GAZZE deki kardeşlerimiz için sadece bir dua.....

CIA ajanıyım aslında,amacım islam dünyasına ket vurmak,daha anlamadınız mı

gülmekten beynim pırtladı

ah ah keşke önce kendiniz olabilseydiniz de sonra yılladır çoluk çocuk demeden katliam yapan zalimleri savunabilseydiniz..size de yazık..

Aman bırak gitsin, senin sorularının hiç birine cevap veremedi...

Masum insanların öldürüldüğü bir harekatı savunan birine daha ne denir ki...

İnsanlığını da yitirmiş...

Haksızlık Karşisinda susan Dilsiz Şeytandir

Eğer kadin çocuk öldürmek hak ise tmm
Eger ki hak olmadigini duşunuyorsaniz seytandan farkiniz var mi soruyorum

Suanda turkiyede yaşayıp israili savunacak kadar curatkasiniz keske irkin belli olsaydi insallah Türk degilsindir zira aksi beni daha memnun eder..

Son düzenleme:

Dinsizin önce gideniiii iştee

O zaman, evet genellemem yanlıştı. ..

O ayrı bir konu. Ben şahsen semidor isimli sahisi kastederek öyle demiştim.
Hayır burda demediler ama çoğu böyle söylüyor. Bizzat sitelerine ve ateistlerin çok olduğu yerlere bakabilirsiniz. ..

şimdi semindor savcılığa gitti hocam durum böyleyken bana bunu bunu dediler bende bunu bunu söyledim dese savcı kaybol karşımdan hain dese semindor savcıyı kime şikayet eder...buyrun 3 bilinmeyenli denklem size

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok artık dedirtecek cinsten Semidor'un yorumları
İlk defa birinin Gazze'de yaşananları savunduğunu görüyorum, hem ne savunmak. Ölesiye diretiyor resmen.
Yazık ne diyim..

haksızlığın karşısında durun dilsiz seytandır
trendtopic bir cümle bu sanırım
herkese herşeye aynı cümle ..

Son düzenleme:

burda yoksa ozamn gidip orda onlara cevap vereceksin.böyle yorumlar karşısında işte islamiyet yanlış anlaşılıyor...dikkat etmemiz gerekiyor diye düşünüyorum..yok bakmayayım daha ii...

ama siz de kaş yapayım derken göz çıkartıyorsunuz..hakaret gibi yazmışsınız..dinsiz olmak neden kötü olsun ki,hiçbir dine mensup olmayan çok insan var....
yeter ki vicdanı olsun,içi temiz olsun..

Öyle insanın kimseden korkusu olmadığı için, kimseye inancı olmadığı için acımasızca böyle iğrenç yorumlar yapabiliyorlar bu sinir bozucu işte, saygı duyasıda gelmiyor insanın.........

Filistin hassasiyetini Dogu Turkistan icin de gostereydiniz iyiydi. Irkdaslariniz Cin zulmu altinda inliyor da yillardir, bi hatirlatayim dedim.
Mesela Cin mallarini da boykot edebilirsiniz. Ama beleş yapmaz kimse :)

Tevrat'ta yer alan 10 emirden 6. sırada yer alan emir ;

- Katletmeyeceksin.(Adam öldürmeyeceksin)

Hangi dini inançta "adam öldürmeyi" hak görüyor ?

Bunun dinle imanla bağlantısı yok olay tamamen DUYGUSAL !

Al İŞID'i vur İSRAİL'e ...

Her ölümde(Doğu Türkistan iyi örnek) aynı acıyı paylaşıyorsanız eyvallahta, biraz tarafsanız inançlarınızı biraz daha sorgulayın ya da inançtan bana bahsetmeyin...

kalın sağlıcakla...

Alman haberlerinde genelde bir durum oldugunda güya insan haklarini savunan bir ulke gibi gözükürler...
oysa Gazze olayina nasil da göz yumabiliyorlar.

Rabbim sen Küffara karsi kardeslerime yardim et!!! AMIN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…