Gebe kalamayanlar buraya.....

Haklısın canm ne diyim bilemedim. Ama üzülme bak kendin de diyon nasip diye. Bende filmi üni. hastanesinde çektirdim doktor falan çok iyiydi çok içime sindi evime de yakın zaten SGK anlaşması yok özelden bi farkı yok haliyle. Tedavi olursam oraya giderim artk. Sende sıkma canını vardır herşeyde bi hayr. Allahım emeklerimizi boşa çıkarmasın. İnşaallah bu aşılaman tutar da sağlıkla kavuşursun bebişine canm üzülme biraz akışına bırak bakalım madem :KK5:
Evet canım eşimde üniversite yi çok iyi diyip övüyor bilmiyorum bakalım inşallah canım inşallah ama yok bu seferde bişey olmaz benden :KK43: aynen canım benim

Adet sancım yüzünden duramıyor um kızlar içim duygularım çok kötü çok üzülüyorum o kadar eminim ki aşılamam tutmayacak korkuyorum adet olucam bi daha ki ay da dua ediyorum çok ediyorum olmuyo işte hayatım boyunca hep bu korku beni bırakmıyacak eşimden gizliyorum göz yaşlarımı şuan lavoba da ağlıyarak yazıyorum
:cry::KK42:

Adet sancım yüzünden duramıyor um kızlar içim duygularım çok kötü çok üzülüyorum o kadar eminim ki aşılamam tutmayacak korkuyorum adet olucam bi daha ki ay da dua ediyorum çok ediyorum olmuyo işte hayatım boyunca hep bu korku beni bırakmıyacak eşimden gizliyorum göz yaşlarımı şuan lavoba da ağlıyarak yazıyorum
ahhh canım aynı düsüncelere sahibiz rabbım nasip edecekkı olsun ne desek ne yapsak boş

Kızlar merhaba gebelikte minoset kullanımı zararlimidir acaba benim mogrenim var tuttu ağrı kesici de icemiyom minoset icsem zararlı olurmuki

Bayağı uzun zaman geçmiş canm allah yardımcın olsun bakarsın geç döllenme falandır değilse de bi an önce gelir inşaallah adetin benmde bikaç ay önce böyle oldu senede 2 defa gecikme olması normalmiş umarım düzene girer :KK66:
bilmiyorum artık ya olsaydı artık çıkardı ne kadar zaman geçti. :KK43:

Canim ya skma canini... seni cok iyi anliyorum bende bi zamanlar her ay adet oldugumda gozyaslarina boguluyodum... biliyorum cok zor ama sadece sabr ve dua,allahtan istiyicen baska care yok,bol bol duaaa

Bu üçüncü doktor canım hatta dördüncü aday da özel de iki özel doktor a gittim ikinci doktor vardı bana senin işin zor git üniversite ye benim profosör atirkadaşlarım var daha iyi bir şekilde ilgilenirler dedi ben sana yardımcı olamam senin işin zor dedi benden muayene parası da aldı yol verdi o gün bu gündür üniversite hastasıyım eşimde burada tedavi ol mamı ön görüyor aşılama da da tüp bebeğeğe geçmek için o yüzden umutlu değilim tüp bebek de tutmazsa o zaman çok zor olur benim için psikolojik olarak çekerim bilmiyorum nasip olacağın önüne geçemem nasip ise her şekilde beni bulur emanetim ama nasip değilsede ne yapsalar boş değilmi bunu da göz önün de bulundurmaya çalışıyorum :KK43:([/QUOTE
Sorun nedir ki bu kadar zormus .umudunu yitirme Rabbim nezamn nasip ederse olur.

Kızlar merhaba,
Maalesef benimde olmuyor.. gerçi daha yeni sayılırız ama genede insan her ay sonunu hüsran görünce üzülüyor. . 13 haziranda evlendik eylüle kadar yasemin kullandım. 3 4 ay olmadı. . Bi ocakda 8 gün gecikme yaşadım sevindim 9.günü hüsrana uğradım..adetim bitince doktora gittim sadece ultrason la baktı yumurtaliklar iyi dedi bi sorun görmüyorum dedi dedim hormon testi yapmicakmisiniz dedim gerek yok cevabını aldım. . Folk asit kullanıyorum ama bu ayda kırmızı kartla şuan oyun dışı kaldım.. inşallah allahım bizlerde nasip eder..

Kızlar merhaba,
Maalesef benimde olmuyor.. gerçi daha yeni sayılırız ama genede insan her ay sonunu hüsran görünce üzülüyor. . 13 haziranda evlendik eylüle kadar yasemin kullandım. 3 4 ay olmadı. . Bi ocakda 8 gün gecikme yaşadım sevindim 9.günü hüsrana uğradım..adetim bitince doktora gittim sadece ultrason la baktı yumurtaliklar iyi dedi bi sorun görmüyorum dedi dedim hormon testi yapmicakmisiniz dedim gerek yok cevabını aldım. . Folk asit kullanıyorum ama bu ayda kırmızı kartla şuan oyun dışı kaldım.. inşallah allahım bizlerde nasip eder..
Canim doktorunu degis ne denek gerek yok bennilk gittigim doktorum her testimi yapti hersey normal dedi erken adet oldum baska doktora gittim bi hormonum yuksek cikti ve catlamamis yumurtalarin var dedi yani bi doktorla olmuyor :KK43:

X