GAZZE deki kardeşlerimiz için sadece bir dua.....

Neyse arkadaşlar dikkate almamak en mantıklısı..

Filistin olayına gelince..Birleşip höt diyebilmek..

İşte bütün mesele bu !

Ayakkabıyı yeni gördüm arkadaş paylaşmış yüregime oturdu yine..

televizyonda o çocukları izlerken kahroldum gerçekten de..
ama bu durum hitleri haklı göstermemi ya da MUsevileri kötü göstermiyor gözümde..düşünün ki dğnyadaki en tehlikeli örgütler Müslüman örgütlerdir.ve cihat adına din adına yaptıklarını söylerler tüm kanlı eylemlerini..o yüzden tün israil halkına veya Musevi dinine mensup kişilere maletmeyi de haksızlık ve kindarlık olarak görüyorum..
her dinin ve soyun mutlaka iyisi kötüsü oalcaktır,İsrailin arksaında durup bu zulme onay verenleri de kınıyorum elbette ama bizler gibi içi yanan Museviler olduğuna da eminim ..

Sonsuz tebrikler bu mesaj için

Çocukların ölmüş resimlerini paylaşıyorlar hep bakamıyorumm Allahım bu nasıllll bişi

Okadar acizis ki seyirci kalmaktan başka yapacak birşeyimiz yok. Insanlık ve dünya adına utanç...

Ve dua etmekten başka yapacağımız bişi yok #TÖRÖRİST İSRAİL SOYUN KURUSUN..............................

Son düzenleme:

Vardı quarta ama seslerini kestiler..

amerika'da ve israil'de arap musevilerden oluşan kesim diklenmeye bu zülmü bitirmeye yönelik çagrılar yaptıgında tepelerine bindiler..

Mesele hitleri haklı görmek degil haklısın..Her katliam o devri kapsamalı ötesine gitmeden..O nazi kamplarında öldürülen yahudilerin resimlerine baktıkça içim ezilirdi...Ama kendi ezilmişliklerini diger milletlerden hunharca çıkarmak pahasına gösterdikleri bu pis yüzleri insanlara ''ne oluyoruz yahu'' dedirtiyor..

İnsanlık budur işte..Üzülebilmek..Hahahha hehehehe huhuhu demek degildir..

Anlayabilene ...

Zaten devletleri böyle ele geçiriyorlar, önce inançlarıyla oynanmış sahte bir örgüt türetiyorlar, IŞID Taliban vs. gibi, iç savaş çıkartıyorlar, sonra onlar birbirini yerken çekirdek çitleyip izliyorlar sonra barış getiriyorlar falan filan. Hep aynı hikaye...

Bir taşla iki büyük kuş, İslam terör dinidir algısı oluşturmak ve kaynakları sömürmek...

Neden her sakal bırakan müslüman mi oluyormuş? Hangi hoca insanları soymuş? Ben soyanlara hoca demem Üzgünüm. Siz diyor musunuz? Islam ahlaki olan solmaz çalmaz cirpmaz. Ayrıca neden dinden sogutayim ki insanları? Dinden soğumak isteyen neden benim lafıma baksın? Dini bütün bir insan dinden benim laflarimdan dolayi da soğumaz. Tutturmussunuz bi soğumak diye. Kim bu soguyanlar yahu? Ayrıca ben sizinle tartismayacagim ban yemeye gelmedim buraya. Artık cevap yazmazsaniz sevinirim...
çek hep böyle tipler islami yanlış tanıtıyo biliyomusun..giriyo kk ya saydırıyo....demiyorki yorumumu okuyan hiristiyanda olabilir yahudide yada hiçbir dine mnsup olmayanda..nerde bize öğretilen saygı...

Böyle tipler derken? Ne varmış benim tipimde pardon? O zaman siz Kuranı okumayın ya. Orda Yahudileri lanetleyen, inanmayanlara cehennem diyen ve puta tapiyor diye bilhassa tek bir kişiye inen feci sûre direk sizi mahveder.
Ben her zaman ayetle konuşurum. Üzgünüm kendimden bir şey katmiyorum. ...

Hahaha okuduğunu da anlayamıyorsun haa :))

Sen bu mesajda "İsrail'in arkasında durup bu zulme onay verenlerden" oluyorsun... Sabahtan beri haklılar diyorsun kız, ne dediğini de unuttun iyi mi?

Ben İsrail'in öldürdüğü çocukları savunmuyorum,yahut caniliğini.

Ben Kara Harekatının haklılığını savunuyorum,operasyonun içerisindeki canilik kıvamı beni ilgilendirmez.

Hangi ülkeye 100'e yakın füze atarsanız,karşılığını alırsınız.

Ama bu demek değil ki çocuklar,siviller ölsün.

HAMAS başta olmak üzere bu işin failleri kahrolsun.

müslüman lider diyince hz muhammed(sav) dan bahsedeceğimi nasıl düşünürsün ?
yazıklar olsun
esad ve diğerleri ülkesini katledenlerden bahsettim..

Çünkü benim için müslüman tek lider Efendimizdi. Belirteceksiniz o zaman cunku ben zalime musluman demem. Esad musluman miymis?

suriyedeki mezhep katliamı için ne diyorsunuz..1 gecede 500 kişi öldürülüyormuş..bebek çocuk kadın yaşlı genç

canilik kıvamının en ağırından başına gelir bir gün dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…