istiyorum dersen daha öncesi de olabilir.. benim düsensizdi adetim çarşamba doktora gittim perşembe adetim geldi cuma iğnelere başladım.. hastaneyi arayıp doktorun asistanıyla görüşebilirsin o da fikir verebilir sana doktor öncesinde görmek istiyor mu diye. beni ilk adetsiz muayene etti. benim aklımda giderken aşılama kesin olarak yoktu ilk gidişimdi o doktora

anladım canım aslında bir ön görüşme mi yapsam diye kararsız kaldım yoksa temmuzda bayram dönüşümü yaptırsam bilmiyorum canım ya eşiminde benimde hiç bir sıkıntımız yok ama 14 aydır olmuyor kafam çok karışık

anladım canım aslında bir ön görüşme mi yapsam diye kararsız kaldım yoksa temmuzda bayram dönüşümü yaptırsam bilmiyorum canım ya eşiminde benimde hiç bir sıkıntımız yok ama 14 aydır olmuyor kafam çok karışık

takip falan yaptırdın mı hiç . ben geçen sene 4 kere klomenle yumurta takibi yaptırmıştım

takip falan yaptırdın mı hiç . ben geçen sene 4 kere klomenle yumurta takibi yaptırmıştım

1 defa yaptırdım doktor bana klomen bile vermedi ben kendim istedim zorla kullandım 1 ay ama olmadı. zaten klomene gerek yok yumurtaların gayet güzel büyüyor ve çatlıyor istersen aşılmaa yaptır dedi bende çıkınca yaza kadar beklesem mi diye düşündüm

1 defa yaptırdım doktor bana klomen bile vermedi ben kendim istedim zorla kullandım 1 ay ama olmadı. zaten klomene gerek yok yumurtaların gayet güzel büyüyor ve çatlıyor istersen aşılmaa yaptır dedi bende çıkınca yaza kadar beklesem mi diye düşündüm

Çatlatma iğnesi deneyebilirdi aslında. Aşılama öncesi yumurta takibi yapıyorlar önce. Hsg cektirdin mi

evet canım ilk aşılamamdı ve çok şükür ilkinde tuttu. hastane olarak medipol mega da günseli özdemire yaptırdım. bende daha önceden yoktu ama 1 sene önce klomenle takip görmüştüm sonrasında pko gelişti adetlerim düzensizleşti onun haricinde bişi yoktu. fiyat olarak 1250 lira hastane aldı. sadece ilk muayene de ücret verdim sonrakilerde para vermedim. ilaçlar için rapor çıkarttı hastane rapor 30 + 245 lirada iğnelere verdik.
Canim bu ilaclar 245 diyorsun ya bu standartmi yoksa kisiye göre degisiyormu bu fiyat

@Sermincigimm canım benim nerelerdesin düştüm kendi halime girip tam bakıp çıkıyorum aklımdasınız sen ve diğer arkadaşlar ım merak ettim herşey yolunda dimi :KK66:

kızlaaarrr günaydın :)) uzuuuuuuuuuunnnnnnnn süredir giremedim nasılsınız :) biz 66 günlük olduk çok şükür herşey yolunda annelik çok güzel çk tatlı bir melek . kortugu sevındıgı üzüldüğü her an elleri kolları boynunuzda sizi en seven kucağınızda. en kısa zamanda isteyen herkese nasip olsun

kızlaaarrr günaydın :)) uzuuuuuuuuuunnnnnnnn süredir giremedim nasılsınız :) biz 66 günlük olduk çok şükür herşey yolunda annelik çok güzel çk tatlı bir melek . kortugu sevındıgı üzüldüğü her an elleri kolları boynunuzda sizi en seven kucağınızda. en kısa zamanda isteyen herkese nasip olsun
Masallah canim buyumussunuz artik... insallah bende sag salim kucagima alirim, bu aralar cok kasilmam var cok sertlesiyo erken dogacak diye korkuyorum :110:

X