GAZZE deki kardeşlerimiz için sadece bir dua.....

evet cnm bende gördüm sahurda yatmadan çekin deniyor.....................

Hoşgörü, farklı inanç, düşünce ve davranışlara sahip insanları anlayışla karşılamak, bu kişilerle beraber yaşama olgunluğunu göstermektir. Hoş görü yapılan yanlışlara, haksızlıklara ve zulümlere karşı sessiz durmak onu görmezlikten gelmek değildir.

Susun bi Allah askina ya neyi kime anlatiyorsunuz birakin acimizi yasayip dua edelim
Iste ne yapip yapip bizi bize düşürüyorlar
Biz en cok kebdimize kötülük yapiyoruz bir olamıyorum birbirimizi dinimizle inancimizla yargilarken asil düşmanlar planlarini gercekleşyitiyorlar kac tane musluman ülkesi var ama birlik beraberlik yok herkes kendi cikarlarinin arkasinda

Burda tartişmakla anlatamazsiniz bişeyler kendinize gelin yeter artik yeter....

Son düzenleme:

Sen neyin neden yapıldığını bilmiyorsun daha.. Herşey güllük gülistanlıktı, Hamas gitti füze attı değil mi? İsrail'in kara harekatını savunmak ne demek? dün gece kaç kişi öldürüldü, kaçı Hamas militanıydı? Nasıl bunun arkasında olabilirsin? Ama bu sorular sana fazla gelecek yine demagoji yapacaksın.. bla bla bla

Sen şurada kanlı canlı karşımda olacaktın da ben gösterecektim sana hoşgörüyü

İştee elden bir şey gelmeyince burada bulduğumuz saçma sapan insanla uğraşıyoruz.Yazık halimize vallahi ancak tvden izle netten takip et...Neyse bir şey diyemiyorum...

Bana bay geldi cidden
İsrail'e hak verene mi yanayım Müslümanım deyip diğerlerini vicdansız ilan edene mi
Çok talihsiz açıklamalar ve tartışmaya kapalı kişiler olduklarından bi işe yaramıyor

Asıl meseleye dönelim İsrail için Ya Kahhar, Filistin için Ya Cebbar

kara harekatı haklı değildir.yıllardır aynı bahenlerle ,aynı uydurma haberlerle ,bize saldırıyı önce onlar başlattı diyerek ,çocukça yalanlarla,Filistine saldırıyorlar..
çocuklar siviller ölsün istemiyorlarsa orayı bombalamazlar..bu görüntüler rağmen teroristler öldü bizdeki bilgilere göre diyorlar..ölenle masum çocuklar halbuki..şimdi nasıl inanılsın kaynaklarına?
bu kadar saf olmayın lütfen...bir de tarihçiyim diyorsunuz..o zaman sebepleri neden Filistin ne dertleri var bir araştırın altında yatan sebepleri,Gazzenin neden değerli olduğunu yıllardır uğraştıklarını..

En büyük sorunları bitecek. Kafirden kurtulalim da inşallah kendi içimizdeki zalimlerden de kurtulacagiz. Ve şunu unutmayın. Onların bir gün soylarinin tukenecegi zaten mujdelenmistir .
semidora ne kadar kjatılmıyorsam size de o kadar karşıyım...
madem bu akdar Müslümansınız o zaman Allahın herhangi bir kulu için bu sözleri serfetmenin ne kadar yanlış olduğunu bilöemn gerekirdi..Musevi olup da sizden daha temiz kalpli,cennete gidecek kullar da olabilr unutmayın..belki sizin yerinize hatta

Sırf kendisi ile aynı düşünmüyor diye s... g.. diyor bana bu üye,bu nedir ya,bu bağnazlığın tarifi yok.

Ben duydum. Onlar kordurler, sagirdirlar ve dilsizdirler ne deseniz anlamazlar. Onların kalpleri muhurlenmistir. Doğruyu goremezler...

Ayrıca Efendimizin ahlaki üzerinde durmama gerek var mıdır? Onun ahlaki Kur'an ahlakidir zaten...

semidor adlı kişi için güncel...

İsraile hak veren onlardandır defolsun s...ksin gitsinnn burdan ozamannn........................................

ben tüm katliamlara karşıyım amaç ne olursa olsun..yeter artık sonu gelsin..bakın suriyede yaşananlar ülkemize yansımadımı..kimsenin ölümü kimseye huzur getirmez..kendini kandırmaktır bu..

Yahu İsrail füze olayı olmasada hergün 100 lerce eve operasyon düzenliyor zaten masum İsrail yapmazda dersin sen ...ne demek ben nerden bileyim füze sayısını 98 füzeyi ki onuda ramazan kampanyası 30 füze diye idrak etmişsin ama aklında tutmayı biliyosun ...sen bu son saldırı olmasa israilin filistine çektirdiği zulmü ki senin için tam tersi bilir miydin acaba çok merak ettim...üniversitenin tarih hocalarına teessüf ediyorum okurken kendini tarihçi ilan etmiş bilinçsiz bir nesil yetiştiriyorlar sanırım..okulu bitir öyle konuşalım diyeceğim fakat bu kafayla bir beden büyük saçmalamaya başlayacaksın muhtemelen..yakın tarih öğrencisi olduğuna inanmak içimden gelmiyor biliyomusun beynimin lobları algılayamıyor kabul etmiyor hunharca reddediyor...şimdi sen tarihçiyim insanım israili sizden iyi tanıyorum filistin haksız kafasındasın ya vallahi ben utanıyorum insan olduğuma ..NETENYAHU senin gibi bir fanı olduğunu bilse fahri hemşehri ilan edip şehrin anahtarınıda sana verir..sende böyle bir bilimsanat ülkesinde sonsuza dek mutlu yaşarsın bizde kerevetine çıkarız..

arkadaş zaten sorulan soruların hiçbirine cevap veremiyor ki
sonra da tarihçiyim diye geçiniyo

Bilgece, biraz sakin ol
Ayetlerin doğruluğu açıktır ancak onları naklederken biraz ılımlı bir sunum gerekir, öğretmek en büyük cihattır bilirsin
Öfkeleniyoruz bazen insani şeyler bunlar ama öfkede şeytandandır ve onunla mücadele gerekir
Aslında hepimiz aynı gemideyiz, kal sağlıcakla, sevgilerimle

Tehdit suçundan seni savcılığa şikayet etmeye gidiyorum.
Küfür,hakaret ve tehdit
Sebebi ise seninle aynı düşünmemek.
Kanlı canlı karşına geleceğim,görüşmek üzere.

arkadaşlar bence bırakın artık. bir kişi yüzünden toplu ban yiyeceksiniz. daha yeni gelen arkadaşlar var. boşverin. hepimiz zaten biliyoruz neyin ne olduğuunu.
neyse konuya gelince,Allahın adaletine inanıyorum. bir gün bu zulümü yapanların cezası cehenneme kalmayacak. kalmıyorda.

Son düzenleme:
Ben Teröristlere karşı savaşan herkese destek veriyorum
Ne gariptir ki terör örgütlerinin tamamına yakını müslüman
ve yine ne gariptir ki hepsi mazlum,hepsi suçsuz.

islamda teror diye birsey yoktur...musluman terorist olamaz cunku...musluman sanilan orgutler ya da millete yutturulmaya calisan orgutler olmasin onlar???

ayrica soyler misin? bu adamlar sucluyu oldurmuyor?? coluk cocuk herkesi katlediyorlar, soykirim yapiyorlar...ne terorunden bahsediyorsun?? simdi kani dokulen sutten kesilmemis yavrucaklar mi terorist yoksa anneleri mi???

Tehdit suçundan seni savcılığa şikayet etmeye gidiyorum.
Küfür,hakaret ve tehdit
Sebebi ise seninle aynı düşünmemek.
Kanlı canlı karşına geleceğim,görüşmek üzere.

buyur şikayet et
ortada bir tehdit mi var arkadaşım
olacaktın dedim olsaydın dedim olmanı dilerdim dedim

kalkıp yanına gelcem şimdi mi dedim fos bişey çıkmaz hadi git şikayet et..

Allahın adaletine inanıyorum ben gül sen hoşgörüyü görürdün sen benden yarımda olsaydınnn!!!!!!!
ben tüm katliamlara karşıyım amaç ne olursa olsun..yeter artık sonu gelsin..bakın suriyede yaşananlar ülkemize yansımadımı..kimsenin ölümü kimseye huzur getirmez..kendini kandırmaktır bu..

Tabiki her katliama karşıyızzz fakat burdaa yapılan bazı yorumlar çok iğrenç....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…