Gebe kalamayanlar buraya.....

Herkese iyi akşamlar arkadasima hamile kalmak için hayıt otu kullan diye öneride bulunmustum. Troid için hap kullanıyormuş hayıt otunun herhangi bir yan etkisi olurmu diye sordu internette araştırdim herhangi bi yan etkisini bulamadım ama yanlışta yönlendirmek istemedim size bi sormak istedim aranızda bilen bize yardımcı olabilecek var mi ? Troid hapi alırken hayıt otu kullanmanın herhangi bi zararı olur mu sizcee ?

oyyy oy gözün aydın canım.. nasılsınız bebiş ve sen.. doğum nasıl oldu.. rabbim sağlıkla sürdürmenizi nasip eylesinn....tazecik annee

Çok sukur ben iyiyim canim bebisimde iyi di ama sarilik oldu yeni doğan sari ligi hastanede su an yarın insallah aksilik çıkmaz da çıkar yavrum doğumu da anlaticam

Kizlar tekrardan herkese çok teşekkür ederiz alıntı yaptığımda oldu yapamadigim da o yüzden kusura bakmayın çok sukur pazar gunu sabah 8 30 da suyum patladı azar azar gelmeye başladı hemen gittik hastaneye yatisim oldu 10 dkk da bir sonra 8 dkk ka 5 dukka derken 2 dkk ya geçti sancı kısmı zordu evet ama rabbim verdi kolayligini 4 saat sonunda 9 cm oldu dedi ebe çok iyi ilerledi dedi doguma aldilar dogumda kolaydi 10 dkk 4 . Ikinmada geldi sipam 13 56 da bizden boyle optum hepinizi

geçti gitti cano inşallah bzm de kolay geçer o zmn sen prenses doğum yapmadın

Esin yanindayken her zmn iyi aslnda :) onlara biz kadar agir gelmez evet misafirlikte falan iyi olurda ben evde yatirmam ona fazla ya daracik yerde yatacana rahat rahat besikte yatar yada yatakta falan yatr

Canim tuzlama isini sakin yapma gecen annelikke ilgili bi site paylasmis bebegi tuzlamak vucudunda su kaybina neden oluyoms hatta Allah korusun hayatini kaybetmesne bile neden oluyomus bak arastr

baktım netten de çoğu insan yapıyo aslında da o zmna bağlı bizimkiler yapalım derse ama bn suyuna koyabilirim ...millet iyice tuzlayıp bekletiyomuş ama o kadarını yapmam cano belki hiç yapmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…