GAZZE deki kardeşlerimiz için sadece bir dua.....

Çünkü benim için müslüman tek lider Efendimizdi. Belirteceksiniz o zaman cunku ben zalime musluman demem. Esad musluman miymis?

belirtmek zorunda değilim sizin ne düşündüğünüzü de bilmiyorum.siz demagoji yaparak olay çıkarmak için hz muhammed e hakaret etti demeye bile getireceksiniz olayı
Allah böyle yani sizin gibilerden korusun. bağnaz düşüncelerinizi kendinize saklayın

canilik kıvamının en ağırından başına gelir bir gün dilerim

Hoşgörün ve iyi dileğin için teşekkürler.
Ailen ve çocuklarınla mutlu bir hayat sürmeni dilerim vicdansız bir deist olarak senin gibi hoşgörülü bir müslümana.
Neticesinde hepimiz insanız,mutluluk ve huzur sizinle olsun.

bugüne kadar israilin filistine attığı füzeleri saydın mı ya da saymayı denedin mi o füzelerin üstüne yazılan küfürlü mesajları gördün mü çok merak ettim son bir ayda atılan füze ile senelerdir atılan füzeleri birbirine nasıl empoze ettin filistinin füze bulacak parası bile yokken ...98 tane füzemi helal olsun keşke kaynakları olsa da daha çok füze elde etsede israili yerle bir etse şimdi sen burdanda cımbızla çekeceksin sen çekmeden ben sorumu yineliyim..
BUGÜNE KADAR İSRAİLİN FİLİSTİNE ATTIĞI FÜZE SAYISINI BİLİYOR MUSUN

Alkışlamak istiyorum seni arkadaşım
O algıyı yaratmakta kısmen başarılı olmuşlar sanırım, sayfalardır dilimde tüy bitti
Allah hepimizin yardımcısı olsun

Yahudiler öldüğünde Müslümanların tüm sorunları bitecekmi sizce..

En büyük sorunları bitecek. Kafirden kurtulalim da inşallah kendi içimizdeki zalimlerden de kurtulacagiz. Ve şunu unutmayın. Onların bir gün soylarinin tukenecegi zaten mujdelenmistir .

Hoşgörüm dine inanmayana deiste atesite ona buna
hoşgörüm caniliğe hak verene değil ASLAAAA!!

Yahu ben nerden biliyim İsrail'in Filistine attığı füze sayısını.

Ateşkes halinde,sırf liderinin evine operasyon yapıldı diye,sivillere ve şehir merkezlerine yüzlerce bomba yağdırılır mı ?

Şimdi bizim özel harekatçılar,IŞID liderini almak için operasyon yapsa ve onlarda yüzlerce füzeyi İstanbula atsa,bunun neresi savunulabilir ?

Keşke idrak edebilsen,terörün dini olmaz

Sonsuz tebrikler bu mesaj için
ben İsraili desteklemiyorum sizin gibi,sadece tüm bir dini veya ırkı kötülemenin yanlış olduğunu vurguluyorum.tam tersi İsrailin oplitikasını ve saldırıları lanetliyorum..tabii el altından ülekmizden bile verilen detekleri de..

Hahaha okuduğunu da anlayamıyorsun haa :))

Sen bu mesajda "İsrail'in arkasında durup bu zulme onay verenlerden" oluyorsun... Sabahtan beri haklılar diyorsun kız, ne dediğini de unuttun iyi mi?
ben de anlamadım ..belki de yazılanlardan sonra fikri değişti:)

evet kontescim haklısın yazdıklarında..dğnyada çok ciddi bir yahudi lobisi var.sayıları az olsa da çok öenmli posizyonlardalar..bu sebeplerle siyasi politik vs sebeplerle kimsenin eli kalmıyor bu adamlara..cesur liderler lazım karşı durabilmek için..
sen hoşlanmıcaksın belki yazacağımdan ama;öyle "one minute" demekle İsraile karşı gelinmiş olmuyor işte:)işin içne siyaset girince farklı olyuor herkes..
önce vicdan sahibi olmalı insan,dini, ırkı önemli değil..
yoksa 11 eylülde saldırıda ölenler için de içmiz acımadı mı yine kahrolmadık mı bizler Müslüman olarak..

Eki Görüntüle 1192871 kızlar bu yazı doğrumu sizce..

evet çok doğru..

işte bu tip insanlar yüzünden dine karşı önyargılı davranışlar oluyor.bu arkadaşın çoğu yorumu böyle mantık dışı.ama lütfen arkadaşlar takılmasın bizim dinimiz böyle kin,nefret dini değil.

En büyük sorunları bitecek. Kafirden kurtulalim da inşallah kendi içimizdeki zalimlerden de kurtulacagiz. Ve şunu unutmayın. Onların bir gün soylarinin tukenecegi zaten mujdelenmistir .

içimizdeki zalimlerden zor kurtuluruz onlarında destekçisi çok..aynı Yahudilerde olduğu gibi..dünya cennet olmaktan çıktı..gücü yeten yetene..

Hoşgörü, farklı inanç, düşünce ve davranışlara sahip insanları anlayışla karşılamak, bu kişilerle beraber yaşama olgunluğunu göstermektir. Hoş görü yapılan yanlışlara, haksızlıklara ve zulümlere karşı sessiz durmak onu görmezlikten gelmek değildir.

aklınızca sıkısınca hemen hoşgörüyü öne sürüpte susturmaya çalışmayın!!!!!!!

bu ne sacmalik arkadas??? hem diyorsunki "Ben Kara Harekatının haklılığını savunuyorum",
hemde "operasyonun içerisindeki canilik kıvamı beni ilgilendirmez" bu ikisi ayri olmuyor iste...

resmen musluman kani dokmekten zevk alan bir milleti savunuyorsun. dinin irkin neyse ne...bizi ilgilendirmez ama bu kan içiçi pisliklere hak veriyorsan sende insan degilsin!

kullanıdğınız dil çok ağır....farkına varmanız gerekiyor...Efendimizin dinsiz birine hiç duymadım vicdanı yoktur dediğini....bide her önüne gelen istediği ayeti istediği kişiye sunamaz....bende kendimden bişey katmıyorum....elhamdulillah kuranımıda okurum....cehennem ayetleri karşısında zaten kendim mahvolurum....kaldıki cehennem ayetleri sadece inanmayanlara inmemiştir...bence biraz Peygamberimizin ahlakı üzerinde de durmanız gerekiyor

Son düzenleme:

Üzgünüm o kadar çok hakaret eden var ki Efendimize lider diyince direk o sandım ben kimseyi öyle bir duruma getirmem merak etmeyin. Madem aynı dusuncedeyiz neden dediğim bir laftan dolayi müslüman kardesinizi savunmak ayibini örtmek yerine üstüne yurudunuz?
Benim gibilerden korusun mu? Amin diyim o zaman. Allah Ömrünuz boyunca sizi benim gibilerden korur inşallah! !!!
Neyse dediğim gibi tartışmak istemiyorum. Selametle. ..

dinler kendi halkı nın yaşaması için öldürmeyi emrediyor olsaydı ,şu an tüm yapılanlar iyi bir amaç için yapılıyor olurdu:44:

Ben Teröristlere karşı savaşan herkese destek veriyorum
Ne gariptir ki terör örgütlerinin tamamına yakını müslüman
ve yine ne gariptir ki hepsi mazlum,hepsi suçsuz.

Yine konu cennete, cehenneme gelmiş.
Kim karar veriyor arkadaşlar kimin cennete kimin cehenneme gideceğine?
Yok cennette şarap içeriz , siz kimsiniz de buna kara veriyorsunuz.
Meğer cennete cehenneme karar veren merci buradaymış, ben de merak ediyordum sırayla soralım madem ben nereye gideceğim söylesenize
Masumca dua bekleyerek açılan bir konuyu din savaşına çevirmişsiniz.
Gerçekten de ölen insanlar değil insanlık...
Biraz karşı görüşlere saygı !!

katliamın üstünü örtmemiz mümkün değil..kim yapıyorsa yapsın katliam katliamdır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…