Gebe kalamayanlar buraya.....

proxeed plus fiyatı ne kadar bide neye iyi geliyor bu

cnm lökosit için eşine hangi ilaç verilmişti benm eşiminde 3 milyon oldugu için doktora sormayı unuttum senin eşin ne kullandı
Kızzzzz senin eşinde lökosit mi var??? Ne dedi sizin dr lökosit için? Ya canım benim eşime önce cipro,rodin ve bir ilaö daha vermişlerdi,sonra cec plus 1000 kullandı,olmadı bactim fort kullandı 2 ay,o da olmadı tetradokx kullandı,en son da arimidekx kullandı,eğer lökosit olsaydı şimdiye kadar geçerdi onlar yeni oluşmaya başlayan spermler olabilir dedi dr.

proxeed plus fiyatı ne kadar bide neye iyi geliyor bu
canım pahalı bir ilaç ya, 135tl kutusu ve 15gün gidiyor. Dr bunu önerdi,aslında muadili ilçalar var da eşim illa dr un dediğini alacam dedi,ilaca verdiğimiz parayla aşılama yaptırırdık vallahi. amannnnn normal yoldan gelsin de ben parada değilim.

eee öylede cnm bizde bilseydik direk tüp yaptırırıkdır 1,5 yıldır giden para ile

soğuk pres daha iyi kendin ne kadar doğru ayarlayabilirsin bzd kullandık aylarca sonra bıraktık ....evicap 400lük kullandı ...kızartma kola sigara falan kesinlikle yoktu...dar çamaşır pantolon yok sıcak duş kesinlikle yok çünkü spermleri öldürüyo

doktor bişey söylemedi cnm bende mantar oldugu için arkadasım dedi eşinin lökosit degerine bak dedi 1 milyon olması gerek dedi bnm esimin 3 milyon oldugu için sordum cnm

Canım çok şükür eşim sigara kullanmıyor,ben de o kullanmıyor diye bırakmıştım tanıştığımızda iyiki de bırakmışım. Her ne kadar kilo alsam da sigaradan daha zararlı değildir herhalde. eşim etcildir benim bir çok erkek gibi ,kızartma pek yapmam,kola arada bir içiyoruz,öyle dar denecek şeyler pek giymez yani o açıdan sıkıntımız yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…