Gebe kalamayanlar buraya.....

Arkadaşlar kafama takılan bir şey var,hepimiz araştıra araştıra dr olduk zaten :) Eşimin gittiği hastahanede 3 kere test yaptırdık ve sonuçlar hareket toplam %57-67-70 sayı ml de 16-18-16 milyon morfoloji 8-11-11 lökosit 1milyon üzeri ve sıvılaşma abnormaldi, sorunumuz lökosit ve sıvılaşma idi ve bunun için ağır bir ilaç kullanıyordu eşim,dikkat ettim ve sıvılaşma sorununun çözüldüğünü fark ettim ama geçen hafta gittiğimiz fakültede yapılan testlerde hareket toplam %35 sayı ml de 20milyon morfoloji %7 çıktı lökosit yine 1milyon üzeri sıvılaşma 25dk çıktı. Dr ve bir biyolog arkadaş bana sonuçlar değişiklik gösterebilir,herkes farklı değerlendirebilir sonuçta lam üzerinde bulunan 300-400 karecikten sadece bir tanesine bakılıyor ve kimisi lamın üstündekine kimisi altındakine kimisi de ortasındakine bakar,lökosit için yeterli antibiyotik almışsın,yeni oluşmaya başlayan spermler lökosit olarak görülebiliyor çoook küçükken dedi ve sonuçlar kötü değil normal deneyin dedi. ama kafam allak bullak oldu. Sözde kafama takmayıp 3 ay daha normal deneyip ondan sonra aşılama düşünecektik ama ben testler arasındaki farktan dolayı çok karışığım. Bana devlette yaptırın diyen arkadaş bana fikir verebilir misin acaba?

Hamilelik Takvimi
bebeem -------------------13 Ocak-10.deneme İyi ki doğdun Prens Umut Alper19 Eylül 2015 Doğum Saati 23:45
@pembebasliklikiz-------9 Şubat-6.deneme İyi ki doğdun Prens Muhammed Eymen 20 Eylül 2015 Doğum Saati 22:30
tm26 ----------------------3 Şubat- 3.deneme İyi ki doğdun Prens Mert 11 Ekim 2015 Doğum Saati
umutbitmz ---------------17 Mart-12.deneme Prens Buğra Miraçbekliyoruz
aysima00 -----------------24 Mart-26.deneme Prens Mehmet Eymenbekliyoruz
@emikra--------------------31 Mart-13.deneme Prens bekliyoruz
esoes1919 -----------------21 Nisan-3.deneme Prens bekliyoruz
zeynepsibel ---------------9 Haziran-14.deneme Prens Muhammed Erdembekliyoruz
@Melekkaya19 -------------2 Temmuz-24.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
Karabocugum -------- ---3 Eylül-6.deneme Cinsiyetini bekliyoruz
gamzeli es ----------------3 Ağustos-15.denemeÇalışmalara devam
@mdk35---------------------01 Ekim-28.denemeBu sefer doktora gitmekte kararlı hayırlısı
nurun_ala_nur ----- ---18 Ekim-16.denemePrensesini bekliyor
@ebrar09-------------------19 Ekim-17.denemeÇalışmalara devam

ciftsariliyumurta -------20 Ekim-29.denemeÇalışmalara devam
yaren92 ------------------22 Ekim-13.denemeÇalışmalara devam
ftsch -------------------- ---24 Ekim-21.deneme Totem motem hak getire
Sirinemm_lina ----------22 Ekim-13.denemeÇalışmalara devam
@RUKAYYE44 ------------29 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
Ezra35 --------------------30 Ekim-12.denemeÇalışmalara devam
citlembik1994 -----------3 Kasım-11.deneme Sabırla bekliyor
cansu1109 ----------- ---30 Ekim-5.deneme Çalışmalara devam

@yusufseyma ---------- ---8 Kasım-6.deneme Çalışmalara devam

geçmiş olsun canım herkeste yine salgın.ben ne yapayım amh baktırdım 0,05 çıktı düşük yani yumrta rezervim.bende doktordan 24 ekime randevu aldım sadece ön görüşme bakalım ne diyecek bekliyoruz görüşme gününü.

hayırlı uğurlu olsun canım Allah kucağına sağlıkla almayı nasip etsin maşaallah

ama sen üstüne düşeni yapmışsın tabiki onunda görünmesi gerekir ve tabiki sağlıklı çıkmasını ister gönül en azından iç ferahlığı.dua et sen canım Allah'a o gitmeyenleri götürtür gerekiyorsa hiç üzülme.

polip ameliyatı için hiç korkma çok kolay şükürler olsun.ama yinede tabiki gerek kalmaz inşaallah.normal gelmiyor deme senin gibi sağlıklı olup bekleyenler var rabbimin ol demesini.dilerim rabbim gönlüne göre verir üzmeden sağlıkla sıhhatle

Arkadaşlar maşallahhhhhh. herkes prens bekliyor. Şu listeye birkaç tane prenses çokkk iyi olur de mi,inşallah prenses haberlerini de biz bebiş bekleyenlerden duyarsınız!

ameliyattan önce soğan kürü dene bence. boşuna bıçak altına yatma. soğan kürü çok etkili. eminim düzenli yaparsan faydası olacaktır.
polip et ben demek olduğu için canım anca olduğu yerden kazır gibi alıyorlar kazımak derken tabiri öyle yoksa kazımıyolar tel gibi bişeyle alıyorlar yani soğan kürü polipte etkili değil malesef canım

bunları sıkıntı etmeye ne gerek var kızlar onu yaratırken herşeyini düşünen rabbim tuzlama işimi kusur kalmış.tuzlamayı bildiğin bereket falan için değil ilerde teni kokmasın diye yapıyorlar ve bana saçma geliyor açıkçası.bereket dediğin dediğin zaten bebeğinle beraber gelir ona hamileyken ettiğin ibadetlerin sonrasında nasıl imanlı yetiştirdiğinle alakalı bence.Hepimize hayırlı imanlı sağlıklı evlatlar nasip etsin rabbim

canım amh testini nerede yaptırdın? adetliyken mi yaptırdın yoksa norma bir gün mü?

anladım canım teşekkür ederim. ben yumurta takbi yaptırmayı düşünüorum da. o nasıl oluyo bilgin var mı????
ben yaptırdım.adetin 2.günü kontrol yapıyordu.3.günü klomen kullanıyordum sabah 1 akşam 1 adet tok karnına 5 gün süreyle.klomen bittikten sonra 11.gün çağırıp yumurta büyüklüğüne bakıyodu.sonra 13.gün tekrar çağırıyordu tekrar bakıyordu eğer 18 mm. ve yukarısı olmuşsa yumurta büyüklüğü çatlatma iğnesi yazıyordu birde yanına duphaston yazıyordu bana.çatlatma iğnesini dediği gün ve saatte vurdurduktan sonra 36 saat içinde çatlaması gerekiyor en geç.hafif kasığında ağrı olursa bilki çatlıyor demişti.çatlama olduktan sonraki 1 hafta gün aşırı ilişki veriyordu ve 16.günü duphaston kullanıyordum bazı doktorlar progestan veriyormuş.oda adet olursa günü düzenliyor olmaz gebe kalırsan bebeğin tutunmasına yardımcı oluyormuş.böyle işte dilerim faydalı olur.birde klomenden sonra çatlama olmazsa kiste dönüşebiliyor yumurta benim bir defasında kiste döndü ardından 2 ay kontrollerde kist göründü. 15 gün önce baktırdım kist gitmiş artık.

heee zaten ilerleyen sayfada yazmışsın kız saatini öptüm seni :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…