Gebe kalamayanlar buraya.....

Bencede banada sacma geliyo abla zaten cildi hassas oluyo meleklerin biz bile denizden cikinca tuzlu suyla duramiyoruz onlar nasil durcak bende netten alinti yaptim onu zeynep icin

Canım benim ya imtihanımız bunlar bizim ağlama diyemem ben de ağlıyorum bunaldıkça işte o gözyaşları içten kalpten geldiği için unutmayıp dua etmeliyiz gözyaşı dökerken.cümlemizi doktor doktor gezdirip aratmasın rabbim.doktorlarla şifa bulacaksak eğer görünür görünmez hekimlerini çıkarsın karşımıza evlat sahibi olabilmemiz için hayırlı hekimlerini vesile kılsın bizlere.15 gün önce doktor yüzüme senin çocuğun olmaz dedi.ben içimden dedimki senin demenle değil rabbimin ol demesiyle olur.bekarken de öyle derdim hiçkimse istediği için değil rabbim istediği için yaratıldım..yeterki alnımıza hayırlı ömürler hayırlı eşler hayırlı evlatlar yazsın rabbim.

Slm kizlar nasilsiniz ? Ben iyiym cok şükür bebisle uğraşıyorum surekli rahat bırakmıyor. Gecen hafta sunnet ettirdik simdi cok sukur iyi :) sizler nasilsiniz?
aleyküm selam canım maşaallah ikinizin de iyi olmasına sevindim. e artık uğraşacaksın annesi bir erkeğin daha var yani Allah bağışlasın.hayırdır canım bir sıkıntı oldu da doktor mu sünnet edilsin dedi yoksa siz kendiniz mi öyle istediniz.

Allah razi olsun canim. Doktor erken yaparsanız en sagliklisi dedi babasi da yaptiralm dedi yaptirdik sunnetini oyle canim :))

ve aleyküm selam iyiyim hamdolsun sen nasılsın bebeişin nasıl kalp atışlarını duymuşsunuzdur sanırım
sağlıkla gelsin inşallah canım
Hayırlı sabahlar ..
duyduk ablacım 2 aylığız şu an da..
Bende iyiyim evdeyim hep dinleniyorum
3 ay dikkat etmem gerekiyomuş..
Senin nsl gidiyo??

Allah razi olsun canim. Doktor erken yaparsanız en sagliklisi dedi babasi da yaptiralm dedi yaptirdik sunnetini oyle canim :))
o zaman hayırlı uğurlu olsun bebişin sünneti daha bebekken erkek adam oldu yani :) damatlığınıda göstersin Allah bu bebenin herşeyi erken sana hemencik gelin getirir bu velet :)

mrb bu arada sizde m bebek için ugrasıyorsunuz bizim gibi :)
evet canım bende uğraşıyorum 2,5 sendir bir dış gebeliğim oldu sonra tüp bebek olmadı yumurta takibinde olmadı öylee işte Allah'tan ümit kesmiyoruz bekliyoruz dua ediyoruz.cümlemize hayırlısıyla nasip etsin inşaallah

amin cnm bnnm sorunuz ne cnm
bende 2,5 yıllık evliyim 14 aydrda korunmuyorum bizde bekliyoruz cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…