Gebe kalamayanlar buraya.....

amin canım ne güzel dua etmişsin rabbim kabul buyursun cümlemize inşaallah

Bilmiyorum abla utanıyo mu korkuyo mu bilmiyorum eltimle konuştuk abıne söylüyeyim konuşsun o daha iyi anlar çünkü abinde ilk zamanlar gitmek istemiyodu ama şimdi kendisi gidiyor dedi.. bakalım inş fayda eder konuşmada gider yoksa bizim tedavi 3-5 ay daha gecikecek gibi..Ben artık ne gerekiyorsa bir an önce olmasını istiyorum beklemek çok zor..

Çok teşekkürler. Bugün adet olmayı bekliyorum ama henüz olamadım. Zaman geçmek bilmiyor. Bekliyoruz bakalım..

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati 13:56
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme Prens Buğra Miraçbekliyoruz
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme Prens Mehmet Eymenbekliyoruz
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme Prens bekliyoruz
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
gamzeli es ----------------3 Ağustos-15.denemeÇalışmalara devam
nurun_ala_nur ----- ---18 Ekim-16.denemePrensesini bekliyor
Eylulll09 -------------------19 Ekim-17.denemeÇalışmalara devam
ciftsariliyumurta -------20 Ekim-29.denemeÇalışmalara devam
yaren92 ------------------22 Ekim-13.denemeÇalışmalara devam
ftsch -------------------- ---24 Ekim-21.deneme Totem motem hak getire
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ------------29 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 -----------3 Kasım-11.deneme Sabırla bekliyor
cansu1109 ----------- ---30 Ekim-5.deneme Çalışmalara devam
@mdk35--------------------4 Kasım-29.denemeDetaylar ne durumda ne yazayım buraya
seyyav ---------- ---8 Kasım-6.deneme Çalışmalara devam

canım amh testini nerede yaptırdın? adetliyken mi yaptırdın yoksa norma bir gün mü?
Amh testinde gün hiç farketmiyor adetli adetsizde farketmiyor.Ben devlet hastanesine gittim orda kadın doğumcum yazdı amh tetsini aşağıda kan ver dedi öyle ücretsiz yapıldı.Ama her devlet hastanesi yapmıyormuş.Çünkü dışarda özellerde 180 tl.ye falan yapıyorlar

çok sağol canım Allah razı olsun şimdi gözyaşları içinde dua ediyodum ki mesajını gördüm. Rabbim inşallah en yakın zamanda versin mucizeni..

bende bugün birlikte çalıştığım arkadaşın hamile olduğunu öğredim iki göz iki çeşme ağlayarak Rabbime sığındım yine

bayanlar bişi sorucam bu şekilde olan var mı acaba benım adetım bıter bıtmez normal akıntım başlıyor dün yıkandım bugün normal şeffaf akıntı bu normal mi sizce

bn demiş olabilirim özelden özele bile sonuç farklılık gösteriyor çünkü kullanılan cihazın teknolojisine doktoruna bile bağlı biz iki farklı özelde ve devlette defalarca yaptırmıştık...bi de devlette yaptır derim ona göre yoluınu çizersin

canım zaten 4 kere özelde birini de üniversitede yaptırdık.

canım zaten 4 kere özelde birini de üniversitede yaptırdık.
ilaç verdilerse devam edin bide evicap kullanıyomu lokosit için antibiyotik vermişti bize ..mesela bz ateş ölçümü takip ettik burdaki çoğu arkadaşımız yaptı ..ondan sonra eczaneden işte test alıp herhün yumurtlama günlerini takip eden oldu...taze sıkılmış havuç suyu içsin günlük ve keçi boynuzu yani takviye yollara başla bide böyle denemeye devam edin

cnm lökosit için eşine hangi ilaç verilmişti benm eşiminde 3 milyon oldugu için doktora sormayı unuttum senin eşin ne kullandı

Canım dr bu lökosit olarak görünen şeylerin bu kadar antibiyotikten sonra geçmesi lazım,yeni oluşmaya başlayan spermler lökosit olarak algılanır genelde o yüzden antibiyotiğe gerek yok sadede proxeed plus yeterli dedi.ama biz yeterli görmedik :) eşim şuan proxeed plus,evicap,zinco ve propolisli bir ilaç kullanıyor,ayrıca sabah ve akşamları soğuk pres keçi boynuzu pekmezi yiyor,henüz yenisi gelmediği için keçi boynuzu kürü yapamıyorum,hep eski kurtlu olanlar kalmıştı ben de yerine soğuk pres pekmez aldım.bir de saraçoğlu yabani iğde doğal e vitamini kaynağı morfolojiye çook iyi geliyor demişti bir videoda,geçen gün kayınvalidemlerin bahçesinde gördük hemen topladık bir poşet ondan yiyor,onun haricinde de sağlıklı beslenmeye dikkat ediyoruz. ben ovülasyon testi ile yumurta takibi yapıyordm,geçen ay klomen kullandım ama bu ay gitmedim,bal çörekotu bal yapıyorum 3gündür. haftaya bugünlerde yumurtlamış olurum inşallah. Bu arada bildiğim kadarıyla havuç ile keçi boynuzunu aynı zamanda kullanmayın diyorlar o yüzden de havuç suyu kullanmıyoruz şimdilik. inşallah iyi haberler veririm ben de yakın zamanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…